Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Janczar

Ta firma to totalne dno - zarobki na poziomie najniższej krajowej, masakryczne godziny pracy podczas których można z nudów umrzeć i kierownictwo, które traktuje ciebie jak śmiecia. Nasyłają wieczne kontrole, które składają się z dwóch tępych miśków. KRO z Gdańska jeszcze jako tako był człowiekiem ale dyrektor nad nim to z ogłady i zachowania typowy oprych. Do tego praca po godzinach bo liczysz towar - tym powinni się zajmować pracownicy lidla. Szczególnie nie pozdrawiam kierownika sklepu Lidl na ul. Hynka w Gdańsku - za to co robi podejrzewam że już nie pracuje. Sfrustrowany mały człowieczek - mści się, że sam pracuje jako nikt i wstaje codziennie o 4 rano żeby z tego swojego zadupia w Tczewie dojechać. Odpowiadasz za wszystko co złe się stanie, nawet jeśli wina ewidentnie leży po stronie pracownika lidla. Sprzęt stary, utrudnia tylko pracę. Nie polecam nikomu.

Janusz
@Janczar

Wspominasz o nadgodzinach. Czy są one ekstra płatne i w ten sposób możesz podwyższyć wypłatę?

@Janusz

Płacone jest za h 11 zł netto

Janczar
@Janusz

Pracujesz w godzinach otwarcia sklepu, ale musisz być łącznie 1h więcej po 30 min przed otwarciem i po zamknięciu. Nic za to nie dostajesz

@Ochroniarz

Mnie też interesowała kwestia nadgodzin i wynagrodzenia za nie - w porę odpisałeś. Zastanawiałam się jeszcze, jak to w Gwarancie jest, jeśli chodzi o proponowane formy współpracy. Czy może powiedzieć mi coś jeszcze na właśnie ten temat?

posen

Czy ta firma działa jako firma ochrony, czy może jako zwykła firma usługowa?

Dominika
@posen

@posen Tutaj możesz znaleźć wszystkie informacje na temat Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. http://www.gwarant.poznan.pl/ . Może ta strona okaże się dla Ciebie i dla innych osób tutaj na forum pomocna. Chciałabym zapytać czy jesteś pracownikiem tej firmy czy może dopiero interesujesz się zatrudnieniem w niej?

Misia

Xxxtvfgl jak Ci nie pasuje to się zwolnij, tam same pijaczki pracują!Chyba stary Ci dawno nie dał,albo stara jak wiadomo że to KALINY LIDL "SKLEP" GEJÓW I LESBIJEK. Masz cywilną odwagę się przedstawić a nie z partyzanta! Oczywiście, lepiej być małym grubasem jedzacym kebaby niż, małym je.. podpie......

Xxxtvfgl

Ochraniarz ciągle pijany! Czemu ja muszę więcej robić i zapie... sztaplarkami skoro jeb... grubas źre kebaby spóźnia się i jeszcze wychodzi wczesniej później widza go na baletach Moje dzieci na mnie czekaja A grubasa sobie dobrze pije SZCZECIN KALINY! jak to czytasz grubasie to nie rób tak wiecej

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Senia

Pijani do pracy razem(usunięte przez administratora)

Najlepszy

Tragedia , W Bydgoszczy nie polecam .. stawka niska .pisza ze dostaniesz umowe o prace a to fikcja ..a jesli dostaniesz to robia w (usunięte przez administratora) strasznie .POZDRO PANIE BAR..

Bronisław
@Najlepszy

Czyli na jakiej umowie pracowałeś. Zlecenie tak jak Twój przedmówca? Pisząc o niskiej stawce masz na myśli podstawę, do której możesz doliczyć premie za dobre wyniki lub inne bonusy. Napisz proszę o tym więcej.

_old

Kilka lat temu było to jedno z moich pierwszych miejsc, dziś na takich warunkach i za takie pieniądze raczej bym tej pracy nie podjął. Średnio praca była powyżej 12 godzin, również weekendy. Praca jak to w ochronie - chodziło się po sklepie (Lidl w Krakowie) i siedziało się na monitoringu. Ciężko dla studentów, bo weekendy podobnie jak i dla nie uczących się z racji specyfiki pracy i średniej pensji. Po trzech miesiącach (umowa zlecenie) odszedłem stamtąd.

