Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Ochroniarz

Zakłamanie w tej firmie to norma pracujesz kilka lat wykazujesz się a nowy pracownik dostaje taką samą stawkę... NIE POLECAM TAM PRACY NIKOMU!!!

Mors

Ludzie nie podpisujcie umowy o pracę bo oprócz l4 nic nie zyskujecie

Rejon Bydgoszcz
@Mors

Jak nic oprócz l4? Zyskujesz urlop a umowa o pracę liczy się do stażu pracy!!! Ale ta firma nie daje umów o pracę na tym rejonie

Mors
@Rejon Bydgoszcz

Urlop którego firma nie wydaje, na zleceniu przynajmniej są wyższe stawki

Cocolino

Gwarant zawsze płaci pieniądze na czas kierownictwo ochrony jest ok da się dogadać co do grafiku i wolnego nie ma co narzekać panowie

@Cocolino

Z zarobków też jesteś zadowolony?

Gangsta
@Monika

Tam zarobki to jest jedna wielka porażka daj sobie spokój z tą pseudofirma oszusty to są

Ochroniarz

Panowie pochwalcie się jakie macie stawki brutto netto

@Ochroniarz

Po 15 netto na godzinę, niby płacą do 17 ale jeszcze nikt tego nie ujrzał, chyba że świeżaki

Iwona
@Koko

Osoby nowozatrudnione mają większą stawkę?

Gangsta
@Ochroniarz

Ja miałem 14 netto daj spokój ta firma to jest wielka jedna porażka (usunięte przez administratora)

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Popis

Dlaczego w niektórych Lidlach nie ma ochrony. Pozdrawiam

@Popis

Zależy albo nie ma ludzi by obstawić wszystkie obiekty albo Lidl w danych sklepie usunął ochronę/zmniejszył etaty

@Popis

Lidl żałuję pieniędzy na ochronę płacą 40 zł na h Gwarantowi.

Janusz
@Koko

Ja będąc w Lidlu zawsze widzę jednego ochroniarza. A wiesz czy żeby się przyjąć trzeba bezpośrednio to załatwiać ze sklepem, czy zatrudniają zewnętrzną firmę ochroniarską i w sklepie nie ma co żebym szukał takiej pracy?

@Janusz

Szukaj ogłoszeń na OLX, ewentualnie podejdź do tego po i wyjaśnij że chciałeś się zatrudnić czy może ci podać kontakt do szefa

Michu
@Janusz

Ogłoszenia są w internecie.

Jak się pracuje z ludźmi z Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.?

Jak w Xfiles. Szukaj czegoś konkretnego

Mała

Po ile godzin pracujecie ?

ochroniarz
@Mała

200/220

@Mała

Etat plus dwa dni robocze

Janusz
@Koko

Dużo tych godzin. A jaka kasa za tyle roboty? Dają teraz wyższą stawkę niż te 13 zeta jak ktoś wspominał?

stawka 14.88

mało

W pysk daje 20.88

Ochroniarz

Lidl zaczyna poważnie zastanawiać się nad sensem ochrony na sklepach... Gwarantowi radzę podnosić stawki albo dawać premie za ujęcia inaczej gwarant obudzi się z ręką w nocniku

@Ochroniarz

Ciekawe po co Gwarant bierze osoby bez kwalifikacji, skoro taki pracownik nic nie może?

Kark
@P

Chodzi o to żeby ktoś wyrabiał godzinki na sklepie

@Ochroniarz

Bzdury. Lidl trzyma ochronę tylko ze względu na wymóg ubezpieczenia.

@P

A co robiłby pracownik kwalifikowany? Nosił broń czy kogoś zagazował? Lidl nie życzy sobie uzbrojonych po

@Koko

Kwalifikowany pracownik ochrony ma prawo używać chwytów. Zwykły tego nie może.

Wara
@P

Koerownik :) wisi nie pokazuje :) powodzenia :)

Przemek

Zgadzam się z w/w opinią.Wroclaw3.05.2022r

Stary ochroniarz

Witam panowie jak tam dostaliście kupony na święta nie? Pracownicy Lidla byli bardzo oburzeni że dostaliśmy je na Boże Narodzenie a w co dalej pchacie koszyczki i wykonujecie jakieś pracę dla Lidla LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ NIE POMAGAJCIE PRACOWNIKOM LIDLA!!!

