Opinie o Aon Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aon Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aon Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aon Polska w Warszawa

Xyz

Długo zbierałem się by w końcu dodać swoją opinię o tym miejscu, ale to jak byłem traktowany w tej firmie, nawet po latach się na mnie odbija. Strasznie wroga atmosfera,krzyki, (usunięte przez administratora) . To była codzienność w tej firmie. Brak sprzętu do pracy, szkolenia, które nic nie wnosiły. Opryskliwość szefostwa i współpracowników. Zatrudniają masę młodych ludzi,którym już na starcie fundują takie przeżycia. Bardzo nie polecam tego miejsca. Niech osoby kierujące firmą zastanowią się czasem co robią. Dla młodego studenta takie traktowanie to często trauma na lata, która może negatywnie odbić się na jego dalszej karierze.

@Xyz

Zgadzam się, nie wszyscy pracownicy są tam źli, ale są tacy którzy (usunięte przez administratora). Gdybym była wtedy na etapie życia na jakim jestem teraz na pewno nie zostawiłabym tego bez rozgłosu. Trzeba walczyć o swoje prawa i w takim przypadku, tym bardziej lądując na psychoterapii, w sądzie to jest już wygrana sprawa, bo psycholog może też zeznawać w naszym imieniu. Uważajcie na siebie młodsi i nie dajcie się, walczcie o swoje, bo o Wasze zdrowie nikt nie zadba. Pozdrawiam

Czy w Aon Polska pracuje się na open space?

Kj

A jeśli chodzi o wsparcie to wydaje mi się, że zewnętrznie w zespołach ono jest, natomiast jeśli chodzi o współpracę między zespołowa to różnie jednak bywa :)

Kamila Nowy wpis

Widziałam, że asystent ds. brokerskiej obsługi klienta może pracować hybrydowo. Nie napisano jednak u mnie w ofercie jaki jest układ dni. Czy to elastyczne i sama mowie jak chce? Dodatkowo to już od samego startu tak jest czy jednak trzeba jakiś pierwszy miesiąc stacjonarnie być?

Mała Nowy wpis

Wszystko zależy od tego jakiego masz przełożonego? Jeśli tak to zastanawiam się co w sytuacji gdy jednak się nie dogadujecie zbytnio? Można starać się o jakaś zmianę zespołu czy coś? Mieliście tak?

Kj Nowy wpis
@Mała

Są rekrutacje wewnętrzne, więc można przejść do innego zespołu :) Niestety z niektórymi ciężko o porozumienie cokolwiek nie powiesz, ale jak mówiłam zależy od zespołu :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Aon Polska?

Czy w Aon Polska pracuje się na open space?

Kj

Tak, praca na open space :)

@Kj

A możesz powiedzieć jak aktualnie wygląda atmosfera? Czytałam wlasnie jedną ze starszych opinii i wypowiadano się tam krytycznie o atmosferze. Czy w tej sferze coś się poprawiło? Jacy są dla siebie współpracownicy? Można liczyć na wsparcie ze strony innych pracowników?

Kj

Dużo zależy od zespołu do jakiego trafisz i jakiego będziesz mieć przełożonego :) natomiast jeśli chodzi o samą atmosferę w firmie to ostatnimi czasy trochę podupadła i 3 lata temu na pewno było to bardziej przyjazne środowisko.

AAA
@Kj

3 lata temu? to faktycznie trochę czasu wstecz. Czyli co ostatecznie przeważyło za ta zmiana? Zastanawiam się także nad tym, że skoro wcześniej było ok to czy znowu może to wrócić do poprzedniego stanu?

Kj

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aon Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Teraz to nie wiem czy na dobrym forum jestem? czemu nie ma jakichś aktualnych opinii? na takim portalu wystawionych jest z ponad 100 ogłoszeń, mnie interesuje praca jako analityk finansowy, widnieje dostępna oferta na stanowisko juniorskie teraz. tu chyba ludzie bardziej nawiązywali do atmosfery jakiejś? Ona ogólne w firmie się poprawiła czy to jednak na jakieś działy trzeba zwrócić uwagę? I jak oceniacie zakres merytoryczny pracy na wybranym przeze mnie stanowisku? warto?

Iwona
@Xyz

Piszesz, że to co Ci się przytrafiło przez firmę po latach się na Tobie jeszcze odbija. Ale powiedz w jaki konkretnie sposób? Masz przez to uraz do innych miejsc pracy czy też to innych ludzi?

@Iwona

Po pracy w AON, wylądowałem na terapii i przez dłuższy czas nie byłem w stanie podjąć pracy. To o czymś świadczy,jak praca tam potrafi odbić się na psychice. Gdybym kiedyś miał inny sposób myślenia to poszedłbym z tą sprawą dalej.

były_pracownik

Pracowałem w Aon w biurze w Warszawie ok 4 lat. Odszedłem z wielkim żalem, ale mam nadal bardzo dobry kontakt z ludźmi z byłego zespołu. Bardzo dużą wartością tej firmy są ludzie. Szczególnie zapadła mi w pamięć sytuacja na początku pandemii covid gdzie P. Prezes ze łzami w oczach mówiła o dobrowolnym obniżeniu pensji pracownicom, aby ratować etaty w firmie. Widziałem, że nie chce tego robić. Zawsze miała u mnie za to mega mega szacun. Możliwości awansu są, ale musisz się wykazać i co ważne chcieć pracować. Polecam każdemu kto chce rozwijać się w branży ubezpieczeń i pracować z ludźmi, którzy szanują innych.

xxx

Chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca w AON Warszawa na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczenia komunikacyjne? Czy na początku jest wsparcie ze strony Menedżera/Opiekuna? Jak wygląda kwestia przedłużenia umowy, czy jest z tym problem? No i ważne, czy często zostajecie na nadgodziny?

xxx

ja mialam tam rozmowe o prace - wytrwalam do konca z kamienna twarza, i obiecalam ze na pewno oddzwonie, a cala rozmowa przebiegala tak ze, 2 jakis managerow staralo sie mnie przekonac ze mam beznadziejne CV, nawet jakies dziwne sugestie ze mnie niby yrzucili z poprzedniej pracy? zirytowalam sie ze zmarnowali moj czas ( cale szczescie mam doswiadczenie w prowadzeniu rozmow z turdnymi i upierdliwymi kontrahentami ), a swoja droga- to skoro uwazaja ze moje CV jest fatalne to po co w ogole zapraszaja na rozmowe takiego kandydata? Mysle ze to desperacja.

Ann
@xxx

Wcale mnie to nie dziwi, musialas miec bardzo kiepskie CV skoro nawet piszac opinie popełniasz mnostwo blędów i literowek.

Błażej

Dobry pracodawca i jednocześnie wymagający a to już nie podoba się niektórym?

lll

Ja też nie polecam... jeżeli tak ma zarząd spółki... to chyba kazdego na to stać... Chęć zarabiania kasy.. zero empatii.. zero większej inteligencjii... Wystarczy spryt... ale serio czy o to nam w życiu chodzi....

Sylwek

To tak- na naukę zawodu i na początek spoko, ale ze względu na kasę lepiej potem zmienić ta prace?

Zadowolony
@Sylwek

Nie tylko kasa definiuje człowieka. Aon nie stawia na rozwój inteligentych wiec to jest dobra firma na złapanie doswiadczenia

obecnie pracujący
@Sylwek

Ja przyszedłem z doświadczeniem. Zmiana była na lepsze.

Jakie są mocne strony pracodawcy Aon Polska?

obecnie pracujący

Mimo sporej firmy, w miarę rodzinna atmosfera, sporo dodatków (od platformy z biletami do kina aż po opiekę medyczna, szkolenia itp). Mi od prawie trzech lat pracuje się tutaj super.

Zadowolony

Dobra praca na początek bo można zdobyć doswiadczenie i pójść do pracy, która zapewnia godziwe warunki finansowe. Nie polecam jednak na dluzej niż dwa lata. Szefowie słabej jakości za wyjątkiem maksymalnie dwóch komorek. Płaca średnia. Nie polecam inteligentnym i głodnym sukcesu bo się rozczarują. Bardziej polecam firmy konkurencyjne - Marsh, Mercer, może nawet Willis.

Ula

To jest oczywiste, że jak się nie odzywają to znaczy, że maja kogoś innego. Firmy zastrzegają, że będą kontaktować się z wybraną osobą.

No_feedback

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie dają kandydatom feedbacku po spotkaniach rekrutacyjnych. Powinni dawać najlepszy przykład, zważywszy na branżę w jakiej działają.

Paulina

@Pracownik, zadowolenie z wykonywanej pracy jest bardzo ważne i wpływa na jej jakość. Co najbardziej sobie cenisz w firmie Aon Polska?

Pracuję w Aon Polska i jestem bardzo zadowolona. Nie rozumiem ludzi piszących jakieś bzdury. Po co to robią, w jakim celu? Nie przyjęli to trudno i po temacie

Paulina

@Milka, w ostatnich dniach pojawiły się kolejne oferty pracy! Może teraz uda Ci się znaleźć coś dla siebie! Któraś z nich zwróciła już może szczególnie Twoją uwagę? ;)

Milka

Wśród nowych ofert nie ma nic dla mnie a szkoda bo jak firma dobra to trudno o wolne miejsca pracy. Może ktoś słyszał o nowych etatach? Z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Aon Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Aon Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aon Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Aon Polska