logo Gzella Sp. z o.o.

Gzella Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Gzella Sp. z o.o.

sprzedawczyni 2014-09-01 16:56:05
Witam serdecznie interesuje mnie praca w gzelli jako sprzedawca na ich stronie widziałam ogłoszenie w zakładce kariera. Tylko tam niestety nic nie ma poweidzianego o stawce. (usunięte przez administratora)Polecacie tam rpacę na takim stanowisku?
beata sałata 2014-10-29 17:07:29
czy od sprzedaży sprzedawca otrzymuje jakąś premię lub prowizję? nie sprzedawałam nigdy akurat w ten sposób i zastanawiam się czy gdybym się dostała to pracodawca zapewni mi jakieś podstawowe przeszkolenie, np z obsługi kasy fiskalnej.w jakich godzinach są zmiany i czy praca obejmuje też obowiązkowo weekendy?
jdhasdh 2016-08-23 12:58:26
GZELLA- NIE POLECAM ! Pracujesz za kierowniczke, jak jesteście dwie na zmianie to ona ciagle przesiaduje w biurze robiac niby zamówienia a ty nawet nie masz kiedy iść do toalety. wiecznie poganiaja a "starzy wyżeracze" co pół godziny chodzą na papierosa. w soboty kolejka do drzwi a jedna nowa osoba obsluguje, bo panie ze sklepu można zobaczyć za budynkiem na papierosie, brawo ! Tak szanujecie klientów potem sie nie dziwcie że nowe osoby uciekaja stamtąd ! A wypłata zależna od utargu, nie ma ludzi bo wyjechali na wakacje - Twoja wina zarobisz 1300, a za dwa miesiące zapłacisz za inwentaryzacje bo mięso ci nie zaszło i trzebabylo zamrozic. kpina i zart !
Zostaw swoją opinię o Gzella Sp. z o.o. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gzella Sp. z o.o.