Zdzicha

Jedna z wielu (usunięte przez administratora)film "ochroniarskich", utrzymująca się tylko dzięki oszukiwaniu własnych pracowników... no właściwie to zleceniobiorców.

Buncol

Najlepsza Firma w jakiej pracowałem. Widać po waszych wpisach że nie nadajecie się do tej pracy, szantaże, narzekania a jak jest jakaś akcja w pracy to KUPA W MAJTACH. Mieli rację że was wywalili z pracy też bym to zrobił. Lepiej zacznijcie sprzedawać kartofle na bazarku, i to też wam nie wyjdzie bo Poprostu się do niczego nie nadajecie. Nie pozdrawiam ludzi tego pokroju......

Janczar
@Buncol

Jesteś trollem czy tylko zwykłym d****em? Skoro tak ci sie podoba to nic tylko współczuć niskiej samooceny (usunięte przez administratora) :) Miłego szarpania się z pijakami, ja tymczasem zmykam do pracy gdzie zarobię 4x tyle co ty i mam normalne godziny pracy :)

Wyluzowany
@Janczar

To po co zaglądasz na to forum skoro masz taką bezstresową pracę, normalne jak twierdzisz godziny wyzysku przy taśmie produkcyjnej na stojąco, no i jeśli chodzi o mnie to musiałbyś zarabiać ponad 12 tysięcy miesięcznie skoro 4 razy więcej ode mnie. Kulturalny, inteligentny, uczciwy i sumienny człowiek nie musi obrażać i wyzywać innych osób tylko z powodu tego, że jemu samemu nic w życiu nie wyszło i sobie nie radzi. Jak sobie w życiu pościelisz, tak się potem wypisz.

Janczar
@Wyluzowany

Ponieważ bawią mnie takie komentarze jak Twój i jemu podobne. To nie jest forum tylko dla tych którzy lubią lizać wiadomo co swoim przełożonym w Gwarancie, ale także dla byłych i potencjalnych pracowników, więc na przyszłość radzę się zastanowić nieco bardziej nad stosowną argumentacją. Poza tym daruj sobie te sugestie, bo raz, że nie masz bladego pojęcia o czym mówisz, dwa, że tylko sam sobie wystawiasz laurkę. Sam fakt obrony czegoś takiego jak Gwarant jest dosyć "zastanawiający" - by nie powiedzieć - odpowiednio "umotywowany". Proponuję sobie przybić piątkę z kolegą Buncol, bo chyba macie wiele (a nawet bardzo wiele) wspólnego.

AktualniePracujący
@Janczar

Czytając niektóre komentarze można dojść do wniosku, że gwarant sam sobie wystawia te opinie. Jednym "piórem" pisane, brak ogłady i kultury też się zgadza ????????

PO-ŚLĄSK

Zgadzam się 100%

@Buncol

Byłbyś gotów oddać życie za sklep?

@Buncol

Bravo ty w końcu osoba która uważa jak ja

Patryk
@Raperr

Dlatego zawsze będziecie niewolnikami tyrającymi za śmieciowe pieniądze. Ambitni i inteligentni ludzie nie mają czego szukać w Gwarancie.

DKs
@Patryk

Dokładnie. Najbardziej to śmieszą mnie właśnie ci wszyscy obrońcy gwaranta. Pewnie przydupaski kierownictwa piszą te peany w zamian za premię rzędu 20zł :D

Miki

Pracujesz prawie rok czasu i nie chcą dać umowy o prace, ciagle gadanie i robienie ludzi w balona, ze są wstrzymane a zwyczajnie nie doceniają pracownika i maja go gdzieś, nie zależy im żeby była stała ekipa w pracy, wiec nie ma co się dziwić ze ludzie odchodzą

Zły

Praca 2 tygodnie potem siedzisz 2 tygodnie szkoda czasu

emeryt
@Zły

widzialem w olsztynie na kolobrzeskiej jak ochroniarz dal znak dla zlodzieja i ten czmychnal z wiertarka przez drzwi dla wchodzacych zawsze cos mu tam do pensji kapnie chyba

Kamil
@emeryt

Oskarżenie bardzo poważne sprawa dla policji jak Pan oczernia to będzie miał Pan problemy.

@emeryt

Nie znam takich epizodów jeśli coś takiego miało miejsce i widział to któryś z pracowników to gość już nie robi.

