logo Gzella Sp. z o.o.

Gzella Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Gzella Sp. z o.o.

sprzedawczyni 2014-09-01 16:56:05
Witam serdecznie interesuje mnie praca w gzelli jako sprzedawca na ich stronie widziałam ogłoszenie w zakładce kariera. Tylko tam niestety nic nie ma poweidzianego o stawce. (usunięte przez administratora)Polecacie tam rpacę na takim stanowisku?
beata sałata 2014-10-29 17:07:29
czy od sprzedaży sprzedawca otrzymuje jakąś premię lub prowizję? nie sprzedawałam nigdy akurat w ten sposób i zastanawiam się czy gdybym się dostała to pracodawca zapewni mi jakieś podstawowe przeszkolenie, np z obsługi kasy fiskalnej.w jakich godzinach są zmiany i czy praca obejmuje też obowiązkowo weekendy?
marek 2015-06-26 16:24:54
firma ogólnie działa w branży mięsnej, wiec jeśli chodzi o prace dla nich to dobrze się zatrudnić jako Koordynator Sieci Sklepów Firmowych jesli mamy doświadczenia troche i nie hccemy stać na kasie, z ogłoszenia pisza, że "atrakcyjne wynagrodenie", ale wszystko jest ustalane na rozmowie kwalifikacynej.
w3er 2016-03-15 12:17:57
no tak tak dlatego tez caly czas widze ze szukaja sprzedawcow np. na stoisku wędliniarskim w Warszawie wymagane doświadczenia min. 1 roku pracy w handlu - gotowości do pracy w systemie zmianowym
jaco 2016-03-17 16:22:34
w3er, no właśnie widziałem jedna z ofert na sprzedawcę, miejsce to reduta ochota. Oferuja tu umowe o pracę, szkolenie wprowadzające i dofinansowanie do letniego wypoczynku w naszych ośrodkach wczasowych.
lemur 2016-03-19 20:43:06
chyba firmy się panom pomyliły.. Gzella Sp. Z o.o. to nie Gzella Net, o której chyba mowa. Ta pierwsza na moją niekorzyść, nie prowadzi obecnie rekutacji
natlo 2016-03-22 12:46:40
oo faktycznie jakiś mały błąd tutaj zaszedł :) no nic, fajnie, że już wyjaśnione, też widziałem, że nie miel rekrutacji, ale nie ma się co łamać, może niedługo coś się pojawi bo oni przecież się teraz mega rozwijają
czuwaj 2016-03-29 19:15:45
nie przesadzałbym jakoś specjalnie z poziomem tego rozwoju w Gzelli. Po za tym myślicie że ile można zarobić jako sprzedawca w tym miejscu. Niewiele raczej
ola 2016-05-18 19:59:14
Gzella szuka, co prawda od nie dawna, ale szuka. W sumie potrzebują standardowo sprzedawców, oraz specjalisty ds. kadr. Według mnie warto tutaj podjąć pracę, jeśli ktoś ceni sobie stabilne zatrudnienie.
Zostaw swoją opinię o Gzella Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gzella Sp. z o.o.