Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Gzella

Pracowałeś w firmie Gzella i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
cababa - 2011-10-10 21:48:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Początki mojej pracy w firmie gzella były satysfakcynujące umowa o prace godne wynagrodzenie,do czasu kiedy nastąpiły zmiany personelu zaczął się( usunięte przez administratora ) dwóch pracownic słowa zachowania i czyny...
zdjecie uzytkownika
100% - 2014-05-18 21:01:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szkoda słów na tą firmę oszukują personel kręcą wałki tak żeby pracownik miał za co płacić każą wciskać towar klientowi żeby jak najwięcej kupił masakra a koordynator gówno nie człowiek zero wsparcia dla kierownika sklepu
zdjecie uzytkownika
sprzedawczyni - 2014-09-01 16:56:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam serdecznie interesuje mnie praca w gzelli jako sprzedawca na ich stronie widziałam ogłoszenie w zakładce kariera. Tylko tam niestety nic nie ma poweidzianego o stawce. chociaż jest wspomniane pare słów o umowie o pracę na pełny etat. co mnie bardzo cieszy. Polecacie tam rpacę na takim stanowisku?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gzella

Twoj email:
Wiadomość: