Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

jaskiniowiec

bykowac panowie zero roboty siedziec w kanciapie tylko na papieroska wysoczyc Zywiec Bielsko te tereny

Taki on

Maja-tak podwyzki bedą kiedy niewiadomo narazie konczy się na obiecywaniu lecz mysle ze od nowego roku 2017

Janek
@Taki on

Tak zobaczysz podwyżki tak jak i ja tzn jak świnia słońce.

Taki on

Siedz-z tego co wiem u mnie szukają pracownika Gliwice wiecej moge ci podac prywatnie jesli bys chcial pozdrawiam

poldek

panowie nie piszcie głupot grupa kontrolna musi być ,i to są fachowcy którzy ci mogą pomóc ,a dyscyplina pracy musi być ,każdy ich się boi ,Koszalin NAJBARDZIEJ

PRACOWNIK.
@poldek

Ale głupi jesteś ! Nie obrażaj KOSZALINA

miko
@PRACOWNIK.

chyba nie każdy ale goście są spoko ,

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Rik

No to może tak jak Ziem napisze My mamy dogadamy 9zl netto za godzinę, pracuje ok 198h w miesiącu. 168h etat i 30h nadgodzin. Czyli 198h x 9. Ale etat u nas może być 168h a na kolejny miesiąc może być 178h zależy od długości miesiąca. Lecz to nie ważne masz pensje minimalna czyli 1367zl netto+ tzn nagroda nadgodziny 14-15 zł netto za każdą. Ale tak jak mówił Ziem mamy ugadane 9zl netto za godzinę czyli ten przykładowy 198h x 9zl =1782 zł netto + 10 zł za buty płacone w ratach czyli 120 zł na rok. Pracujemy na zmianę poniedziałek ja 13h pracuje we wtorek kolega a ja mam wolne czasem ja pracuje czwartek i piątek po 13h ale za to mam weekend wolny i co najlepsze mam normalny urlop.

Ziom
@Rik

Jak załatwiłeś sprawę zwrotu kasy za buty. Oficjalnie masz to ujęte w umowie ? (masz umowę o pracę, czy umowę zlecenie), czy się jakoś dogadałeś ? Czy są to pieniądze wypłacane osobno, bez podatku czy razem z wypłatą ? Bo ja u siebie gadam o kasie za buty, to sprawy tak jakby nie było

Ziem

U mnie wygląda to tak. Umowa o prace na najniższa krajowa, ale dogadana jest stawka godzinowa u mnie 10,50 netto. Możemy robić 32h nadgodzin czyli np miesiąc ma 168h +32h nadgodzin, co daje 200hx10,50zl.

Rik

9 zł na rękę na umowie o pracę nie zeszłym poniżej 1650 zł z racji nadgodzin za które masz 15 zł z grosza mi masz 1850 zł brutto za etat czyli raz w miesiącu może być 168h raz 168h nie ważne masz stała pensje 1850zl za etat czyli ok 1367 zł + zawsze ok 15 nadgodzin ja 2 razy miałem po 203h i dostałem prawie 1900 zł do ręki ale system pracy to 13h w zamian dzień wolny jeśli o Śląsk chodzi z Panem TG to nasz KRS i jest ok zawsze 4 dni wybieramy sobie wolne nie do ruczenia. Pozdr

bamik

1300zl dostaniesz z 168h

PO

Tak to prawda, że trzeba stać przy wejściu do sklepu 90% czasu. Jednak to zależy od Dyrektora Lidla danego obszaru więc nie w każdej częsci Polski. Miejmy nadzieję, że to zmienią po inwentaryzacjach, gwarantuje, że złapać się nikogo nie da z tej pozycji, jedynie mając ogromne szczęście.

jol jol

kazdy

Cichy08

Nie wiem jak jest w innych miastach ale w Szczecinie prawie całą służbę spędzamy na kamerach i tylko z monitoringu małe ujęcia

Zaintersowany praca w ochronie.

Więc po co są kamery dla jaj czy do obserwacji,a stac można ale nie caly dzień

Zaintersowany praca w ochronie.

Mam pytanie ! Czy to prawda ,że trzeba stać na sklepie ,bo takie jest odgórne zalecenie nie znam się na tym,ale słyszałem od nie których.I czy to prawda ,że pracuje sie po14 godzin.

boret

Jak wspomniałem powód zbyt mało ujęć, wspomniałem ze to male miasteczko i były spokojne miesiące ale tak to jest jak każą stać 90 % na sklepie po którym nie można chodzić tylko w wyznaczonym dziale.

Janusz

Istotne, nieistotne? nie wiem. Faceta wylali z roboty z tego co piszę niby za nic. Nikt nikogo nie wyrzuca z pracy jeśli, sprawdza się czyli jest po prostu dobry. Z tego jak pisze i co pisze widać że to tępy Bolek, który po prostu nie mówi wszystkiego. Nawet ochroniarz powinien mieć odrobinę klasy. Pracuję w tej firmie parę lat i widzę że pozbywają się nieudaczników i takich którzy przychodzą odbębnić dniówkę. Tak że kolego, cienki Bolek... ups, cienki boret jesteś i dobrze że takie odpady lądują na śmietniku...

@Janusz

Powiedziałem wszystko co miale do powiedzenia pracowałem tam prawie 4 miesiące zawsze godziny wyrobione jestem młody i bez doświadczenia w tej branży ,dostałem grafik na kolejny miesiąc żadnych skarg zawsze na sklepie wiec o (usunięte przez administratora) chodzi,w jakim celu miał bym mówić coś innego , po co miałbym zmyślać i czegoś nie mówić wyjaśnisz mi? tak masz racje cienki bolek ze mnie bo nie mam doświadczenia jak wspomniałem panie wielce doświadczony ale niezbyt rozgarnięty. W ten sam dzień przyjęli innego mnie (usunięte przez administratora) o 7 a o 7:20 był już nowy wiec wtf . Od 14 roku życia (usunięte przez administratora) w każdej pracy a taki śmieć jak ty nie będzie mi prawił morałów sam jesteś odpad i idiota skoro oceniasz innych. I kończę ta konwersacja bo dla takich pajaców którzy oceniają innych i pozjadali wszystkie rozumy nie warto pisać.

HAKER
@Janusz

Gościu czytam te twoje wymiociny i utwierdzam się w przekonaniu że firma to wielkie G. Kolesiostwo, zwalnianie za byle co, a jak Ty pracujesz już 4 lata to nieźle musi Cię gęba boleć od lizania rowu ale nie tędy droga do kariery. Pozdro dla reszty normalnych

boret

Reprezentujesz swoja głupotę na poziomie gimnazjum,tam dzieci jada sobie po rodzicach a nie dorośli ludzie, widocznie nie dorosłeś to bycia poważnym pajacu.

boret

panie czas na ból masz jakiś problem? wysławiam się jak na polaka przystało wypowiadam się na ten temat i pytam bardziej doświadczonych co o tym sadza widocznie ty nie masz nic do powiedzenia tylko odrazu do oceniania wiec polecam wziasc maść na bol (usunięte przez administratora) lub stulić pysk i pod bude tam gdzie twoje miejsce pajacu pozdrawiam ale tego pana nie :)

Janusz
@boret

Wypowiadasz się "jak na polaka przystało"? Polaka z małej litery kretynie? A słyszałeś kiedyś w życiu, takie trudne słowo jak interpunkcja? Facet ma rację, ch***wy z ciebie polonista i taki sam ochroniarz.

@Janusz

Kretynem jesteś otóż ty ze w ogóle sapiesz na forum gdzie twe słowa nie maja dla mnie znaczenia idioto -.- nie masz do powiedzenia na temat pracy w tej firmie wiec nie wpierd**** się , wielki polonista z ciebie to nie patrz na pisownie tylko na treść a skoro jesteś takim poprawny to idź do szkoły nauczać a nie kozaka ćwiczysz na forum baranie.

boret

za każdym razem kiero mówił ze nie ma problemu a po zwolnieniu sie dowiedziałem ze im nie pasowalo ze człowiek musiał coś załatwić najlepiej jak by mieli kogos tam po 14 godz za 8 zł i nie płacili mi za nadgodziny , śmiechu warte do tej pory nie wiem za co zostałem zwolniony pozdrawiam jesli ktos chce isc tu do tej firmy pracować ok wypłaty spoko zawsze na czas nadgodziny nie płacone no i mogą zwolnic za byle co przynajmniej jak tak miałem pozdrawiam

Alibaba

Ciekawe jak sprawy w sądzie ile dadzą kasy za nadgodziny które nie placili .

Gazownik

Pozdrawiam Pana Andrzeja mimo,że niezbyt kulturalnie opisał moją osobę ale taki jest styl bycia KRO. Widzę ,ze ma problemy z naborem do pracy życie.

Libero

do lidera to im daleko na dzień dzisiejszy KONSALNET jest liderem i ma najwyższe stawki - FAKT

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 13 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