Opinie o ID MARKETING w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ID MARKETING. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ID MARKETING o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ID MARKETING w Rybnik

łata Nowy wpis

zarobki na pewno są wysokie, ale musisz się wykazać sporą wiedzą i doświadczeniem @sead. :)

szwed Nowy wpis

a jakże zatrudniają ale nie płacą. Tylko kusiak woła: KASA, KASA MOJA KASA. a dla ciecie NIC

aga Nowy wpis

jeszcze sa dowieszialam sie dzis od czlowieka ktory tam pracuje na roznoszeniu ulotek ze istnieja na szyszkowej 18 albo 20 w warszawie. ja tez padlam na oszustow winni mi sa 200 zl

tak, jak ogłoszą upadłość czy coś takiego, to podobno nie można odzyskać pieniędzy.. a czy ktokolwiek wie/zna/słyszał o ludziach, którzy jeszcze tam pracują?

Aplikowałeś do firmy ID MARKETING? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
byly id

Na wiosnę stracili kolejnego klienta. Jakoś ich nie szkoda.

Były ID

mowa o Rybniku??? A Bytom ??? Pozdrawiam byłych pracowników ID

fifi

To jest od marca zamknięte

Tadeusz M.

Słuchaj no TY! Jeżeli oskarżasz kogokolwiek z imienia i nazwiska miej odwagę sie podpisać. A jak brak Ci odwagi To jesteś ...

roznosiciel

To znaczy ,ze firma sie rozwija jak przyjmują nowych starych i będa placić stare. i nowe wypłaty

koko

masz racje bo my tez czekamy na forse od czerwca tylko obiecuja szkoda tylko naszej szefowej, (usunięte przez moderatora).pieniadze zarobione ale oni nimi obracaja.

Olka

O tej firmie nie ma co gadać na to brak słów, w tej firmie same romanse ale nie mam żalu do rybnika ale do warszawy to oni są (usunięte przez administratora) . 3 miesiące robić bez kasy i za co żyć??? nasza kierowniczka niby dzwoni a nic nie umie załatwić jakaś dziwna tak samo. Najlepiej iść do prawnika i zrobić pozew zbiorowy wtedy ich (usunięte przez moderatora). I tak kasa muszą zapłacić a jak nie to tam jechać i (usunięte przez moderatora) i tyle bo ja latam w upał nie upał ciężka torba jeszcze na rozleceniu krzyż boli a nic kasy a takie marne grosze??? (usunięte przez moderatora)

hura!!! dostałam wypłate za kwiecień, ciekawe kiedy wpłyną grosze za maj to już pewnie we wrzesniu ,

(usunięte przez moderatora) Nie płaci w terminie i nic ich nie obchodzą pracownicy.

W ID MARKETINGU dopóki się pracuje to jest znośnie ale jak człowiek rezygnuje z pracy to może sobie pomarzyć o zarobionych wcześniej pieniądzach. (usunięte przez moderatora).Kto ma troche oleju w głowie i umie liczyć to wie że firma skubie go na każdym kroku NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE CHYBA ŻE KTOŚ JEST STWORZONY DO PRACY CHARYTATYWNEJ

Madmax666er

No ja nie narzekam owszem bylo duzo roznoszenia troche tego chodzenia akzdy wiedzial za ile robi mi jakso punktualnie wyplacali.

Zostaw merytoryczną opinię o ID MARKETING - Rybnik

ID MARKETING