Hodowca milicjantów

Witam osoby które szukają pracy w owej firmie .Znalazłem ofertę zadzwoniłem umówiłem się na spotkanie wszystko ładnie pięknie nie praw dasz poczekaj poczekaj . Przyjechałem do sklepu L na rozmowę bez namordnika( zapyta ktoś dlaczego moja osobista sprawa ale uważaj ważny element tego co chce opisać) wchodzę bez problemu na zaplecze rozmowa trwa może z 30 minut dłużej nich na nią jechałem .Wszystko cacy dostaje eta ,od razu mowie ze moze jakieś szkolenie jak to wygląda co i jak bo mam ponad 60 km do pokonania to załatwię wszystko za jednym razem nie było problemu zostałem skierowany na inny sklep kolejne 15 km jazdy .I tutaj juz się zaczyna starszy pan mówi ze on nic nie wie i kim ja jestem i co tutaj robię tłumaczę panu co i jak mówię ze kierownik nie dzwonił do niego .Dzwonie z swojego telefonu prywatnego , po kolejnych 20 minutach łaskawie pan kierownik odbiera i tłumaczy starszemu panu co i jak .Szkolenie totalna bzdura raczej pogadanka starszy pan na luzie może po secie nie wiem nie moja sprawa .Monitoringu nie tłumaczył bo nie działał tak samo na tym obiekcie nie działał na którym miałem rozmowę.No i pojechałem w swoja drogę uradowany ze mam prace tak myślałem.Na drugi dzień zrobiłem badania i dzwonie to jaśnie pana kierownika ten z krzykiem do mnie ale po 5 minutach zajarzył i sie uspokoił i umawiamy sie na następny dzień po ciuchy umowę i inne rzeczy .Jestem pod sklepem dzwonie do jasnie pana kierownika a ten ze na telefon sie umawialiśmy mówie że nie że o 10 miałem być pod sklepem mówi ze mam poczekac 30 minut ok czekam .Przyjeżdża jaśnie pan dzwoni ze mam podejść pod wejście wychodzi jasnie pan i wali do mnie ŻE MNIE NIE WPUŚCI DO SKLEPU I ZE NIE CHCE PODPISAĆ UMOWY .Sam stoi bez kagańca,namordnika wymyśla jakieś totalne bzdury tłumacze mu ze nie mogę nosić .Po czym znowu tłumaczy ze jest przełożony i nie może mnie wpuścić pytam a dwa dni wcześniej wszyscy chodzili bez kaganców nawet byłem na zapleczu i bylo OK .To kierowniczek nei wiedział co powiedzieć zrobiłem badania 85 zł zrobiłem dwa razy ponad 120 km i zostałem potraktowany no właśnie jak .Bez problemu mógł bym zgłosić sprawę do sadu z powództwa cywilnego ale nie ma na to czasu ani chęci mysle ze napisanie opini na google ,gowork i wysłania info do sieci sklepów bardziej ich zaboli .Do czego zmierzam praca od 6-22 jeśli sie nie zgodzisz wypad ,monitoring na dwoch obiektach nie działa teraz pracują na dwie zmiany ale dzień w dzień bez dnia wolnego najniższa krajowa .Malo tego jaśnie pan kierowniczego nie mógł znaleźć chętnych an obiekty to po dwóch tygodniach dzwonił do mnie szukaja naiwnych ja juz wiem ze po przejechaniu 240 km wydanym 85 zł na badania zmarnowanych dwówch dniach nie mam zamiaru szukać w tej firmie pracy (usunięte przez administratora)

@Hodowca milicjantów

Praca dwuzmianowa. Napisales tak jakbys musial pracowac od 6 do 22. Widocznie trafiles na slabego kierownika. U mnie wszystko dobrze, rozmowa trwala 3h. Pan Dawid wszystko wytlumaczył dzwoni co jakis czas pytac jak tam. Wiec chyba tylko u ciebie problemy.

