Pol-Aqua S.A.

Piaseczno

Opinie o Pol-Aqua S.A.

:) 2010-01-31 19:47:39
spoko firma i ubezpiecza od zarobków tylko premie nie sa wliczane ale poza tym ok pozdrawiam
anonim 2010-03-03 13:36:48
na jakie zarobki mozna liczyc?
gniot 2013-03-01 20:41:44
masz racje i jeszcze nie płacą nikomu na tej budowie , uciekać kto żyw
ex 2013-06-22 09:33:11
nic się nie stanie. po prostu za jakiś czas dojdą do wniosku że się należy rozstać. jeżeli się nie wyrabiasz z robotą w ciągu 8h należy zostać dłużej a skoro tego nie robisz widać że nie zależy Tobie na pracy.
ex 2013-07-03 17:24:58
nie wiem jak jest teraz ale pewnie (usunięte przez administratora)zresztą wcześniej też tak było. mało kto miał na stałe. może jedynie ci ze "starej" gwardii. ogólnie (usunięte przez administratora) gdzie bez tabelki nic nie załatwisz a jak załatwisz umowę a i robotę wykonasz to odbierasz telefony bo faktury są niezapłacone.
ex 2013-07-05 19:08:05
na stronie internetowej zawsze jest dużo pięknych frazesów i PA nie jest wyjątkiem. Jak masz ambicje i jesteś w stanie udowodnić swoją "przydatność" to oczywiście że zostaniesz wyróżniony. Czy pójdzie za tym kasa?? Nie liczył bym na to. Jak jesteś potrzebny to na rękach będą Ciebie nosić. Jak skończy się Twoja rola ... do odstrzału bo koszty. Korporacja tym się rządzi!!! KASA się liczy!
ex 2013-07-08 21:28:15
zawsze najpierw szuka się pracowników wśród "sprawdzonych" osób. tak było jest i pewnie długo będzie. funkcyjni są zazwyczaj z polecenia. fizyczni .. jak nie ma kim wykonać pracy robi się nabór ale to rzadkość. ogólnie wszędzie ciężko się dostać bez poparcia. chcąc znaleźć pracę jako pracownik fizyczny szukaj jej na budowie wśród kierownictwa bo tam wiedzą kogo im potrzeba .. nie w biurze. wnioski o zatrudnienie pracownika idą zawsze z budowy!! ps. w budowlance nie ma teraz stabilności więc nie myśl o kredycie na mieszkanie które spłacisz u jednego pracodawcy.
piotr 2014-02-24 08:39:31
pozdrawiam wszystkich na forum ,nie wiem czy pamiętacie czasy (usunięte przez administartora) człowiek dusza wszystko do sprzetu załatwił,potem pan(usunięte przez administartora) bardzo dobry kierownik i strateg,ale cóz zostają w firmie niudaczniki z opola ,wazeliniarze,ogólnie brak wiedzy i dbałosc o swoje interesy,pozdrawiam były mechanik
Gibo 2014-04-18 09:17:21
Orientujecie się jak obecnie z ofertami pracy u nich? Szukam czegoś w budowlance, ale nie chciałbym się wpakować w coś czego będę żałował.
Reks 2014-06-20 09:08:40
na internecie cichutko, nie wiem, czy to oznacza, że mają tyle zlecen, że pracownicy nie mają czasu pisać, czy nie mają zleceń więc nie ma o czym pisać..
był 2014-10-10 21:33:13
brak perspektyw choruj bo jak wrócisz do pracy to cię zwolnią[ słowa kierownika ,,młodego wilka''] i tyle młode wilki oszuści ludzi mają za 0 obiecują obniżki płac od nowego roku i nowe angaże a jeśli nie pasuje to do widzenia bo na wasze miejsce jest 55
quń 2015-01-08 13:35:07
pozdrawiam cały nadzór i firmę pol aqua - przesyłają wykonawcy którzy do tej pory nie zostali wypłaceni za budowę New Hill Park ponad 2 lata. Dziekujemy kierowniku Bartosiak...
pandoktor 2015-03-07 15:43:49
"Budowa zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz dolny na rzece Odrze", przekręt, w firmie Pol-aqua nikt nie ma pojęcia o robocie, co mało zostawiają podwykonawców bez pieniędzy. A najgorszy kierownik to J.Jac...
Kokeszko 2015-08-28 00:35:58
nie nażekajcie Pol-Aqua jak na te czasy jest bardzo dobra firmą wyplata na czas nawet da sie z niej wyżyc i jeszcze zostanie i super ludzie zatrudnilem sie tylko na wakacie a zostalem dwa lata tak bylo fajnie super ekipa tylu fajnych ludzi poznalem Pana Jacka ktory przez telefon wytlumaczym jak panewki zmienic Pana Binladena ktory mnie nauczyl jak zyc Pana Mamuta z ktorym wodke pilem Pana Janka erotomanka ile za humus brac pozdrawiam cala ekipe Gryciaków Pikalaka Lipka Leona Iwanskiego Laskowskich Pancerza Sarzyskiego i Janka stanczyka Diabla Redla Krokodyli Mysliwego Palikota i Zdzicha obszarpa :) zostal bym jeszcze ale pacholek hiszpanski Drarzek mnie zwolnil
swiezak 2015-08-30 02:01:42
nie polecam kretactwo kombinacje umowy na miesiac mobbing przez pseudo kierownika gnojenie wpajanie ci ze jestes pluskwa a na twoje miejsce jest 100 osob innych itp oni nie zwalniaja oni sprzedaja swoich niewolnikow
pokrzywdzony 2015-10-10 16:28:44
Pol Aqua to banda złodziei!! żeby nie zapłacić należnych pieniędzy wykorzystują inspektora BHP! Wydaje mu się, że jak generał Patton może policzkować kiedy chce licząc na to, że człowiek przywali mu w trąbę i będą mogli zwolnić dyscyplinarnie.
Seba 2016-02-04 16:00:58
Napiszcie cos o wynagrodzeniach. Dla spawaczy.Monterów
FDIPA 2016-07-08 13:39:53
Dragados czy Pol Aqua wszystko jedno starzy oficerowie WSI.
W Raciborzu mają wały przeciwpowodziowe do rozbiórki.
hahahhahah
maniek 2016-09-19 23:12:00
Witam wszystkich Czy moze mi ktos powiedziec czy na dzien dzisiejszy jest zapotrzebowanie na kierowcow w Polaqua i jakie proponuja warunki i pieniadze
borek 2016-10-23 17:55:40
Witam wszystkich . Jak do tej pory było zapotrzebowanie na kierowców. Ale z tego co mi wiadomo to już nie przyjmują z tego względu że idzie zima . Ale w nowym roku na wiosne na pewno będą przyjęcia
Zostaw swoją opinię o Pol-Aqua S.A. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Aqua S.A.