logo Aon Polska

Aon Polska

Opinie o Aon Polska

anima 2016-02-04 14:15:15
Zespół IT realizuje wiele ciekawych projektów lokalnych i miedzynarodowych.Można się dużo nauczyć - w praktyce. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Polecam.
ObserwatorUczestniczący 2016-08-27 14:11:34
Opinia dot. spółki Aon Polska sp. z o. o.

NA MINUS:
- koszmarny chaos komunikacyjny,
- olbrzymia ilość systemów do wprowadzania danych, wskutek czego Klient i jego potrzeby są na końcu, po aktualizacji wszystkich wewnętrznych baz,
- niejasne i horyzontalne możliwości rozwoju kariery, raczej przez zasiedzenie niż przez realizację ambitnych projektów usprawniających działanie przedsiębiorstwa,
- brak charyzmatycznych liderów i mentorów dla młodego pokolenia rozpoczynającego karierę - menadżerowie to ludzie od tabel i raportów, siedzący cicho pod zarządową miotłą,
- brak szkoleń rozwijających kwalifikacje,
- nieprzemyślana architektura korporacyjna, która powoduje, że zakresy obowiązków na różnych stanowiskach się pokrywają albo wzajemnie wykluczają,
- duża rotacja - zwłaszcza jeżeli chodzi o młodych pracowników, którzy są sfrustrowani zabetonowaniem się korporacji na potrzeby pilnych zmian w strukturze,
- przeciętne pensje,
- brak realnych benefitów pracowniczych,
- wymóg codziennego zabierania z pracy do domu laptopów,
- odpływ wartościowych osób - drenaż wartościowego kapitału ludzkiego,

NA PLUS:
- sympatyczni pracownicy,
- terminowość wypłat wynagrodzenia i odprowadzania należnych składek do ZUS,
- siedziba w Warszawie w dogodnej lokalizacji

OGÓLNIE:
- delikatna korporacyjna musztra na początek kariery zawodowej (nie dłużej niż rok), po której zostaje w głowie CHAOS i frustracja na słowo "tutaj się nie pracuje, tu się gasi pożary", zasadniczo uczy jak wygląda rozparcelowanie odpowiedzialności na takie kawałki, że ostateczni nikt za nic nie chce wziąć odpowiedzialności, dryfujesz sobie sam - jako sam sobie sterem, żeglarzem i okrętem, do brzegu, który najprawdopodobniej nazywa się KONKURENCJA
erfg 2016-10-09 14:30:15
nie widziałem w sumie żeby tutaj szukali jakiś osób na staż ale możesz się jednak upewnić tak w 100 %
Były 2016-11-25 21:24:06
Pracowałem i potwierdzam powyższe informacje. Bardzo duży odpływ wartościowych ludzi i zatrudnianie osób spoza branży (sic!) nawet na stanowiska Dyrektorów Dep. nie służy wizerunkowi na rynku.
Były 2016-11-25 21:24:32
Zostaw swoją opinię o Aon Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aon Polska