Hodowca milicjantów
@Jenol

Praca przed korona sciema wygląda tak 6 dni od 6 do 22 jak się nie podoba wypad .Teraz wprowadzili system 6 dni w pracy po 8 godzin bez dnia wolnego poza niedziela .Jeśli nie masz życia poza pracą ani innego hobby to straszne musi być twoje życie i bardzo smutna .Jak lubisz być niewolnikiem to dalej pracuj jako biały bambo

@Hodowca milicjantów

Mam życie poza pracą, ale obecna sytuacja do tego skłoniła. Trzeba utrzymac rodzine, kredyt na mieszkanie. A ciezko o prace teraz. Pozatym aktualny grafik jest z 6dni w tygodniu pracy. Bo z tegoco wiem to miesiax wczesniej byly soboty wolne i po 7 godzin też

Dokładnie.

były ochroniarz majorka

Nie polecam pracy na tym stanowisku. Praca w sklepie Lidl,pracowałem po 10 oraz 12 godzin,obrywało mi się za kradzież najtańszej wódki przez jakiegoś złodzieja gdy ja byłem w tym momencie na przerwie spozywajac posilek,niestety ciezko 12 godzin ciagle byc na sklepie badz pod monitoringiem,jestesmy tylko ludzmi jesli chce sie dosadnej ochrony potrzeba jest minimum 3 ochroniarzy na obiekt. Jedyny plus pracy to wypłata na czas w umówionej kwocie. Na początku pracy dostajesz śmieciową umowe zlecenie która jest nijaka. Raz zachorowałem na niecały tydzień,zglosilem do przelozonemu z gwarantu,że byłem u lekarza dostałem antybiotyk itd i on zastapil mnie innym ochroniarzem i ''wylał'' mnie z pracy.. Jedynie umowa o prace wchodzi w gre co rowniez przyszlym pracownikowa polecam,przelozony,kierownik rejonu ochrony to zwykly cham,uwazajacy sie za bog wie kogo,wielki karierowicz. Drugi plus to pracownicy Lidla gdzie wiekszosc jest rozmowna,mila i zawsze pomoze,chociaz zdazali sie tacy ktorzy nagadywali,ze czasami np uzywalem telefonu.rozmawialem przez niego ( nie dluzej niz 5 min zalatwiajac wazne rzeczy osobiste,majac oko na monitoring) praca nauczyla mnie duzo pokory i swiadomosci jakl traktowany jest pracownik ochrony,za jakiego robaka ma nas kieronik rejonu. Nie polecam

pietruszka pawlik
@były ochroniarz majorka

mysle podobnie,wielcy karierowicze kierownicy rejonu,nie polecam rowniez pracy tam

@były ochroniarz majorka

Niewiem ja tam mam szczęście do kro w Gwarancie miałem już 7 i tylko jeden był (usunięte przez administratora) nie powinienem ale i tak go już (usunięte przez administratora) Grzegorz Pownók po tym (usunięte przez administratora)i przed miałem kro ok.

Jenol

Panowie, jak jest na naszym zlecenii z chorobami aktualnie?? Mamy zime jak co roku grypisko łapie. Trzeba chorym łazić stać na sklep, czy zglaszac do kierownika? Jak z L4?

@Jenol

Trzeba chodzić do pracy w firmie gwarant nie wolno chorować

NahoJ
@Ochroniarz

Też 12.12 od 6 do 22 pracujecie???

@Ochroniarz

Bez przesady ja Tam rzadko choruję ale jak to idę na L4 i ma z tym problemu.

Czy firma Gwarant przestrzega prawa pracy?

@Zainteresowany

Wiemy jak to jest teoria i praktyka 2 różne rzeczy.

Rozczarowany

Firma patrzy tylko i wyłącznie żeby jak najwięcej pieniędzy jakie otrzymują od Lidla zostało dla nich Lidl płaci 40 zł za h a ochroniarze dostają ochłapy w postaci minimalnej stawki godzinowej albo podniosą Ci o 23 gr brutto za h. Firma nie podnosi stawek za wykazywanie się czyli ujęcia i wyrabianie godzin za kogoś kto się zwolnił albo został zwolniony UMOWA ZLECENIA NIE LICZY SIĘ DO STAŻU PRACY.

Tom
@Rozczarowany

a wiesz, ze z tej stawki co Lidl płaci Gwarantowi -Gwarant musi opłacić dodatkowo biuro, pracowników biurowych i KRO?

