Opinie o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Iron Mountain Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. w Reguły

Prawo 2

Układy jak wszędzie. W Radomiu ale i w centrali w Warszawie. Wieczne podnoszenie wymogów, wydajności a brak wzrostu wynagrodzenia. Mydła oczy na rozmowie o pracę a później sobie radz. Nie nabierajcie się na premie, dodatki, podwyżki inflacyje - są tylko dla zasłużonych, a żeby takim zostać nie wystarczy być dobrym pracownikiem... Wedlug opini osób pracujących po kilka, kilkanaście lat było to fajne miejsce do pracy ale kilka lat temu zanim forma dziwnymi zwolnieniami usunęła osoby którym zależało na pracowniku a wsadziła wykrwcajacuch wyniki kosztem wszystkiego.

Madziach

Pracowałam w tamtym roku w IMReguy na obsłudze dokumentów i powiem, że bardzo dobrze wspominam tamten okres. Nauczyłam się dużo co przydaje mi się w obecnej pracy i za co bardzo dziękuję przełożonemu wtedy P (usunięte przez administratora), Poznałam nowych ludzi z którymi nadal trzymam kontakt. Trochę dziwią mnie te wszystkie negatywne komentarze..

Śmieszna

Co ja mogę powiedzieć …Byłam w biurze zatrudniona przez agencje .. Praca przez agencje spoko, tygodniówki okej . Ludzie z którymi pracowałam.. sympatyczni mili , uśmiałam się co niemiara. Dawałam z siebie wszystko, ale nie docenili tego, gdy zachorowałam na COVID, postanowili mnie zwolnić .. zostałam z dnia na dzień bez pracy, co jest dla mnie smutne, że szef który zarządza Tą firma tak uczynił. Kończąc praca w Iron Mountain była to jedna z prac, która zapamiętam, a właściwie ludzi przy których mogłam się na chwile chociaż uśmiechnąć.

@Śmieszna

Jakbys nie była taka tępa dzida to pewnie popracowałabyś tam dłużej niż kilka miesięcy. Usługi wykonywane przez jak to nazwałaś Panią nie maja z tym nic wspólnego. Pozdrawiam cieplutko.

Prawo

Umowa o pracę nie powinna być zastępowana umową zlecenie. Praca po 8 godzin dziennie, w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę nosi znamiona umowy o pracę. Jeżeli w tejże firmie taka sytuacja ma miejsce to należy to zgłaszać Państwowej Inspekcji Pracy !!!

@Prawo

W Iron Mountain obowiązują uczciwe i przejrzyste zasady dotyczące zatrudnienia. Wszelkie podejmowane działania przez firmę są również zgodne z prawem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pracownicy mogą kierować swoje pytania do działu HR, który wyjaśnia te kwestie na bieżąco. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

Prawo
@Iron Mountain

Tak ? To dlaczego ludzie pracują po 8 godzin na umowach zleceniach ? Uważają Państwo, że to jest w porządku ?

@Prawo

Godziny pracy oraz rodzaj umowy uzależniony jest od stanowiska, na które aplikuje kandydat. Dodatkowo warunki zatrudnienia są każdorazowo omawiane z pracownikiem, a wszelkie podejmowane przez firmę działania są przejrzyste i zgodne z prawem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości pracownicy mogą kierować swoje pytania do działu HR, który wyjaśnia te kwestie na bieżąco. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

pablo
@Iron Mountain

Jeśli tak jest jak napisał, to zatrudnianie na umowę zlecenie jest łamaniem przez prawa, Odsyłanie do działu HR, czyli bycie sędzią we własnej sprawie, to jest naigrawanie się z inteligencji piszącego.

@pablo

Wszystkie zawierane w Iron Mountain umowy są zgodne z prawem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy pracowników o kontakt. Każde zgłoszenie jest przez nas szczegółowo analizowane i wyjaśniane. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska.

Asystent Mecenasa
@Iron Mountain

Nie są zgodne z prawem ,praca w godzinach 8-16 pod nadzorem kierownictwa, w miejscu i czasie oznaczonym przez daną firmę nosi znamiona umowy o pracę, a czyli de facto winny być podpisane umowy o pracę. Ludzie na tym forum sami piszą, że mają zlecenia i pracują po 8 godzin więc proszę nie ściemniać !

Bywalec
@Asystent Mecenasa

Na Bielanach są pracownicy ,którzy już od 2 lat pracują na UM(Dział rejestracji,na magazynie szybciej chociaż nie zawsze)Codziennie po 8h i tłumaczenie szefów ,że to tylko jednorazowy projekt na kilka miesięcy jest śmieszne.Oczywiście rejestracja najniższa krajowa. Magazyn +200 od najniższej(na początek)

@Bywalec

Na UZ a nie UM. Zatem należy to zgłosić właściwym organom

@Prawo

Niestety tak jest że osoby nawet na umowie zlecenie są po 3 lata na umowie....tak jest na Bielanach wrocławskich .

annasrutwa
@Asystent Mecenasa

Zgadzam się Umowa nie musi być na czas nieokreślony, może być na czas określony bądź umowa o pracę tymczasową. Umowa o pracę nie powinna być zastępowana umową zlecenie, jeśli są spełnione przesłanki umowy o pracę.

Janusz Biznesu
@Iron Mountain

czy dział HR też pracuje na zleceniówce? czy ręce sprawiedliwości polują tylko nisko przy ziemi, a dział HR śpi bezpiecznie na swoim świeczniku?

Tadeusz
@Iron Mountain

czy dział HR również jest zatrudniony na umowę zlecenie?

@Iron Mountain

Mówienie że HR w Iron Mountain załatwia sprawy pracowników na bieżąco to kpina. Po pierwsze z HR nie ma kontaktu bezpośredniego, ewentualnie przez kierownika, bo HR nawet telefonów do pracowników szeregowych nie odbiera. Po drugie na załatwienie czegokolwiek w HR czeka się baaaardzo długo. Po trzecie w samym HR była taka rotacja jak ja pracowałam w Iron, że ledwo zdążyłam zapamiętać imię jednego HR-owca, a już na tym stanowisku był kolejny człowiek.

@ona

A nie można iść osobiście tylko trzeba dzwonic? Albo nie można po prostu napisać maila??

@Paulina

Nie można iść osobiście do kadr, bo kadry są (chyba) w Radomiu, a Iron ma oddziały w całej Polsce. Ja pracowałam pod Wrocławiem. Kontakt z kadrami jest mocno utrudniony dla szeregowego pracownika. Można napisać mejla do kadr, ja pisałam wielokrotnie, ale zero odpowiedzi. Odpowiedzieli dopiero gdy napisał do nich mój bezpośredni przełożony. Załatwienie czegokolwiek w kadrach trwa bardzo długo, trzeba się przypominać ze swoją sprawą wiele razy. Natomiast plusem w Iron jest to, że wypłata była zawsze na czas i zawsze się zgadzała.

Pracownik Biurowy

Rozmowa to tylko formalność. Jak masz tyle inteligencji żeby cokolwiek powiedzieć, przejdziesz ją bez problemów.

Gdzie się uczyłeś, co robiłeś, dlaczego tu chcesz pracować.

ona

Praca latami na umowę zlecenie, bez szans na przejście na umowę o pracę. Stawka minimalna, bez szans na podwyżkę. O awansie na lepsze stanowisko oczywiście można pomarzyć. Wypowiadam się jako były pracownik biurowy. Najgorsze jest to że po kilku latach pracy na umowę zlecenie i zwolnieniu nawet kuroniówka mi się nie należała (za niskie dochody, mimo że cały etat i na minimalnej pensji), więc nie polecam takiej formy zatrudnienia.

Maciek

Działa jak standardowa korporacja. Wyssać z ludzi ile się da i zatrudnić kolejnych. Zasoby ludzkiego mięsa są nieograniczone.

@Maciek

Dokładnie a później się zes…. Tym ludzkim mięsem

Magdalena
@Maciek

To zwalniają często czy jak? Pracownicy mają dosyć i sami odchodzą?

Znajomy
@Magdalena

Nie jest tak źle. Z CS-ów tylko uciekają ludzie, bo z Cruellą się nie da pracować. Wszyscy kierownicy są normalni, tylko ona z kijem wiadomo gdzie, bo znowu awansowała.

Dominika
@Znajomy

Haha to co tam takiego się dzieje z nią, sieje jakiś ferment?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

G

W żaden

Krystyna
@G

To jak przebiega rozmowa w takim razie? Zadają jakieś pytania konkretne czy pytają tylko o oczekiwania?

