ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)

Opinie o ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)

Estera

Jakie są zarobki w biurze w centrali przy Rosiczki? Jaka panuje atmosfera pracy?

Krystyna
@Estera

No masz podane wyżej, przecież ktoś podał kwoty. Mnie by 5000 bardzo satysfakcjonowało, jeżeli to oczywiście prawda.

Ewelina

Powiecie coś o jakości ubrań? Bo cena nie należy do najniższych. Warto czy nie?

Dariusz

Wiadomo, ze mówimy o warunkach pracy, ale jak się klientka pyta to warto odpowiedzieć, nie? A ty co powiesz o pracy i zarobkach? Według ciebie są wystarczające? Na jakim poziom można liczyć?

Aaa

Witam. Jakie są aktualnie zarobki w Venezia. (Chodzi o pracę na magazynie) i jakie są dodatki do wynagrodzenia?

Bbb
@Aaa

Najniższa krajowa w podstawie do tego premia po próbnym. Po roku może do 2700 dociągniesz. I najważniejsze - 2 tyg zwolnienia i po premii...

Nowa
@Bbb

To tak słabo firma opłaca pracowników magazynu? Sprzedawca w tej firmie ma 3 tys brutto po okresie probnym podstawy, plus indywidualna premia, a na magazynie jest przecież więcej pracy. Skąd taka niesprawiedliwość?

Hej
@Nowa

Tak jest po prostu u prywaciarzy

Asia
@Nowa

Pracownik 3 tysiące ?? Ciekawe w którym sklepie, pracuje tu wiele lat i dopiero rok temu dostałam 100 zł podwyżki. Teraz mam 2900 brutto

Stara
@Asia

Widać każdy sklep ma inne stawki. Tam gdzie ja pracowałam od 2020 sprzedawca ma 3 tys brutto, plus wywalczone premie. Sklep w kujawsko-pomorskim

Agnieszka
@Stara

2900 w Lublinie na rek

Dariusz
@Agnieszka

To całkiem niezła wypłata. Są do tego jakieś premie, czy to już wliczone w kwotę którą podałaś?

Patryk
@Dariusz

Nie słyszałem żeby dawali premie

Zosia

Szefostwu nie przeszkadza, ze do biura normalnie od kilku dni przychodzi osoba z covidem i chodzi po całym biurze bez maseczki lub z maseczka na brodzie mogac zarażać innych pracowników, a na prace zdalna nie chcą się zgodzić „bo nie”. Czy za narażenie zdrowia, a może i życia pracowników nie powinny tu zainterweniować odpowiednie służby? Ludzie się boja. Czy naprawdę kasa musi być tu najważniejsza?

Joahim
@Zosia

Droga Pani jak ja bym się bał strasznej grupy to bym z domu nie wychodził także może warto o tym pomyśleć? Ludzie chcą żyć normalnie bo mają tej propagandy już dosyć. A temat UPRZEJMIE DONOSZĘ widać jest na czasie????. Jeśli jest aż tak źle proszę zmienić pracę na bardziej bezpieczną dla Pani

Sprzedawca

Rozmowa krótka, ale przyjemna. Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje, a także udzielono mi odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kierowniczka zapytała co wiem o firmie, czy to moja pierwsza praca oraz jakie są moje mocne i słabe strony.

NIE POLECAM NIKOMU!!!! ja co prawda pracowałam w salonie w kujawsko pomorskim ale wiem ze Prawie wszedzie tak jest. Ludzie na wyższych stanowiskach nie maja pojęcia jak to pracować w sklepie przez 12h. Dodatkowo firma chce oszczędzić na absolutnie wszystkim, regionalni są zapatrzeni w firmę jakby była świętością wiec nic im powiedzieć nie można. Jedynce co mogę powiedzieć ze było super yo ekipa w której wtedy pracowałam. Poza tym (usunięte przez administratora)

Hero

Serdecznie nie polegam fałszywych pań z jednego salonu w Wielkopolsce. Plotkują między sobą o wszystkim, powiesz coś jednej w tajemnicy a na drugi dzień wiedzą nawet dziewczyny z innego salonu. Nierzadko zdarzało się, że były to dane wrażliwe jak np. choroba. Jeśli chcesz tam pracować to najlepiej żebyś była niezniszczalna bo nie wolno ci chorować, nie wolno wyjechać na wakacje będąc na zleceniu, a spróbuj tylko wziąć więcej niż dwa weekendy wolne to jest wielki raban i wytykanie, że inne dziewczyny za ciebie pracować nie będą. Szkoda tylko, że wszyscy pozostali już mają prawo chorować przez swoją głupotę (nie zaszczepienie dziaciaka) Kolejną dziwną kwestią jest dla mnie to, że nie masz prawa przyjść 20-15 minut wcześniej i zjeść śniadanie tylko od razu lecisz z dostawą. idealna praca dla toksycznych osób :) pozdrawiam cieplutko dziewczyny z owego salonu

Wer2
@Hero

Spoko ten salon w pos... Idzie do likwidacji ????

Wer2

Niestety masz rację. , firma idzie w kierunku upadku. Góra 10 lat i pa pa ????

Zgadza się. Kierowniczka sklepu, w którym pracowałam to wieloletnia alko... Liczka, ale nad wyraz oddana firmie, bo nigdzie indziej jej nie chcieli. Ja na szczęście pracowałam krótko i zostałam zwolniona na szczęście, bo dziś pewnie miałabym rozwalona psychikę i pewnie życie. Pracy nie polecam, bo nie warta zdrowia, a jakość obuwia też wątpliwa, coraz więcej osób się zniechęca. Także ogółem firma słaba i szkodliwa.

Kinga

Venezia to firma rodzinna w której na wysokich stanowiskach pracuja osoby z rodziny szefostwa - niemające wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu. Podczas pandemii firma nie byla w stanie zapewnić pracownikom pracy zdalnej. Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie ludziom młodym - brak rozwoju i perspektyw, złe traktowanie przez pracodawcę.

Zzzx
@Kinga

Esklep a raczej jego kierownik ma ludzi za nic mowa o ludziach na zleceniu, zresztą o stałych pracownikach ma podobne

Kk
@Zzzx

Witam mam problem z reklamacją towaru venezja:))...czy jest może jakiś telefon do tego szefostwa? Bo juz mnie trafia szlag;)

Agata Duda
@Kinga

Tak, to prawda. Wszystko o czym napisała Kinga ma odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Anonimus

Cześć, jak wygląda praca w sklepie internetowym? I jak ekipa?

2e3
@Anonimus

Kierowniczka esklepu D. to kreatura bezmyślna i podła. Bliska przyjaciółka Iwonki. Jej wiedza o esklepie jest bardzo mała, ale udało się jej wygryźć inne osoby, które były bardziej kompetentne. Nie polecam, pensje słabe.

Aleksander
@2e3

Widzę, że nie jesteś zbyt przychylnie nastawiony do tego, jak wyglądała praca w firmie Venezia Oganowska Nachiło. Chcę o Twojej pracy tam dowiedzieć się nieco więcej. Tak na dobrą sprawę może napiszesz, ile dokładnie tam za pracę oferowano skoro napisałeś, że pensje były słabe? Miło mi będzie to ustalić. Będę czekał.

Anonimus
@2e3

@2e3 powiedz coś więcej... Kim jest owa Iwonka ? :-D ludzie długo tam pracują? Czy jest rotacja? Jakie pensje?

Zzzx
@Anonimus

Nikt nie chce tam jeździć do pomocy kiedy pracy dużo, trzeba robić na pełnej(usunięte przez administratora) Zrobisz błąd i zaraz jesteś straszony utratą premii. Ekipa? Jaka ekipa tam ludzie tylko potrafią kopać dołki pod sobą, jeśli chcesz mieć tyłek obrobiony zapraszam na e sklep. nie polecam

MZ

Witam, Jak się pracuję w biurze w Warszawie? czy warto składać CV do księgowości ?Jakie zarobki w biurze?

rgr-1
@MZ

Księgowość podobno idzie do odstrzału, bedzie autsorsing czy coś takiego. Pensje marne chyba, że jesteś z "dobrej zmiany" Klimat pisowski, donosy i premie uwalone za byle co...

Czy jest możliwość dostAnia się do firmy na pół etatu?

ser
@Marek

nie ma 1/2 etatu, jest 100% pańszczyzny

Magda
@ser

A ja aplikowałam na pół etatu w Lublinie

Jaki dress code obowiązuje w Venezia Oganowska Nachiło sp.j.?

Zosia

Zależy gdzie: W centrali można na luzie i to jest bardzo dobre. W lecie wogole wiele osób przychodzi w szortach W magazynach - nie wiem, nie pracowałam, ale tam w grę wchodzi jeszcze BHP W sklepach - tu ze względu na kontakt z klientem już większe wymagania, koszulki czy tez bluzki firmowe.

ser

można w dresie, jak ubierzesz się za elegancko to pomyślisz o zmianie pracy na normalną xD

Iwona

Ile jest płacone w czasie zamknięcia galerii w venezia? Mam ofertę pracy ale nie wiem jak rozwiązują sytuację w pandemi.

Lol
@Iwona

A w jakim.miescie masz ofertę pracy?

Buciara
@Iwona

Wypłacają 100%.

Radek

Nie polecam pracy w tej firmie. Bylem zatrudniony przy robieniu zdjec, szefowa marketingu J. non stop palila papierosy w pomieszczeniu gdzie wykonywalem swoja prace. Cala firma o tym wiedziala, a koles od bhp udawal ze nic nie wie. Za oknem na trawie bylo kilkadziesiat petow, ale dalej nie bylo to wystarczajacym dowodem. Rok musialem wdychac ten smrod. Siostra J zatrudniona w tej firmie na wysokim stanowisku tez o tym doskonale wiedziala i nie reagowala.

xyz

Witam jak wygląda obecnie praca na magazynie centralnym w Wawrze? i jakie jest wynagrodzenie na początek? z góry dzięki za odpowiedz

ghjrtysgagt
@xyz

Odradzam. Połowa zatrudnionych to rodzina i znajomi. Jeśli Cię nie polubią, dadzą to odczuć.

Kinga

Witam, obecnie pracuję w unisono w Warszawie, zarobki jako sprzedawca są śmiesznie małe,brutto 2600zl!premia Uznaniowa! 1%,w brew reklamy godziny pracy nie są elastyczne! 12h, za nadgodziny nie jest płacone, tylko oddawane w formie dni wolnych kiedy jest taka możliwość!, do sprzedawcy należy wiele innych obowiązków min. Visual! A przecież jesteś sprzedawcą, atmosfera zależy jakiego masz kierownika i współpracowników, w tej firmie panuje zasada, tajenia informacji, i powiedzenie że jak się nie podoba to do widzenia! Stali pracownicy nie są doceniani! Jest stary system IT!! Dla klienta bardzo wolny, klient się denerwuje, dużo papierologi, a powinna np. Wymiana trwać za kliknięciem jednego przycisku, a nie wpisywanie ręcznie wszystkiego! Brak zwrotu towaru co dla klienta działa jak Płachta na byka! Pracownik nie jest doceniany, przez 2 lata było tylko jedno szkolenie z zakresu sprzedaż w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego!! Czyli bez sponsora by do szkolenia nie doszło żadnego!! Jakość ubrań oczywiście produkowanych w Chinach jest dyskusyjna! Kłamstwem jest twierdzenie że są to Włoskie ubrania, Włoskie a przyjeżdżają z Chin kartony Z napisami ????????, ciekawe? Drogie klientki pamiętajcie że sprzedawca tylko wykonuje polecenia menagera, mamy wszystko narzucone odgórnie , nie chodzi tu o dobrą wolę sprzedawcy, i jeszcze jedno jest odpowiedzialność finansowa za kradzione ubrania, czyli 1 %premiera staje się przez kilka miesięcy zerem! Netto w tej firmie można tylko zarobić jako sprzedawca do 2200 zł MAX! WIĘCEJ TYLKO JAKO DORADCA KLIENTA LUB KIEROWNIK! BRAK W TEJ FIRMIE ZASTĘPCY KIEROWNIKA!! POZDRAWIAM

True story.

Viki

100% prawdy

Jakie wartości są cenione w Venezia Oganowska Nachiło sp.j.?

rozbawiona

1. Bądź na tyle sztuczna i fałszywa na ile potrafisz 2. Bądź dyspozycyjna zawsze i wszędzie 3. Nie narzekaj, nie upominaj się o nadgodziny, nie czytaj kodeksu pracy 4. Podlizuj się kierownictwu ile się da 5. Wpychaj klientom ile się da i cokolwiek, aby sprzedać 6. Podkopuj dołki koleżankom w salonie POWODZENIA

Była pracownica
@rozbawiona

Faktycznie tak było w salonie, w którym pracowałam. Nic dodać nic ująć. Ale taka patologia zależy od kierownika danego sklepu. To on buduje zespół i tworzy takie patologie. Wszystko do czasu, w końcu z czymś wpadnie.

Viki
@rozbawiona

Idealnie powiedziane :)

Asia

Premie od sprzedaży. Ile sprzedaż tyle masz - wyścig szczurów. Przez takie coś wiele podstawowych rzeczy na sklepie jest niedopilnowane. Niestety większość woli robić premie , niż pilnować by sklep dobrze wyglądał lub by nic nie ukradli.

Dzisiaj odebralam kozaki od kuriera, po otworzeniu paczki okazało się, że w jednym bucie zepsuty jest zamek. Czyżby pakujacy paczkę tego nie widział? Wątpię

zeeeebra
@Ewa

Nie rozumiem z czego Pani robi problem. Dzwoni Pani od razu do sklepu, że towar uszkodzony i odsyła...kurier za darmo... Każdemu może się zdarzyć. Być może niedopatrzenie a możliwe, że zamek uszkodził się podczas podróży. Niektórzy kurierzy nie uważają na to co mają w swoich autach.

W punkt
@zeeeebra

To powszechna praktyka kurierów. Zawsze psują.

Pakowacz
@Ewa

Jakby Pani musiała zebrać 200 par dziennie robiąc przy tym 10 km po magazynie to nie wiem czy wszystko by dała radę zauważyć

lala
@zeeeebra

jAk kurier mial zamek uszkodzic???????a moze założył i pochodzil w nich przez chwile...ludzie!!!opamiętajcie sie!

Ppp
@Pakowacz

Też pracowałam w polskiej firmie w sklepie internetowym. I każdą rzecz dokładnie sprawdziliśmy przed włożeniem do paczki. Buty wyciągalismy z kartonu i sprawdziliśmy czy wszystko ok. I tak samo było jak ten towar przychodził na magazyn.. Czyli jeden towar był sprawdzany dwa razy!!!

zawiedziona zakupami

Odradzam Wszystkim zakupy w sklepie internetowym Venezia!!! Firma uprawia nieuczciwe praktyki!!! Dokonałam zwrotu obuwia, za które otrzymałam tylko częściowy (po terminie) zwrot środków. Pozostałą kwotę firma "zwróciła" rzekomo na kartę podarunkowa której nie zamawiałam. Korespondencja z konsultantami żenująca lub bez odpowiedzi. OSTRZEGAM potencjalnych nowych klientów. Ja już nigdy nie zrobię u nich zakupów.

@zawiedziona zakupami

Może Pani jeszcze wykorzystać kartę podarunkowa. Dlaczego darować pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO) - Warszawa

• Jak się pracuje w ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)?

Zobacz opinie na temat firmy ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)?

Kandydaci do pracy w ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)