Rozczarowany
@Tom

Tak wiem i bardo dużo im z tego zostaje wystarczy policzyć ile mają na czysto od jednego pracownika i pomnożyć prze liczbę ochroniarzy na rejonie. Zaraz ktoś coś napisze że Gwarant dokłada do tego interesu

@Rozczarowany

Chyba sobie nie wyobrażasz że firma zajmująca się usługami dla innej firmy, będzie oddawać większość swoich dochodów swoim pracownikom xD

@Rozczarowany

Stawka 18.53 brutto to 14 netto tylko że składka chorobowa nie jest odciągana do zusu dlatego jest 14 na czysto inaczej by było 13.61 netto

@Rozczarowany

To nie praca dla każdego chcesz to pracujesz nikt cię nie zmusza.

Ochroniarz

Skoro firma jest taka super to dlaczego ochroniarze zmieniają się jak rękawiczki?

@Ochroniarz

Z tym pytaniem do tych którzy się zwolnili.

Były pracownik Gwarantu

Witam ja jak czytam nie które komentarze to trudno mi uwierzyć czy wszyscy pracują lub pracowali w Gwarancję Poznań ja do tej Firmy serio nie mam żadnych zastrzeżeń wręcz przeciwnie solidna uczciwa firma ja po zaledwie miesiącu czasu pracy na zlecenie i gdzie podkreślę za ten miesiąc miałem odciągnięte wszystkie składki zdrowotne i emerytalne dostałem umowę o pracę na pełny etat na 5 lat wszystkie pieniądze były wypłacane na czas a nawet przed czasem premia za ujęcia nadgodziny jeśli tak owe były na innym obiekcie wypłacane ani złotówki nie wydawałem na to żeby na inny obiekt się dostać bo mój szef Pan (usunięte przez administratora) woził mnie służbowym autem na dany obiekt niekiedy na Górny Śląsk i przywoził prosto pod dom umundurowanie pełne nie odpłatne jak na tamte czasy a było to dobrych parę lat temu to pieniądze były bardzo wporządku żadna najniższa krajowa czy coś z nadgodzinam tam 12 nadgodzin szło spokojnie zarobić te 2200 netto co w porównaniu z innymi chodzby słynnym Argusem z Biedronki to wogole przepaść osoba mojego szefa zawsze miło go bendę wspominał normalny facet uśmiechnięty z żartem można było z chłopem pogadać jak z kolegą dyrektor Pan Michał O. Także pamiętam jak przyjechał na kontrolę raz to wypiliśmy kawę parę pytań zadał ale to normalne podziękował że mam wiedzę że miło że tacy ludzie pracują u niego pełna kultura przede wszystkim zawsze jak był problem z którymś z kierowników to mój szef szybko załatwiał temat i wcale to nie jest prawdą że urlop czy L4 równało się że zwoleniem byłem dwa razy przez 4 lata na l4 i mój szef jeszcze dzwonił pytał się o zdrowie co i jak zaległy urlop albo był wypłacany albo np siedziałem sobie pół miesiąca w domu kto inny był na obiekcie z grafikiem też był bardzo elastyczny akurat w piątki chodziłem grać w siatkówkę i nigdy nie było problemu żeby dostać wolne czy coś także no niewiem gdzie nie którzy pracowali ja wspominam tą firmę pozytywnie i tylko temu zakończyła się nasza współpraca że Lidl w którym pracowałem niestety przeszedł w inną spółkę a tą spółkę przejoł Securitas notabene też bardzo solidna firma ale tak jak mówię ja do gwarantu nie mam nic

@Były pracownik Gwarantu

Chłopie zmień dilera albo daj mi do niego namiar.

Obserwator
@Były pracownik Gwarantu

A po tym wszystkim spadł meteoryt i wymarły dinozaury.

@Były pracownik Gwarantu

Ja dalej pracuje już 13 rąk lecieć i wszystkie co piszesz to prawdą. Ja pracuję na Śląsku i też mam zajebistego kro kiedyś Krzysztof.R teraz Kamil,G i też jest ok urlop L4 i tak dalej bez obawy że mnie zwolnią jak pracujesz już długo i robisz swoję z dobrze z kierownikiem. To będzie ok.

Ochroniarz

W tej firmie najlepiej nie mieć życia prywatnego tylko pracować 6 dni po 16h. Kierownik nawet grafiku nie potrafi ułożyć!!!

@Ochroniarz

16 godzin co 2 dzień przyjacielu. A jak chcesz mieć mniej to niema problemu jeśli masz zlecenie bo jeśli umowę o pracę to etat 168 gdzie min musisz wyrobić to 14-15 dni w miesiącu gdzie tu 6 dni pod rząd.

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 13 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