Mateusz

Witam, przez w sumie 6 lat pracowałem w IM w UK na dziale zajmującym się nośnikami danych do serwerów (DLT/LTO, dyski twarde), czy w Polsce istnieje odpowiednik takiego archiwum? Jak tak to proszę o więcej informacji. Pozdrawiam

Ten zakład pracy ma niewiele wspólnego z korporacja, a osoby pracujące tam podkreślają, ze firma takowa jest - śmiech na sali. Pracując tam nie umiem podać ani jednej cechy odpowiadającej korporacji. Stanowisko biurowe, na które aplikowałam powinno nosić zupełnie inna nazwa, praca tam przypomina bardziej prace na produkcji i to jeszcze na akord, bo gdy nie wyrabiasz ‚normy’, której teoretycznie nie ma, twój przełożony uraczy cię wspaniałym raportem z przerwami - jedna z ich ulubionych taktyk. Praca z biurowa miała tylko tyle wspólnego, ze siedziało sie na stanowisku z komputerem, a czy dźwiganie, niekiedy 25kg pudel, jezdzenie wózkami z pudłami, itd jest elementem pracy biurowej, nie sadze. Przerwą tam traktowane jest każde działanie kiedy nie miało sie w ręku skanera i sie nie skanowalo. Kiedy nie było ruchu na skanerze kierownictwo uznawało to za przerwę. Skoro mowa o przerwach, raport można było zobaczyć nawet gdy było sie ZA DŁUGO w łazience. Nie wiem co oznacza „za długo” bo chyba nie ma na to wyznaczonej ilości czasu. Kolejna rzeczą jest umowa zlecenie trwająca ponad 2 lata, oczywiście nie było szansy ani propozycji przejścia na umowę o prace, a mało tego gdy zleceniobiorca upomniał sie o umowę o prace, odpowiedzia przełożonego było to, ze nie da sie nic zrobić i to nie od nich zależy. Pomijając w ogóle fakt, ze praca po 8h dziennie w wyznaczonym przez pracodawcę miejscu powinna być wykonywana na podstawie umowy o prace. Do tego „korporacja” mierzyła czas pracy osobom pracującym na UZ poprzez aplikacje, do której trzeba sie zalogować rozpoczynając prace i wylogować kończąc. Pracując tam, nie ma co liczyć na rozwój, praca na max. 3msc. Ludzie przychodzący do pracy uciekają po dniu/tygodniu, niekiedy nawet bez słowa. Rotacja pracowników na „najwyższym poziomie”… Szacunek do zleceniobiorcy? Nie istnieje, kiedy miało sie jakiś problem i mówiło sie o tym otwarcie, odpowiedzią przełożonego było „Jak ci nie pasuje to nikt cię tu na sile nie trzyma”. Oczywiście osoby, ktore miały za dużo do powiedzenia nie były lubiane… Ważna kwestia tez sa zarobki, przez ktore można tylko spaść z krzesła bo sa tak niskie, dodam ze najniższa krajowa wynosi 19,70zl/h a w Iron Mountain zarabia sie całe 20zl/h czym wyżej wspomniana „korporacja” sie bardzo szczyci. Innymi słowy pracuje sie tam za przysłowiowa (usunięte przez administratora) Podwyżki tutaj to również nierealna sprawa. Można „wywalczyć” złotówkę więcej, ale oczywiście nie ma nic za darmo… Czasem trafila sie premia(wtedy kiedy wyrabiało sie podwójna „normę”) w wysokości 100zl. Tak wiec, odradzam każdemu.

Ela

tylko i wyłącznie UMOWA ZLECENIE, na umowę o pracę nie masz co liczyć, szkoda zachodu.

Ironek

Ogólnie praca nie powala. Atmosfera w biurze średnia. Ludzie tylko patrzą jeden na drugiego spod byka. Kiedyś było fajnie, teraz to taki wyścig szczurów. Bez znaczenia czy w finansach, sprzedaży czy kadrach czy na magazynie. Wszędzie każdy patrzy jak drugiemu utrudnić życie. Połowa kadry managerskiej bez kompetencji do tego co robi a druga połowa szuka innej pracy z czym się nie kryje często. Z resztą widać ile osób teraz rekrutują.

Paulina

Firma , w której pracuje sporo niezbyt mądrych niezbyt ogarniętych ludzi.

Piasku100

Witam jestem zainteresowany pracą w Iron Mountain Wrocław Bielany na stanowisku kierowca magazynier. Mógłby ktoś być tak miły i opisać obowiązki w pracy oraz wynagrodzenie netto??

Iron Mountain Polska
@Piasku100

Odpowiadając na pytania zainteresowanych pracą w Bielanach: praca skupia się głównie na dwóch czynnościach magazynowych – przyjmowaniu lub wydawaniu pudeł z dokumentami w naszym oddziale. Pracownicy wykonują zadania ręcznie lub, w zależności od potrzeb, przy użyciu wózków specjalistycznych. W przypadku osób, które nie posiadają stosownych uprawnień, IM organizuje wymagane szkolenia, które mają na celu ich zdobycie. Wszystkie dodatkowe informacje, związane z ofertą, chętnie przekażemy kandydatom podczas spotkań rekrutacyjnych. Zapraszamy do aplikowania.

Mikołaj
@Iron Mountain Polska

Jakie zmiany i godziny pracy obowiązują pracowników magazynu? Czy weekendy również są pracujące? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Iron Mountain Polska
@Mikołaj

Dziękujemy za zainteresowanie! W przypadku magazynu w Bielanach Wrocławskich pracujemy w godzinach 8-16 od pon-pt. W przypadku innych naszych magazynów, godziny pracy są uzależnione od lokalizacji. Pozdrawiamy, zespół Iron Mountain Polska

Bywalec
@Piasku100

Na kurierce parodia jest.Auto praktycznie cały czas przeładowane i niesprawne bo szkoda kasy na autoryzowany serwis(oczywiście chodzi o auta po gwarancji),a wolą wstawić auta do "Januszy" ,którzy potrafią tylko zmienić olej.Co do pracy to są dni ,że się nie narobisz(raczej mało takich dni) ale są też takie gdzie jedna osoba musi znieść 70 kartonów 2-3 piętra po schodach i załadować je do samochodu i rozładować później na firmie.Każdy karton zazwyczaj minimum 15kg każdy(niby taka jest ustalona norma lecz to średnia i zdarzają się takie ,które mają ponad 25 kg),a jak zgłaszasz to kierownikowi to słyszysz "następnym razem nie odbieraj" i tak ze wszystkimi klientami.Jedziesz kolejny raz do tego samego klienta i widzisz przeładowane pudła,a po tel do kiero słyszysz to samo "Dzisiaj odbierz ,ale następnym razem już nie " i cały czas to samo

Dominik6
@Piasku100

Nie warto... Kasa marna ...nie szanują ludzi.

Lew87

Witam Jeśli chodzi o firmie iron mountain na Bielanach wrocławskich to powiem krótko...byłem pracownikiem w tym zakładzie...i nie polecam tej firmy... przede wszystkim: - ciągle człowiek jest na umowie zlecenie (po 3 -4 lata w tym zakładzie) brak jakiejkolwiek szansy na umowę o pracę... - dziewczyny z działu rejestracji ciągle nosza pudła (10 lub 20 pudel na godzinę ) po 15 kg a nawet i więcej . Zglaszanie dla kierownika czy lidera nic nie daje...Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest za każdym razem łamane...a jak przyjeżdża BHP wszystko jest tak ustawione aby firma nie dostała kary a po kontroli wszystko wraca do poprzedniego stanu - czyli dziewczyny same znów noszą pudła ciężkie a gadanie przed BHPowcem że nosza w 2 -kino śmiech na sali..!!!!!! Liderzy wybierani są pod tym kątem bo to koleżanka koleżanki....że się wykazała dana osoba ( Czym? Opier...aniem się i siedzeniem i siedzeniem ciągle na telefonach !!! Nie szanują pracowników którzy rzeczywiście pracują sumiennie i się starają (takie osoby tam wykorzystuja po całości jak się da) gdzie tu UczCiwosc ? Nie ma !! ***Szefostwo na Bielanach kpnia nawet nie potrafią pożegnać się z pracownikami którzy odchodzą ; głupiej reki nie podadzą za daną pracę. Po co? (usunięte przez administratora) Ciągle liczą się tabeli ; statystki !!!! Jak czlowiek przychodzi i zgłasza dla kierownika czy lidera że się źle czuje lub kregoslup boli bo pudła są za ciężkie ( chodzi mi o dziewczyny z rejestracji) ???? To co słyszy ? Że nikogo nie ma żeby dać na zastępstwo !! Jak wyladujesz w szpitalu to może coś zrozumieją albo i nie !!! Nawet nie zawitają w odwiedziny zakładu do pracownika jak się czuje itd.!!! ****** Dziewczyny zamiast pracować z rejestracji to nos ciągle w telefonie ; liderów danego dnia nie ma to opieprzaja się jak się da...ciągle narzekają..w szpilkach chodzą paznokcie zrobione...a jak trzeba iść zrobić cos na magazyn. To : one nie przyszły po to do pracy żeby na magazynie robić !!! Nie chodzą cały czas !! A po drugie problem mają żeby wogole od czasu do czasu przyjść...!! Krótko liderzy robią co chcą przed kierownikiem!!!każdy rzepkę skrobię...!!! Kierowników do wymiany i liderów też z rejestracji w ogóle..dno!!! Pozdrawiam

@Lew87

W Iron Mountain przykładamy szczególną uwagę do warunków pracy osób zatrudnionych w naszych oddziałach. Przechodzimy regularne i rygorystyczne kontrole, aby mieć pewność, że każde procesy są prowadzone zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami BHP. Każdy zgłaszany do nas przypadek możliwych nieprawidłowości jest sprawdzany – również w tym przypadku zostały przeprowadzone dodatkowe kontrole oraz audyty, które nie wykazały żadnych uchybień. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest priorytetem, a dodatkową dbałość o ten aspekt podkreślamy, realizując jako Pracodawca, Program Doceniania za Życie Wartościami Iron Mountain, gdzie jedną z kluczowych wartości jest właśnie Bezpieczeństwo. Chcąc również dodatkowo zadbać o zdrowie kobiet pracujących w magazynach IM przy obsłudze dokumentacji, wprowadziliśmy zasadę pracy w tandemie – jedno pudło jest przenoszone przez dwie kobiety. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain Polska

@Iron Mountain

Gorzej będzie jak wpadnie niezapowiedziana kontrola... Nie będzie czasu na zatuszowanie nieprawidłowości. Każdy wpis od byłych pracowników jest negatywny, a Wy dalej brniecie, że tak kochacie swoich pracowników i dbacie o nich hahaha. Kto tam pracuje niech siedzi jak mu zdrowia nie szkoda, ale jak ktoś będzie szukał pracy to niech ucieka jak najdalej, może uda się uratować kogoś przed tą charówą za marny hajs. W sumie to trochę urocze, że ktoś tak zaciekle walczy z negatywnymi opiniami dając kopiuj-wklej i myśli, że broni tego przybytku zakłamując rzeczywistość. Miejsce w piekle już jest - to iron moutain.

Księżyc
@Iron Mountain

Ale kłamiecie !!!! Nikomu nie warto was polecać !!! Powinniście mieć kontrole na wyższym szczeblu !!!

Rocco

Brak szacunku do człowieka. Pierwszego dnia pracy na zadane przeze mnie pytanie usłyszałem "może lepiej idź do domu".

IZa
@Rocco

Gdzie ? Na Bielanach wrocławskich?

Blog27

(usunięte przez administratora) Coś na rzeczy musi być...skoro ludzie piszą jak jest w(usunięte przez administratora) Czyz nie? Czarujecie ludzi przy rozmowach kwalifikacyjnych jak jest super a potem. Wychodzi prawda cała....przykre...!

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Iron Mountain

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą! Ze względu na obecną sytuację rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w trybie hybrydowym – online lub w siedzibie firmy z zachowaniem reżimu sanitarnego. Każdy kandydat o szczegółach zostaje poinformowany przed spotkaniem rekrutacyjnym. Pozdrawiamy, Zespół Iron Mountain Polska

Radom

W Radomiu za dużo kierowników za mało pracowników .

Paulina

Same zło ...na Bielanach wrocławskich..cyrk na kółkach..

K.S

Szefostwo -tragedia! Do wymiany !! Kasa tragedia! Pracownicy robią swoje...w (usunięte przez administratora) mają liderów stawiają swoje warunki a liderzy się zgadzają na to ( śmiech na sali) chociażby na rejestracji...dziewczyny owinely liderów wokół palca itd. nic jakieś stanowczości ze strony liderów...czy kierownictwa!!

Zostaw merytoryczną opinię o Iron Mountain Polska Sp. z o.o. - Reguły

• Jak się pracuje w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iron Mountain Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Iron Mountain Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iron Mountain Polska Sp. z o.o.