Opinie o Bosch w Mirków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bosch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bosch o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Mirków

Paszczak

Ja chcialem pozdrowic Gruche. Dziekuje. Dobranoc

Grucha
@Paszczak

Dzięki Wielkie!

xd

Zdecydowanie nie polecam najgorsza praca w jakiej bylem . Dla osob ktore rozwazaja podjecie tutaj pracy przedstawie plusy i minusy + stolowka dobra i tania + brak koniecznosci noszenia masek + stabilne zatrudnienie - placa nizsza niz w lidlu - slaba atmosfera niekiedy toksyczna - brak mozlwiwosci w wolnej chwili gdy taka sie zdarzy (trzeba zawsze udawac ze sie cos robi) - duzo pracy w szybkim tempie - liderzy wymagaja przychodzenia 10-15min wczesniej - dziwni kierownicy nie potrafiacy powiedziec czesc pracownikowi - dziwne korpo zasady - inwigilacja - smiesznie niskie premie tak jakby ich nie bylo - nigdy nie wiadomo kiedy jest praca w weekend a kiedy jej nie ma przez co ciezko cokolwiek zaplanowac - brak mozliwosci skorzystania z telefonu - mydlenie oczu na rozmowie kwalifikacyjnej - traktowanie pracownika bardziej jak pesel niz czlowieka

Standartenführer

Z tego co widzę jakie zarobki są w Bosch-u to w Gestampie zarobie więcej !!!

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo przyjemna, bezstresowa. Oferty niestety nie zaakceptowałem, stanowisko pracy nisko płatne :(

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Sortowacz butelek
Mirków
BEFLEXI Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Mirków
Asistnet Work Group
Kacper

No tak cwaniaków nie brakuje, ale czy wszyscy tacy mieszkają na wioskach to ci się tylko tak zdaje. Oleśnica to też miasto więc nie przesadzaj. A z Wrocławia jest bardzo dużo nie tylko na u ciebie na 1 panie miastowy. Przemyśl swoje podejście bo cwaniaków nie brakuje poza Boschem w samym Wrocławiu. Wystarczy się wybrać w piątek do paru klubów by zobaczyć co tam się dzieje. Chociaż Wrocław (to jak wspomnieli wyżej) zbieranina z różnych części Polski, Litwy i teraz Ukrainy. Co dziesiąty mieszkaniec Wrocławia to Ukrainiec. Więc nie sugerował się bym miejscem zamieszkania. Czas zakopać stereotypy o mieszkańcach wiosek jako o osobach bez kultury i do tego (usunięte przez administratora) Znam sporo osób w Bosc różnych wiosek i naprawdę pełna kultura. Sam jestem z Wrocławia i mieszkam tak całe życie i różne rzeczy widziałem. Więc nie zgadzam się z tym do końca panie miastowy. Mamy inne czasy

@Kacper

Serio wieśniaku z Twardogory. Gdyby nie bosch nie mielibyście gdzie pracować (usunięte przez administratora) jeden

Operator

Jesteś (usunięte przez administratora) i śmierdzący tchórz bo tylko na forum masz gadane a w zakładzie jesteś zwykłym czopkiem i glinokopem

ByłyPracownikECW

Nie rozumiem tego działu. Awansuje się osoby niewykazujące żadnej pracy ani nie działające na rzecz działu, które nic nie wniosły, a pracownikom, którzy niestety wykonują ciężką pracę, budującym jakość w tym dziale i faktycznie posiadającym, czy to wiedzę, czy działowy know-how odmawia się podwyżek i awansów latami, aż faktycznie nie mają już innego wyjścia i żeby utrzymać pracownika dają śmieciowe podwyżki. Żadnych integracji, jakie mają miejsca w innych działach, bonusy to kosmiczna rzadkość. Śmietankę za wszystkie zasługi spija kierownictwo i platforma (chociaż tam szeregowym pracownikom wylicza się co do minuty, żeby nie okazało się, że są za mało obłożeni zadaniami). Radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem pracy.

Juri

Mateusz. Twoja królowa nocy z Kobylki szuka. Chyba nie jest z Tobą zbyt szczesliwa

DW

Witam.Czy po okresie próbnym 6 miesięcy podwyższania jest stawka dla pracownika transportowego?

Pracownik transportowy
@DW

Nie, ewentualna podwyżka dopiero po przedłużeniu umowy. O ile się spodoba Twoja praca liderom i kierowniczce.

Benek

Zaprawdę, jak się czyta większość tutejszych wpisów to przychodzi na myśl sentencja Stanisława Lema " „Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu

Złoty chłop

Ile zarobi ślusarz i czy jest zapotrzebowanie???

Ciekawy

Jaka sytuacja na wtrysku? Ile maszyn, jakie, w jakim stanie?

Na jaką stawkę może liczyć kontroler w firmie bosch?

Shizmik

Przez siedem pierwszych miesięcy 19 brutto godzina. Potem 21 jak na stałe umowę dostaniesz. I długo długo nic poza tym.

casio złoty zielony

19,50brutto

Specjalista

Mam pytanie dotyczące zarobków.Ile REALNIE można zarobić NETTO,miesięcznie bez nadgodzin? Będzie chociaż te 2800 zł do łapki? Akurat mieszkam w Mirkowie i zastanawiam się nad pracą

kkmd
@Specjalista

Hey, realnie to wygląda tak: stawka ok.20,65 plus 175 zl frekwencyjnej premii co miesiąc oraz dodatkowo raz na kwartał frekwencja 200 zl. średnie założenie godzin w miesiącu to 168 x 20,65 +175= 3664 *0,7 = 2550 zl. netto. Ponoć trwa rekrutacja

@Specjalista

Na linie produkcyjna zarobki 20 złoty brutto na umowę zlecenie czyli 13 złoty na rękę takie super zarobki na 3 Zmiany są oczywiscie premie czy nadgodziny ale jak na taką firmę to się spodziewałem koło 3 tys na rękę a tu taka bieda tylko (usunięte przez administratora) będzie pracował za miskę ryżu.

Jakie zarobki

Dzięki za szczegółową odpowiedź nt.zarobków.Policzyłem to wszystko i zakładając pełną obecność przez kwartał,7 nocek w miesiącu i brak jakichkolwiek nadgodzin wychodzi średnio miesięcznie 2750 zł netto.To naprawdę nie jest zła kasa.Będę aplikował

Shizm
@Jakie zarobki

Nie wiem skad ty ta sume wzioles. Ale powodzenia zycze.

Jakie zarobki
@Shizm

Stąd to wziąłem: 21 brutto/h razy średnio 168 godzin w miesiącu to 3520 zł brutto SAMEJ PODSTAWY.Do tego OBOWIĄZKOWA premia frekwencyjna za brak L4-100 zł miesięcznie oraz OBOWIĄZKOWA premia kwartalna za brak l4 przez kwartał-200 zł czyli średnio w miesiącu dodatkowe 66 zł brutto.Do tego OBOWIĄZKOWY dodatek za pracę przez 8 godzin w nocy-20 zł brutto razy średnio 7 nocek w miesiącu daje 140 zł brutto.Czyli 3520 +100+66+140=3826 zł brutto czyli netto 2732 zł.I TO JEST NAJNIŻSZA REALNA PENSJA PO 7 MIESIĄCACH.Do tego trzeba jeszcze dodać ekwiwalent za pranie i jakieś inne pierdółki

@Jakie zarobki

Nie wydaje mi się, że będziesz zadowolony z tej wypłaty, którą to sobie wyliczyłeś :). W tej firmie tempo pracy, wymagania wobec pracowników fizycznych, ilości dobrowolnych(przymusowych) nadgodzin oraz atmosfera są na tyle niekorzystne, że kwota zarobku, która by mogła to wszystko zrekompensować powinna wynosić około 4000zł netto za 168 godzin, a o takiej możesz zapomnieć :-). Mimo wszystko jednak życzę powodzenia.

@logista_vb3

na produkcji wszędzie jest podobnie no cóż nie każdemu taką praca odpowiada a 4000 zł nigdzie nie zarobi początkujący operator w żadnej firmie w Polsce

@ooo

Pozwolę sobie zapytać: ile lat pracujesz w tej firmie? pracujesz jako fizyczny czy umysłowy?