Bronisław
@_old

Ciekawi mnie, czy za czasów Twojego zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant była możliwość awansu na wyższe stanowisko? Jest to dosyć istotna kwestia, dlatego mam nadzieję, że przedstawisz, jak to wygląda. Będę wdzięczny za rzetelną odpowiedź.

Obecny Pracownik we Wrocławiu

Witam wszystkich zainteresowanych obiektywną opinią na terenie Wrocławia. Na wstępie chciałbym podkreślić iż nikogo nie przekonuje po podjęcia zatrudnienia w GWARANT POZNAŃ a podam jedynie fakty. Wstępna rozmowa rekrutacyjna z Kierownikiem Ochrony na obiekcie LIDL na której otrzymałem propozycje mimo braku doświadczenia 13 zł i umowa zlecenia przez okres trzech miesięcy. Po tym okresie otrzymałem do wyboru zmianę wynagrodzenia na 14 zł lub umowę o pracę a kolejna zmiana możliwa po okresie sześciu miesięcy. Obecnie pracuje siódmy miesiąc a wszelkie ustalenia z Kierownikiem zostały dotrzymane tak jak miałem to przekazane na pierwszej rozmowie co było dla mnie głównym zaskoczeniem. Główny nacisk na rozmowie ?, zaangażowanie i chęci do wykonywanych obowiązków które są według mnie banalnie proste. Pracuje dzień pracy i dzień wolnego a w dni wolne mogę sobie dopracować dodatkowe godziny na innym obiekcie. Obecnie wypracowuje ok 200 godzin i otrzymuje ok 2800 zł gdzie to moja pierwsza praca na umowę o pracę bez żadnego doświadczenia w branży ochrony. Na początku przy umowie zlecenia otrzymywałem za ok 230 godzin prawię 3000 zł i co miesiąc rachunek jako potwierdzenie iż odprowadzają wszystkie składki. Rozczarowaniem były święta gdzie nie otrzymałem żadnych dodatkowych środków mimo mojego zaangażowania lecz plusem iż zawsze mam wypłatę przed 10-tym. Miłym zaskoczeniem była dla mnie opieka zdrowotna za symboliczne 4 zł gdzie w 24 godziny mogę skorzystać z wizyty u lekarza specjalisty. Jak dla mnie, to trudno było się przyzwyczaić do pracy 14 godzinnej lecz kolejny dzień mam zazwyczaj wolny a w pracy co trzy godziny i tak korzystam z monitoringu gdzie mam około pięciu ujęć w ciągu miesiąca. Nie rozumie wypowiedzi w samą krytyką gdzie fakty przedstawiają zupełnie inny obraz mojej pierwszej styczności z ochroną. Wiem, że od marca mają większe zapotrzebowanie i przyznam szczerze, że głównie chęci wystarczą do nawiązania współpracy biorąc pod uwagę moje początkowe doświadczenie. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże Wam w wyborze i pozdrawiam wszystkich początkujących którzy jeszcze nie mieli styczności z ochroną.

@Obecny Pracownik we Wrocławiu

No to chyba musi być jakiś sklep przy jakimś cmentarzu, gdzie nie ma agresywnych złodziei, klientów, gdzie nie trzeba się szarpać i nigdy się krew nie lała, nie trzeba wzywać Policji i grupy interwencyjnej, gdzie nie trzeba po pracy wychodzić że sklepu z oczami dookoła głowy, żeby kamieniem nie oberwać lub pałą, a o kosie to nawet nie wspomnę. Ja się nie żalę, bo mam zawsze wybór, natomiast tylko pozazdrościć Koledze takiego spokojnego rejonu.

Obecny Pracownik we Wrocławiu
@Ochroniarz

Nie wiem kolego gdzie Ty pracujesz ale tu we Wrocławiu to nie słyszałem o takich sytuacjach gdzie jest ponad 15 obiektów jak również znam kilku ochroniarzy

czy to prawda ,że Solid przejmuje Lidle

Obecny pracownik

Nic takiego nie ma miejsca na Dolnym Śląski bynajmniej

@Obecny pracownik

tak jest bynajmniej w zachodnio pomorskim są prowadzone rozmowy i przechodzimy podobno w kwietniu

byly pracownik
@Obecny Pracownik we Wrocławiu

10, 54 bez sciemnia za godzine netto lapanie zlodzieji , tam gdzie jest alkohol to wie o co chodzi nie ma spokojnych sklepow to miedzy bajki wlozyc mozna fakt podlegaz kro ale na sklepie menadzerowi podpasz mu lecisz ze sklepu chyba ze jest tragedia ze znalezieniem ochroniarza jest to bardzo odpowiedzialna praca bo odpowiadasz za bezpieczenstwo ludzi tam pracujacych wiec bez sciemy

@byly pracownik

ANALFABETO! Pisz poprawnie i wtedy dyskutuj z nami.

@pracownik ochrony

DZIĘKUJE ZA MIŁĄ PRACE FIRMIE GWARANT POZNAŃ .Z DNIEM PIERWSZEGO KWIETNIA ( to nie pryma-aprylis) PRZECHODZIMY DO SOLIDU REGION STARGARD SZCZECIŃSKI. POZDRAWIAM SERDECZNIE. PS. MAMY WYPOWIEDZENIE Z DNIEM 31.032019r.

Haha
@Obecny Pracownik we Wrocławiu

Co za (usunięte przez administratora)napisał ta reklamę to na jakim Lidlu stoisz jak tam same dziadki są może dwa sklepy w centrum gdzie poniżej 30 są ludzie

vivaldi12125
@Obecny Pracownik we Wrocławiu

Witam, muszę wtrącić kilka słów na temat ujęć. Nie wiem Panowie ,czy mieliście przypadek taki jak ja ,że ujęty (usunięte przez administratora) podziękował mi za ujęcie. Dobre co?

Teo

Pracowałem kiedyś na Lidlu w tej firmie... Zaznaczam, że mam staż 20 lat w ochronie i nie jestem zwolnionym pijakiem ani młodym człowiekiem, którego ochrona przerosła. To tak- traktowanie pracownika ochrony jak parobka i sługę załogi sklepowej, pretensje plus kablowanie do przełożonego z Gwaranta, jeśli odmówisz pomocy na magazynie ( to zadanie dla ochrony?), sytuacje typu takiego, że dostajesz sms od szefa " Panowie, od wtorku do piątku w tym tyg tylko pracujecie na monitoringu", a pani kier sklepu wyrzuca między półki bo " ma gdzieś" polecenie Twego przełożonego. Patologia, wymuszanie pracy po 14 h dziennie.

@Teo

ja pracuję w ochronię już ponad 15 lat i nie spotkałem się w Lidlu abym został zmuszony do pracy fizycznej poza ochroną sklepu praca na monitoringu chyba, że jest awaria ewentualnie jakaś kontrola odgórnie,a propo 14 godzin pracy to tak jest od paru lat.

Fun91
@Teo

Potwierdzam personel Lidla bardzo chce żeby im pomagać

@pracownik ochrony

Czy cały ten czas, o którym piszesz, spędziłeś właśnie w Agencji Ochrony Mienia i Osób Gwarant? Czy w międzyczasie pracowałeś jeszcze w innych firmach z tej branży? Ciekawi mnie, czy masz jakieś porównanie i czy mógłbyś powiedzieć, jak właśnie na tle tych innych firm wypada ten pracodawca.

@Fun91

Oczywiście. Łamanie wszelkich procedur. Począwszy od próśb o obsługę pieca chlebowego, aż po wypraszanie klienteli na zamknięcie sklepu. Gdzie w regulaminie było wyraźnie że ochrona nie może tego robić.

@Fun91

chcieć to sobie może Lidl żądać pracy fizycznej od ochrony ,to nie znaczy że muszę to wykonać. mój KRO gdyby zobaczył, ,że tyramy dla Lidla to lecisz z pracy.

@pracownik ochrony

Jesteś pewien? U nas KRO doskonale o tym wiedział i nikt nie leciał.

Tom
@Teo

Tyle lat pracowałem w ochronie na Lidlu. Nigdy nikt nie powiedział mi, że mam obsługiwać piecz układać koszyki czy odnosić jakiś towar. Zajmowałem się tylko swoimi obowiązkami mówię o obszarze PRG

@Tom

No to kłania się Dolny Śląsk. Może namiarami obiektów nie będe operował.

ochrona
@pracownik ochrony

Ja pracuję 2 lata w Lidlu i nigdy robiłem za ciecia (żadnego sprzątania układania towaru, wózków itp.) owszem były takie prośby ze strony kierownictwa lidla ale nie polecenia. Jak się pokaże raz że to zrobimy to wówczas się nie odczepią. Co do 14 godz. to owszem ale to max 3 razy w tygodniu, ale ja od jakiegoś czasu pracuje po 10 lub 11 godz. ale max 4 razy w tygodniu, zawsze można się dogadać z KRO i menagerem sklepu.

@Teo

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące, wiem że to krutko ale nie miałem specjalnych powodów do narzekań, szef w porządku fakt faktem wynagrodzenie trochę niskie ale zawsze się coś odłożyło. Zwolnili mnie z powodu redukcji etatów i poza tym nie mogę złego słowa powiedzieć.

vivaldi12125
@pracownik ochrony

Witam,pracowałem kilka lat,i było zabronione dotykania czegokolwiek na sklepie,o żadnej pracy przy pomocy personelowi nie było mowy. Pozdrawiam KR .

Kamil

Zmarnowałem swój czas w tej firmie. To nie jest odpowiednia praca dla młodego człowieka. Swoich pracowników traktują jak nic nie znaczące śmieci. GK nie robi niczego wielkiego i jedynie co potrafią to donosić. Zero umowy o pracę, zero szacuku dla ochroniarza, a jak przyjdzie co do czego to właściwie za nic wielkiego Cie wyrzucą z roboty i tak Ci wynagrodzą jakikolwiek czas pracy. Człowiek sie w tej firmie nie realizuje, nie rozwija zawodowo i nie ma nic do powiedzenia. Wszyscy ochroniarze, a nawet GK przesiadują na telefonach i stwarzają wielką grę pozorów. Praca często 14-sto, a nawet 15-sto godzinna sprawia, że gubi się siły do czegokolwiek i niczego nie wynagradza dzień wolny po takich maratonach. Dodatkowo zarobki bardzo śmieszne. W ekstremalnych sytuacjach, bo takie są wymagane, jest nadmiar stresu i człowiek po pracy boi się, że ktoś wbije mu nóż w plecy z zemsty. Ochroniarze wielokrotnie byli bici po kątach na gorszych ulicach, wystarczy sie na kogoś źle spojrzeć, a firma wypnie się na Ciebie w najlepszym momencie. Ubezpieczenie śmiesznie drogie ale nie pozostaje Ci nic innego jeśli boisz się o swoje życie, bo nie masz umowy o prace i przez to w czarnej sytuacji kończysz z niczym. Do pracy musisz przychodzić nawet jesli jesteś chory, bo godziny muszą sie przecież zgadzać. Wielokrotnie jeździłem do pracy z biegunką i gorączką. Za wyczekiwany urlop Ci nie zapłacą, chyba że jako jeden z nielicznych masz umowę o pracę, na co nie warto liczyć. W tej pracy musisz mierzyć sie z pogardą i kopaniem przez ludzi wyższego szczebla. Nie warto tutaj marnować swojego czasu. Jedyne co na mnie pozytywnie zadziałało to wspaniali koledzy z pracy i przegadane godziny rozmów z nimi. Dodatkowo bardzo pozytywny był elastyczny grafik, a to dzięki KRO, który mimo że ciągle po mnie jeździł to był świetnym szefem i mam do niego pełen szacunek. Szkoda, że zostałem potraktowany jak nic nie znaczący śmieć, gdy powiedziałem GK dwa słowa o zbędnym chodzeniu po sklepie za dużo, w takiej sytuacji nawet mnie ujęcia nie uratowały. Firma całkowicie podlega Lidlowi, a władze Lidla pogardzają pracownikami ochrony jak nikt inny, a Gwarant wykopuje pracowników jak śmieci. Jeśli tu pracujesz, otrzymujesz umowę zlecenie, nie masz nic do gadania. Stajesz się wtedy nic nie znaczącym małym człowiekiem, któremu wydaje się tylko, że w tej pracy jest dobrze, bo możesz sobie posiedzieć przy telefonie na kamerach. Od tego siedzenia na kamerach i oglądania ludzi jak robią zakupy idzie zwariować. Jeszcze gorsze od siedzenia na kamerach jest chodzenie po sklepie, gdzie nogi wchodzą w tyłek, a człowiekowi odbija totalnie od nadmiaru nudy. To praca dla emerytów, a groźna pułapka dla młodych ludzi. Nikt mi nie zwróci już straconego czasu w tej pracy. Pozdrowienia dla wszystkich ochroniarzy i dla szefa. Dziękuję Wam.

Der

O jakim rejonie mówisz ?

@Kamil

KAMIL TRZYMAJ SIĘ ! POZDRAWIA EKIPA KOSZALIN.

@Kamil

A jak długo pracowałeś.? Może odpowiedź pomoże zrozumieć naszą sytuację.

@Kamil

Brawo Kamil Najgorsza praca życia Lidl, totalne dno, mobing wśród pracowników, jeden na drugiego gada. Niby zwykły sklep a klienci uważają sie za bogów, a spróbuj coś klientowi powiedzieć to od razu lecisz z roboty. Pozdrawiam twój kolega z pracy

Fun91

100% racji!!!

@1234

Masz racje klijent jest absolutnym Bogiem może niszczyć towar może ci ubliżać a ty możesz tylko milczeć bo każde zdanie wypowiedziane do klijenta jest dla ciebie poważnym ostrzeżeniem związanym z utratą pracy motto jest jedno kliient ma racje nawed gdy niema racji

Arek
@Kamil

Ta firma to dno totalne... Pracowałem tam i na umowie o pracę nie mogliśmy doproaix się wydruku z wypłaty.. Ta firma robi w (usunięte przez administratora) ale tego. W Bydgoszczy 11zl na sklepie to jest tragedia co to jest w biedronce 14 zł

ochrona
@Kamil

Masz racje to praca dla emerytów służb mundurowych bo to opisujesz to przeżywaliśmy przez 20 lat lub więcej i jesteśmy na takie sprawy odporni, a to że mogą nas zwolnić to żaden problem ani tragedia większość z nas ma większą emeryturę niż ich pensja. Młodym ludziom bez doświadczenia odradzam , żadna firma ochroniarska nie będzie was szanować tak samo jest w służbach mundurowych przez min pierwsze 15 lat.

Alice
@Kamil

Żeby się realizować w jakiejkolwiek pracy ,potrzeba wiedzy ,doświadczenia i odpowiednich uprawnień. Więc może najpierw zrób sobie kwalifikacje a potem znajdź odpowiednią firmę gdzie będziesz dobrze zarabiał i nie narzekaj.

igor
@Kamil

jedna rzecz ja tez pracowalem w tej firmie wiedziales na co sie decydujesz ja nie narzekalem i mialem z tego profity . Widac ze wstydziles swojej pracy jezeli nie chodziles po sklepie . powiem zerowe pojecie o ochronie to widac . nie oczerniaj firmy tylko siebie i mowi to byly pracownik ,pozdrawiam

Haha

No niestety taka racja

szukają może handlowców?

Mirka

Ten rzekomo pracownik ochrony wypowiada się jak by żadnej szkoły nie skończył. Brak ładu i składu w tych zdaniach. Oczywiście ortografia u tego pana hmm... Czy on wie co to jest. Uszkodzenie wzroku w pracy której jest napisane w umowie. Praca na monitoringu i ujmowanie sprawców kradzieży. Nie wie sam po się zatrudnił w tej firmie. Chyba myślał spać tam i nic nie robić. Każda firma ma możliwość odstąpienia od umowy. Pracownik też mógł dac wypowiedzenie. Wiec sam nad sobą się użala Ciekawe za co go zwolnili. Prawnie kradł i wpadł

@Mirka

A co Twoja wypowiedź miałaby powiedzieć nam o pracy w Agencji Ochrony Mienia i Osób Gwarant? Przypomnę, że na forum GoWork.pl dzielimy się rzetelnymi i merytorycznymi opiniami na temat pracodawców. Co możesz powiedzieć więc o zatrudnieniu w tym miejscu? Jakie możesz wymienić pozytywne i negatywne aspekty współpracy z tym pracodawcą?

GAL ANONIM

GWARANT AGENCJA OCHRONY SPÓŁKA AKCYJNA JEST PORZĄDKU NIE WIEM DLACZEGO PISZECIE TAKIE GŁUPOTY.

@GAL ANONIM

Jakby nie patrzeć, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat danego pracodawcy. Bardzo krótka jest Twoja wypowiedź, może zechciałbyś ją nieco rozwinąć? Warto podejmować aspekty ważne przy zatrudnieniu, takie jak forma umowy, czas i tryb pracy, wynagrodzenie.

Witam czy na święta są jakieś bony albo premie świąteczne dla pracowników

Nie licz na to

WAJPERODODGE

Jeb sie dziekuke

Roman

Łatwo się dostać do grupy kontrolnej ? Oni dobrze zarabiają ?

@Roman

To zależy jaki rejon.Na pewno plusem będzie doświadczenie w ochronie komunikatywność,znajomość komputera i programów,oraz prawo jazdy i licencja kwalifikowanego pracownika ochrony.i można próbować a zarobki to od efektywnej pracy. powodzenia.

Paulina

Na swojej stronie internetowej pracodawca pisze, że oferuje ze swojej strony: - szkolenia stanowiskowe, - dogodny system pracy, - regularne terminy wypłat, - stabilność zatrudnienia. Czy jako pracownicy Agencji Ochrony Mienia i Osób Gwarant możecie potwierdzić te informacje? Zachęcam do dalszych wypowiedzi.

Roman
@Paulina

Umowa zlecenie na czas nieokreślony - lub umowa o pracę na 5 lat, więc tragedii nie ma. 1 zlecenie a nie 2 czy 3 umowy. Co się zarobi na zleceniu jest odprawadzone do zusu

Paulina

@Kamil, rozumiem, że nie jesteś usatysfakcjonowany pracą w Gwarant, ale muszę Ci przypomnieć, że na forum niedozwolone jest opisywanie innych osób (chodzi tu również o podawanie inicjałów). Jest to naruszenie regulaminu strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin

@Paulina

To znaczy ,że panuje cenzura na tym Forum nikt nie operuje nazwiskami ani skrótami tzw. inicjałami chyba mamy prawo opiniować nie ujawniająć nazwiska danej osoby a ni miasta.A propo problemów chyba poto stworzono stronę aby wyrazić niezadowolenie a nie tylko samą aprobatę. Używanie nazw KRO czy GK nie jest naruszeniem dóbr osobistych jeżeli nie wymienia się nazwiska i imienia.

@pracownik ochrony

Tak jak wspomniałam nie należy opisywać konkretnych osób - o tym mówi regulamin tego forum. Strona Gowork nie służy tylko do wyrażania aprobaty. Akceptowane są zarówno pozytywne jak i negatywne komentarze. Muszą być natomiast zgodne z regulaminem, który akceptujesz dodając komentarz.

@Paulina

Rozumiem! Czyli za przyczynę wszelkich zdarzeń i nieporozumień ,oraz konfliktów w pracy ponosi odpowiedzialność osoba pisząca.Chyba ,że "powietrze którym oddycha".To wtedy nie naruszamy dóbr osobistych. To jednak PANUJE CENZURA.

posen
@Paulina

KRO - Kierownik Rejonu Ochrony, GK - Grupa Kontrolna.

Duduś

Warszawa, dnia 7 listopada 2018 r. Poz. 2117 USTAWA z dnia 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej Art. 1. Dzień 12 listopada 2018 r. jest Świętem Narodowym z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Art. 2. Dzień 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy. Art. 3. 1. Świadczenia opieki zdrowotnej w szpitalach i świadczenia opieki zdrowotnej w ambulatoryjnej opiece zdrowotnej udzielane na podstawie ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1510, z późn. zm.1) ), które mają być udzielone w dniu 12 listopada 2018 r. w godzinach ich udzielania przez świadczeniodawcę, który zawarł umowę o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, są udzielane w dniu 12 listopada 2018 r. według zaplanowanej na ten dzień kolejności zgłoszenia. 2. Apteka ogólnodostępna, która zgodnie z uchwałą rady powiatu, o której mowa w art. 94 ust. 2 ustawy z dnia 6 września 2001 r. – Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2017 r. poz. 2211, z późn. zm.2) ) jest obowiązana zapewnić dostęp- ność świadczeń na terenie powiatu w dni wolne od pracy, zapewnia tę dostępność także w dniu 12 listopada 2018 r. Art. 4. Ustawa wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Duda

LwieSerducho

Ja pracowałem w Lidlu w Tczewie ogólnie ok i wypłaty na czas ale służby po 14 h to masakra heh

@LwieSerducho

Czyli według Ciebie pracodawca powinien tworzyć krótsze zmiany? Czy coś jeszcze mogłoby polepszyć sytuację dla pracowników w Agencji Ochrony Mienia i Osób Gwarant? Zachęcam Cię do dalszych wypowiedzi. Być może Wasze sugestie dotrą do pracodawcy i zajdą zmiany na lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 13 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