Chimera

Kraków

Opinie o Chimera

mona 2009-11-20 21:49:54
ludzie, nie pakujcie się w to [usunięte przez moderatora]...będziecie wykorzystywani do cna....straciłam w tym bagnie czas i nerwy.Szef to [usunięte przez moderatora]..Potrafi zeszmacić nawet przy klientach..o wypłatę trzeba się prosić-to kiedy dadzą ci kasę zależy od dobrego humoru pani rozliczającej..Krótko mówiąc..ta cała romantyczna otoczka baru sałatkowego i restauracji to ułuda...tak naprawdę to prężnie działający obóz pracy w którym ludzie są wykorzystywani i [usunięte przez moderatora]..
anonim 2010-08-07 01:27:27
Zgadzam się z każdym słowem poniżej, mam nadzieję, że nigdy już nie będę miała tak beznadziejnej pracy, za to na pewno będę ją koszmarnie wspominać do końca życia.
anonim 2015-01-28 22:35:01
(usunięte przez administratora)- tyle w temacie. Szef to kawał buca któremu wydaje się, że prowadzi naprawdę wysokiej klasy restaurację. Szczerze odradzam pracę w tej knajpie jak i jedzenie które wcale nie jest takie świeże jak zapewniają.
pracownik 2015-10-19 13:35:38
Cały czas poszukują ludzi do pracy, ogłoszenia ukazują się praktycznie co parę dni.To o czymś świadczy.Jeśli praca jest dobra ludzie nie odchodzą i trudno sie do niej załapać.
Najgorsze jest to,że te niby takie wspaniałe w rzeczywistości istnieja kosztem wyzysku. Dobrze aby klienci mieli świadomosć tego i unikali takich miejsc.
Jedzenie rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia pod względem świeżości.
umowy 2015-10-19 14:22:25
A jak jest z umowami u tego pana W.? Daje umowy czy na czarno?
xxx 2016-06-15 22:08:53
Podzielam zdanie większości, nie jest to przyjazne miejsce pracy. Wypłata była na czas, ale i tak nie polecam.
hmm 2016-08-30 23:40:45
stres, znoszenie humorków szefa, który krzyczy na pracowników tragiczne warunki panujące na zapleczu, warunki w jakich spożywa się posiłki pozostawiają WIELE (!) do życzenia (jeżeli chcecie zjeść obiad w brudzie, syfie, nie siedząc nawet na krześle przy blacie/stole to jest to miejsce dla was i nie mówię tu o jedzeniu na stojąco, bo to by było wiele lepszą perspektywą). Nigdy już się tam nie pojawię, nawet jako klientka.
Zostaw swoją opinię o Chimera - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chimera