Opinie o Kaufland Polska w Cieszyn Liburnia 28

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kaufland Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kaufland Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Cieszyn Liburnia 28

Laura

Dziękuję Pani z informacji, że pomogła mojej babci założyć kartę Kauflandu, babcia w podeszym wieku miała problem z telefonem. Pracownik poświęciła chyba 20 minut aby pomóc. Gratuluję profesjonalizmu

Maria
@Laura

Zgadam się, moja mama również otrzymała pomoc z kartą. Bardzo miłe panie

Jolka Nowy wpis

Jestem klientką Kauflandu od lat. Kiedy biorę pieczywo, prawie za każdym razem widzę jak inni biorą bez rękawiczek, czasem dotkną tylko te bułki co biorą ale najczęściej nie kończy się tylko na tych. Często zwracam uwagę, mówiąc że rękawiczki wiszą obok ale zazwyczaj słyszę coś niemiłego, no bo mnie nic do tego przecież. Jeden raz zagadnęłam pracownicę, która akurat wykładała obok towar, ale odpowiedziała że nie mają na to czasu żeby pouczać klientów. Myślę że gdyby pracownicy chociaż co jakiś czas zwracali na to uwagę, to klienci w końcu nauczyli by się bo jest to bardzo niehigieniczne i nieapetyczne kupować bułki, które ktoś miał już w swoich brudnych rękach.

Laura Nowy wpis

Maria Nowy wpis
@Laura

Zgadam się, moja mama również otrzymała pomoc z kartą. Bardzo miłe panie

Klient Nowy wpis

Jeśli chodzi o dział mięsny nie zdażyło mi się żebm był niemiło obsłużony a pani blądynka w okularach w średnm wieku przemiła osoba nawet doradzi chyba pani Małgorzata wiadomo czasem trzeba swoje odstać ale wiemy dlaczego przez sąsiadów zza Olzy moja ocena to pięć oni są tylko ludźmi, jak obsługuje pani prawdopodobnie z łączyć nawet nie podchodzę. Praszka.

Klijetka

Ja nie mam zastrzeżeń do pań pracujących na ladzie zawsze mile uśmiechnięte i pomocne pozdrawiam serdecznie wszystkie panie z Lady

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaufland Polska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Dzień dobry dzisiaj pierwszy raz odkąd mieszkam w cieszynie zajechałam na zakupy do Kauflanda i było to najgorsze co mogłam zrobić ekspedientki na mięsie to totalna porażka sama jestem wyuczonym sprzedawcą i wiem że w tym zawodzie trzeba zachować kulturę i spokój a tu tego niesamowicie brakuje babeczki na mięsie obgadują cię na twoich oczach bo myślą że obcokrajowiec i nie rozumiem zamiast podejść i poinformować że na przykład kolejka na dział mięsny jest od lewej do prawej strony to wolą bluzgać na ciebie między sobą i nie chcą cię obsłużyć mimo że stoisz dobre 10 minut przy mięsie. Także lepiej niech przeszkolą swoich pracowników z manier bo w tym wieku to nie wypada tak idiotycznie się zachowywać

Magdalena

to wcześniej było tu jakoś niebezpiecznie, że dopiero od niedawna ktoś chwalił ochronę przed sklepem? Dałby ktoś znać jak z aktualnymi warunkami pracy tutaj? Mam na myśli atmosferę przede wszystkim, chętnie biorą osoby bez doświadczenia? Jak wdrażają?

Klientka

Dziękuję pani z informacji za pomoc w zakupach

@Klientka

Pani Edytka jest super, jeżeli o nią chodzi

Sonia

Nareszcie jest ochrona przed sklepem, brawo wy

Sylwia

hejka, jest ogłoszenie na sprzedawcę, dają niepełny wymiar czasu. czyli jaki? bo niestety nie jest to podane w ogłoszeniu. jak ktoś będzie próbował to niech da znać :)

@migotka atrakcyjne, to znaczy jakie ? :D

migotka

weee atrakcyjne wynagrodzenie w twoim osobistym słowniczku co konkretnie oznacza? napisz konkretnie o jakich pieniądzach tutaj mówimy, bo zastanawiam się powaznie nad podjęciem tutaj pracy, z góry dzięki

jxx.

Praca jak praca tylko rąk brak do tej pracy nikt nie rwie się do tej kołchozowej roboty mimo licznych ofert. I w tym problem który daje wiele do myślenia.

jjjjjjjjj

Aplikowałem i myśle teraz jak tam u Was się pracuje obecnie i jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii dotyczacej pracy w tej firmie pomozecie dziekuje za odpowiedzi

leo

Wiem o kim mówisz daremna .Ha,ha . pracowałam z nią na dziale.Szkoda komentować,ale rację masz na 100 %. Pozdrowienia.

agulkaa

Widzieliście już jaką pracę zaproponowało KAUFLAND? Zerknijcie proszę was i skomentujecie czy warto się w to angażować i co o tym sądzicie. Każda opinia będzie dla mnie na wagę złota. Firma Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osób z Bielska-Białej i okolic na stanowisko koordynat... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5733956?keywords=&region=

Daremna

Dla mnie Pani Dyrektor była w porządku. Ale chyba wszyscy mają zastrzeżenia do pewnej drobnej PANI KIEROWNIK która nie szanuje współpracowników. Nie powinna być kierownikiem. Kim ona jest żeby poniżać pracowników przed klientem.Na dodatek mąci między pracownikami żeby ich skłócić.Tylko się jej nie uda . Przykre bo skrzywdziła wiele fajnych , dobrych i ciepłych pracowników.f

nina

Nie mam nic do dyrekcji .Pozdrawiam :-)

wik

sprzedawczyni na dziale miesnym blondynka w okularach chyba p.malgorzata.Jest mila kreatywna dla klijentow zawsze pilnuje kolejki zeby nikt sie niepchal..a te inne panie niby w pracy podchodza do klijenta z wielka łaska.

greganc

masakra jeśli chodzi o uczciwość kasjerek-dzisiaj kilka minut po 8.00, [usunięte przez moderatora] w wieku ok. 30 lat, pracująca na kasie swoje mięsne zakupy w tym sklepie dobiła do mojego paragonu i okradła mnie na kwotę 20zł, trzeba bardzo się pilnować bo te [usunięte przez moderatora] kradną klientów na potęgę-życie nic je nie kosztuje, skoro za ich zakupy płacą kupujący tam ludzie, bedę ten cholerny hipermarket omijał szerokim łukiem i innym też to radzę, pozdrawiam tych, którzy zostali tam okradzeni przez pracowników, mój [usunięte przez moderatora]

olasek

Bez nadzieje stresują ludzi wymagają[usunięte przez moderatora] wie czego za tak mała kasę

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Cieszyn

Kaufland Polska