@logista_vb3

pracuję ponad dwa lata jako operator jest to moja czwarta praca na produkcji w takich firmach jak Bosch więc mam porównanie tak sie sklada że też mam stawkę 21zl gdyż jak się zatrudnialem to miałem dużo mniejszą więc teraz początkującym się polepszylo i są zatrudniani na lepszych warunkach finansowych niż ja

@ooo

Jeżeli rzeczywiście pracujesz jako operator to dobrze wiesz jak to wygląda: czasy cyklów, nadgodziny,5s, wyjścia na przerwy i powroty z nich, normy produkcji, które cały czas są zwiększane i wiele innych rzeczy. Biorąc pod uwagę zarobki pracowników fizycznych w bliźniaczej fabryce zlokalizowanej w Bleisch a zarabiają oni 2800 ale euro zarobki pracowników Bosch Mirków są ochłapem rzucanym pracownikom, którzy wyrabiają normy dwa razy większe niż w Niemczech a zarabiają trzy razy mniej. Dlatego też te 4000zł netto za 168 godzin nie są zbyt wygórowaną stawką za pracę, która się w Mirkowie wykonuje. I na koniec jeżeli nie pracujesz na after markecie tylko na którejś z linii finalnych, lub też na VB3 czy też obróbce to powiedz tutaj z ręką na sercu, że jesteś zadowolony ze swoich zarobków w stosunku do pracy, którą wykonujesz :)

paula
@Jakie zarobki

Ja w mojej poprzedniej pracy za regeneracje wtryskiwaczy potrafiłam wyciągnąć 3000netto

@logista_vb3

myślę że tak bo mimo wszytko robiłem gorszą robotę za podobne pieniądze

Andriu
@ooo

Na montażu końcowym też mozna przeżyć, ja pracuje na iboosterze i szczególnie ostatnio nie jest źle jeśli chodzi o atmosfere i prace

Lampa
@Jakie zarobki

Ciekawe od kiedy 3500 brutto to 2700 netto. Chyba że na umowę o dzieło pracujesz. Ja zarabiam 4000 brutto i to jest 2800 netto na umowie o pracę. Za umowę o dzieło dziękuję.

Q
@Jakie zarobki

Skąd wziąłeś 7 dni nocke? Tydzien ma 5 dni pracy,wiec 5 nocek. Czasami zaczynasz od nocke i wychodzi 6 dni . Ale to nie jest regułą. Stawka na wstępie to 19 zł na godzinę. W tym momencie zapomnij o takiej wypłacie przez czas probny.

@Jakie zarobki

Zarobki podstawa 20 zł brutto na umowę zlecenie przez pierwsze 6 mcy czyli 13 złoty netto praca na 3 zmiany

Robert

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej więc zarobki na dzień dzisiejszy październik 2020, 13 zł na rękę na umowę, zlecenie praca 3 zmianowa praca na Lini produkcyjnej

Poszukuję

Witam jak wygląda praca na magazynie w Bosch ?

Kierowca

Spoko firma, szybki załadunek towaru, na terenie znajduje się restauracja z bardzo dużym wyborem dań i całkowicie niskimi cenami, przed wyjazdem pod stróżówkę trzeba się zatrzymać na zatoczce parkingowej bo inaczej nawrotkę spod szlabanu

Spejson

To nie Logistyk tylko logista wydziałowy dużo ludzi nabiera się na to stanowisko po czym rozczarowanie bo cały czas chodzisz i chodzisz po dziale montażu dosypujesz zamawiasz pobierasz przywazisz liczysz skanujesz przesuwasz szukasz opisujesz etykiety stoisz przed komputerem odpisujesz na @ oczywiście dalej stojąc usiądziesz na 7minut na przerwie bo pozostałe 8 minut spędzisz w kolejce w kantynie. Tak więc jest to logista a nie logistyk który myśli rozumem i siedzi w biurze:)

Renata

Ile zarabia starszy operator i jak wygląda praca na tym stanowisku? Warto aplikować

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Mirków

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch