Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Janek

Hej panowie ochroniarze. Zdarza wam się coś zajumać z półki, jakąś flaszkę, czy coś innego, czy tak deptacie uczciwie te trzynastki. Ale szczerze....? :)

@Janek

A znasz księdza bez grzechu?

Zero pobłażania złodzieją
@OCHRONIARZ

Mów za siebie, bo ja mam sumienie czyste a pracuje już ponad 7 lat.

@Zero pobłażania złodzieją

ja pracuje 8 Lat i nigdy niczego nie ukRadiem dlatego Nadal pracuje

Ochron

Panowie a jak wyglądają zarobki na umowach o pracę załóżmy że danego miesiąca mamy 192 godziny z czego 160 z urzędu przypada czyli pełny wymiar a te 22 godziny liczą jako setki czy jak

@Ochron

jak normalną godzine

Płacą ok wypłata na czas tylko dziwne trasy chodzenia po Lidlu i ponad 90% na sklepie (usunięte przez administratora) maja wtedy pole popisu by kraść jak kogoś złapać jak masz wyznaczona trasę chodzenia

@Piotr

cześć Wszystkim pracuje W Agencji Ochrony Gwarant Poznań Mam Do Was Pytanie Do którego Każdego. Miesiąca Macie Płatne wynagrodzenie na konto Bankowe Pozdrawiam

@Piotr

Tak był kiedyś teraz większość czasu na monitoringu nie na hali sprzedaży.

roman k

WITAM.chciałem się zapytać was bo od stycznia wybieram się do lidla jako ochroniarz i mam takie pytanie,piszecie,ze pracujecie nawet po kilkanaście godzin, to znaczy,że jest tylko jeden ochroniarz na całej zmianie?,myślałem,że jest dwóch jak jeden patrzy w monitoring to drugi chodzi po sklepie czy wychodzi na fajke lub do kibla gdzieś tak jest? jak to wygląda?

@roman k

Wszystko zależy od rejonu i od sklepu. Czasem jest nas nawet trzech

@Prometeusz

gdzieś widział trzech na zmianie na obiekcie Lidl

oral miedzyboxami
@roman k

no niestety jesteś sam na zmianie i do tego przyjmujesz dostawy,trochę na kamerze trochę na sklepie jesz przed monitorem szybkie siku i papieros nie spotkałem jeszcze dwóch ochroniarzy na zmianie ze względu na oszczędności lidla na to nie stać ma być tanio i dobrze a to ,że ktoś pisze,żę trzech to w to nie wierz

@pracownik ochrony

Ja i grupa

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Paulina

Możecie napisać coś na temat pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. w dziale utrzymania czystości? Może ktoś z Was pracuje w tym dziale i mógłby podzielić się swoją oceną pracy w nim? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć nowo zatrudniona osoba na takim stanowisku?

Witam Wszystkich pracuje W Agencji Ochrony Gwarant Poznań Mam Do Was Pytanie Do którego Każdego. Miesiąca Macie Płatne wynagrodzenie na konto Bankowe Pozdrawiam

@Tomek

Do 10-tego

Błażej_1993

Pracowałem jakieś 5 miesięcy na umowie zlecenie. Jeśli chodzi o wypłatę - to zawsze na czas, wszystko się zgadzało, często wypłata była nawet wcześniej niż oczekiwałem. Za to wielki plus. Praca nie była ciężka, ale zajmowała dużo czasu. Miesięcznie wychodziło ponad 200 godzin z płacą 8 zł na czysto na godzinę. Pracowało się po 14 godzin dziennie to prawda. Jednak cały czas nie trzeba stać na sklepie... To jest odgórne zalecenie uzgodnione z Lidlem. Z tym staniem na sklepie to różnie bywa. Nie stałem przecież po 14 godzin. Trzeba stać tylko wtedy jak przyjeżdża Dyrektor Lidla lub ktoś z Gwaranta. Szczerze - większość czasu spędzałem na kamerach i dzięki temu dokonałem kilku ujęć. Współpraca z Grupami Kontrolnymi była wyśmienita. Niestety współpraca z Kierownikiem Rejonu Ochrony już nie. Ostatecznie zwolniłem się sam z powodu braku zrozumienia ze strony Kierownika co do dni wolnych i ilości godzin. W firmie podobno z tego co mówili to byli ze mnie zadowoleni. Ale mimo wszystko polecam tę firmę, bo firma naprawdę solidna (wypłaty na czas, wszystkie składki odprowadzone) no a dużo zależy Panowie na jakiego traficie kierownika... Ja nie miałem szczęścia. Gdyby nie to - pracowałbym nadal.

@Błażej_1993

Paulina

@Mirek rozumiem, że do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. nie jest koniecznie wymagane wykształcenie. A jak jest z doświadczeniem, czy ono też jest wymagane? Mógłbyś wypowiedzieć się na ten temat?

gk78

Właściciele firm ochrony zeszmacili ten zawód , jadę widzę na rowrze człowieka ubranego w napis ochrona ,grupa inwalidzka najlepiej bez nogi .Ktoś zapomniał o tym że ochrona oprócz dziwki to najstarszy zawód na świecie . Człowiek ma różne potrzeby jedną z nich jest potrzeba bezpieczeństwa kiedyś goniły nas po świecie dinozaury , istniał ogień ,wiatr i woda człowiek przed tym żywiołami potrzebował ochrony. Ale to już koniec albo początek końca pseudo kierowników ochrony na obiektach wątpliwości jakie ma uprawnienia ochrona takie czy inne. Wystosujemy pismo jedno ale konkretne do zakładów ubezpieczeń ,które finansowo odpowiadają za obiekty na terenie tzw RP .Zmienimy ustawę o ochronie z 97 roku . Grzegorz Krysiak 99-100 Łęczyca ,Błonie 78

@gk78

Gościu wyluzuj, bo Ci żyłka pęknie.

@gk78

Nikt nikogo na siłę nie przymusza do pracy w ochronie,jak się nie podoba Grzegorzu wizerunek pracownika ochrony to jest wyłącznie twój problem pozdrawiam.

Mirek

Praca jak praca, jeśli ktoś ma wysokie wykształcenie to powinien jej szukać w innym miejscu!!

@Mirek

Nikt nikogo na siłę nie przymusza do pracy w ochronie jak się nie podoba wizerunek ochroniarza to problem piszącego i tyle na dzisiaj

Ochroniarz

Ma ktos kontakt go koordynatora w Elblągu?

Gh

22 dwie godziny na zleceniu

Drdd
@Gh

W gwarancie jak masz umowę o prace to Nie masz dodatkowo zlecenia..

Ochronaaa

Witam Panowie napiszecie jakie macie stawki godzinowe i z jakiego rejonu?

@Ochronaaa

14 Brutto Szczecin

@CICHY

koszalin ma 13.40zł brutto

ZAINTERESOWANY

Jaką jest stawka dla początkującego ochroniarza ? Chodzi o kwotę brutto

@ZAINTERESOWANY

dostajesz 13,40zł brutto umowa lecenie około 200godz miesiecznie to jest 15 dni pracy

Solidny ochroniarz

Pracowalem w securitasie ponad 2 lata na biedronkach. Pracowal ktos moze w gwarancie w lidlu i w sec na biedronce? Chce wrócic na ochrone i do biedronki mnie nie chce przyjac. Czy lidl i biedronka sa podobne?

Witam. Pracowałem na obiekcie Lidl. Prace wspominam bardzo dobrze jednak są pewne mankamenty które rujnują całość. Starałem się pracować rzetelnie. Byłem punktualny, starałem się jak najwięcej przebywać na sklepie, zadbać o ogolne bezpieczeństwo na obiekcie. Niestety, jestem dość spokojnym człowiekiem i w tej pracy to niestety wada. Zostałem obgadany i obsmarowany przez pracowników i kierowniczki Lida przez co mój kierownik nie podjął się zatrudnienia mnie drugi raz. Powodem były kłamstwa ze śpię na monitoringu i to że kilka razy wyszedłem do toalety. Poza tym inne niewłaściwe zachowania pracowników to: wchodzenie z kasetkami bez ochrony, zaniedbywanie dziennych raportów ze sprzedanego towaru, wiele razy musieli robić to za mnie koledzy z ochrony bo kierowniczki nie miały czasu. Ogólnie polecam pracę w tej firmie, jednak zalecilbym zachowanie ostrożności przy pracy z ludźmi z Lidla i zgłaszanie wszystkich ich przewinień do swojego kierownika. Ja tego nie zrobiłem i niestety poniosłem tego konsekwencje. Co do samej pracy nie można narzekać, stawka w miarę rozsądna (jestem studentem więc była wyższa), wpłata zawsze na czas, nie było żadnego problemu co do ustalenia wygodnego dla siebie grafiku, grafik jest luźny, gdy poprosi się o zmiany bądź dni wolne też nie było problemów, kierownik bardzo sumienny i uczciwy. Jak juz wspomnialem uwazalbym na zachowanie pracowników Lidla i zgłaszanie wszystkich uchybień i incydentów do kierownika i informowanie go na bieżąco. Pracowałem w Koszalinie, rok 2016 Pozdrawiam.

nowy

jakie znacie największe ujęcie w lidlu?

@nowy

OSOBIŚCIE MIAŁEM NA 800zł o większym w Szczecinie nie słyszałem

nowy
@nowy

Ostatnio na szkoleniu słyszałem, że w Lidzbarku czy Bartoszycach na 4.800 zł.

Jacek

Czy wiadomo jak wyglada sytuacja w lidlach w zabrzu?

Jacek

Czy wiadomo jak wyglada sytuacja w lidlach w zabrzu?

Paulina

@Dra, bardzo dziękuję za Twoją czujność! Jeżeli chcecie wiedzieć co mówią o powyższej firmie znane przedsiębiorstwa, zapraszam do lektury http://www.gwarant.poznan.pl/opinie-klientow/

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 13 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042