Fundusz Mikro Sp. z o.o.

Opinie o Fundusz Mikro Sp. z o.o.

mobilny 2011-04-27 10:54:04
anonim - 2011-04-27 07:46:39

Nawet jeśli ktoś z kimś to każdego indywidualna sprawa. Ogólnie wydaje mi się, że wszyscy którzy tam jesteśmy mamy inne problemy i to poważne...

Zgadzam się z Tobą w 100%. Trudno tą sytuację nazwać nawet kolosem na glinianych nogach, bo to to obok kolosa nawet nie stało.
anonim 2011-04-29 07:25:41
zmiana uchwały premiowewj dwa dni przed zakończeniem miesiąca....
hrabi 2011-04-29 12:00:25
no trzeba jakoś szukać oszczędności, a tak dla przypomnienia największym kosztem jest PRACOWNIK...
anonim 2011-04-30 08:51:08
Kurde, to może dla oszczędności pracujmy tam wszyscy da darmo, a co....!!!! A tak poważnie dla każdej firmy pracownik to koszt, ale przynajmniej ludzi traktuje się zwyczajnie, normalnie po ludzku, wiadomo, że ludzie tworzą firmę...w FMB tego nie wiadomo, pracownika traktuje się przedmiotowo, \" zmiata\", \"wymienia\" . ( usunięte przez administratora )
ANONIM 2011-04-30 08:53:40
Kurde, to może dla oszczędności pracujmy tam wszyscy da darmo, a co....!!!! A tak poważnie dla każdej firmy pracownik to koszt, ale przynajmniej ludzi traktuje się zwyczajnie, normalnie po ludzku, wiadomo, że ludzie tworzą firmę...w FMB tego nie wiadomo, pracownika traktuje się przedmiotowo, \\\" zmiata\\\", \\\"wymienia\\\" . I do CHOLERY JASNEJ zmana uchwały premiowej DWA DNI przed zakończeniem miesiąca to nie jest normalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak na marginesie dziękuję za przypomnienie PRACOWNIKU
anonim 2011-04-30 13:03:16
Żeby firma miała dobrą cenę , musi mieć wyniki, dobry portfel itd. nieważne jakim kosztem...........w zasadzie kosztem pracowników.
anonim 2011-04-30 19:46:20
" Ryba psuje się od głowy", ta psuje się dokładnie od stycznia. Żeby firma miała dobry portfel musi mieć lepszą ofertę, odpowiednie osoby zarządzające na samej górze. I przede wszystkim ludzkie podejście do pracownika. Było kilka takich osób, których wykorzystano maksymalnie i "wymieniono na lepszy model".I co ? FMB w chwili obecnej to chaos, zamieszanie, brak profesjonalizmu osób zarządzających, (usunięte przez administratora) pozbywanie się ludzi którzy całą tą instytucje budowali od podstaw. Z takim podejściem nie ma co liczyć na realizację założonych wolumentów choćby były najmniejsze. Ludzie owszem są zmotywowani..., ale do szukania innej pracy. I podczas rozmów kwalifikacyjnych potencjalny pracodawca nawet nie pyta dlaczego chce Pan/ Pani odejśc z FMB? tylko padają stwierdzenia " Wiem dlaczego szuka Pan/ Pani pracy".
anonim 2011-05-04 07:53:29
Zasada jest prosta: jeżeli nie masz nic do roboty to wymyślasz ploty, tyle w temacie kto z kim. Jeżeli praca przynoszona jest do domu i zastępuje wszystko inne to już jest źle i albo trzeba zmienić pracę albo udać się do lekarza bo to jest pracoholizm. Wszyscy dążymy do pewnych celów w życiu, tylko pamiętajmy żeby one nie przesłoniły nam sensu życia, bo osiągnięcie finiszu nie da nam krzty satysfakcji. Co do FMB to ciężko cokolwiek tutaj pozytywnego napisać i nie chodzi tu o popularnie wywoływany do tablicy(usunięte przez administratora), bo wykonywanie solidnie pracy jest naszym obowiązkiem, ale o pomysł na ten bank i kierunek w jakim ma pójść, niestety jest to nadal ślepa uliczka...
gwardzista 2011-05-09 14:27:54
Starą gwardię bank nieco przerósł i niestety musieli znaleźć sobie "inny odpowiedzialny odcinek pracy"... jak to mawiał Dyrektor w filmie "Poszukiwana poszukiwany".
ciekawska 2011-05-16 18:09:04
gwardzista - 2011-05-09 14:27:54

Starą gwardię bank nieco przerósł i niestety musieli znaleźć sobie \
Tak, tak wielkość tego Banku można porównać do obecnej wysokości World Trade Center
anonim 2011-05-17 20:02:25
widocznie jest o czym gadać i narzekać...Gdy byłoby dobrze, każdy z pracowników o FMB pisałby w samych superlatywach. Uważam też, że wypowiedzi, które są tutaj zamieszczone(oczywiście poza beznadziejnymi plotami typu kto z kim, a kto z innym) to pewnego rodzaju próba zwrócenia uwagi szefom i wspomniamym tu wcześniej "wiceszefom" na to co dzieje się w tej firmie, bo zwykły " szaraczek" ma robić wynik, nota bene dla większości nierealny do wykonania i się zamknąć. Sama do niedawna byłam pracownikiem tej instytucji i wiem, że to co się dzieje w tej firmie woła o pomstę do nieba.
anonim 2011-05-21 17:14:26
Nie rozumiem w takim układzie czego " Moja droga" szukasz na tym " fmowskim formum".Chyba Ty masz jakiś problem ze soba skoro, pracujesz w idealnej firmie, a wypowiadasz sie na temat firmy o której nie masz bladego pojęcia...tutaj próbujesz wyładowac jakieś swoje negatywne emocje? Witaminka....??:)
Na marginesie...większość ludzi w fmb gdzieś ma te durne plotki...bo problem leży głębiej.
A jeszcze dla Twojej wiadomośći : rozmowy telefoniczne między pracownikami w FMB są darmowe....:)
ktoś 2011-05-21 21:26:41
zapraszam do złożenia aplikacji do FMB- mnóstwo ludzi szukają. I zapraszam na forum za dwa miesiące, myślę że szanownej koleżance/ szanownemu koledze ten czas wystarczy żeby zobaczyć jak tam jest.
JA 2011-05-25 13:15:22
(usunięte przez administratora)poza tym mam świetne wyniki,jestem zadowolona z tego co robię i zarabiam całkiem niezłe pieniądze,a gdy wracam do domu mój mąż czeka na mnie z kolacją i kompletnie nieświadomy tego co się dzieje w mojej firmie "pozwala mi o niej zapomnieć"
anonim 2011-06-10 07:29:10
może to cisza przed burzą, kto wie???
a temat integracji przycichł, czy umarł w ogóle???
anonim 2011-06-15 20:28:10
Mam dość traktowania ( usunięte przez administratora ) ta metoda motywacji na mnie nie działa.odchodzę
zbychu 2011-07-11 23:32:05
jak ktos szuka pracy za pare stowek ma ochote sie narobic i nie zarobic bo ktos podzielil sobie jego sprzedaz na pol i okazuje sie ze nie ma premi to goraco polecam !! nowy dyrektor ds. sprzedazy chyba zyje w stanie niewazkosci !!
ona 2011-07-11 23:33:24
jedyne co ten czlowiek potrafi to (usunięte przez administratora) swietna motywacja za chwile sie okaze ze nikt w tym syfie nie ma ochoty pracowac
były pracownik 2011-07-12 19:49:20
(usunięte przez administratora)...i potrafia tak potrząsnąć, że ludzie sami odchodzą. A na ich miejsce przychodza nowe ofiary fmowskiego wykorzystywania, znieczulicy, chamstwa, obludy, zaklamania
aaaaaaaa 2011-08-30 22:15:18
i znów(usunięte przez administratora)robią przesiewy , w zasadzie tylko do tego się nadają , wielka kadra zarządzająca , żenada
Kris Cros 2012-04-11 22:52:59
hmmm. Niech pomyśle!! ??
Nic się nie zmieniło.

Obawy, żale, plucie.

Szkoda

mogło być tak FAJNIE

an 2012-05-21 12:49:39
(usunięte przez administratora)Funduszu Mikro pracuje obecnie kilkanaście osób, Państwo zaś trzymacie się tej strony jak pijany znaku drogowego. Nieładnie!
aaaa 2012-08-23 12:30:58
Witam..
pracowałam jakiś czas temu w FM i jeździłam na integracje, jeździłam w teren, pracowałam w oddziale..
moje wrażenia?
ludzie w oddziałach - spoko
kierownicy - zależy gdzie, ale z reguły robią co mogą
szefostwo - zarządza firmą a od ludzi w oddziałach ma kierowników i dyrektorów regionalnych
integracje - działo się wiele.. ale nie było przymusu w tym uczestniczyć.. sorry.. jeśli laska pije dzień w dzień do 3 w nocy, przychodzi do pokoju zdewastowana - to jest jej wina.. ja nie piłam więcej niż 2 drinki, wracałam do pokoju przed 24, trzymałam się z daleka od facetów z jęzorem na wierzchu - tacy są w każdej firmie!!!!
jeśli spotka się facet z babką i oboje nie szanują siebie sami, to wiadomo co z tego wyjdzie.
ja uczestniczyłam w grach i zabawach w plenerze, była potańcówka, ale zanim się zaczął kocioł z \\\"pijanymi lekkoduc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i\\\" - poszłam do pokoju grzecznie spać. - MOŻNA!!!!!
i co że namawiali - zostań..
jeśli ktoś potrafi unikać takich sytuacji, jeśli chce.. jeśli potrafi powiedzieć NIE!!! - jest ok.. a reszta - sama sobie winna..
ja wspominam ciepło i mam wiele szacunku do wielu ludzi z FM.
pozdrawiam
Matylda 2013-02-06 11:29:58
Nie wiem dlaczego jest u Was tyle rozgoryczenia i zniesmaczenia,tym bardziej ktoś napisała że ta Firma jest już pod inną nazwą. Ludzie którzy pracują to tylko kilka osób.Kiedyś spotkałam w W-wie pewnego bardzo sympatycznego Pana który podczas rozmowy bardzo pozytywnie wypowiadał się na temat tej Firmy. Sam pod koniec spuentował,ze Firma ta wyciągnęła jego osobę z dużego dołka finansowego scedował wszystkie problemy na osobę trzecią i jak twierdzi problemy same się rozwiązały. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś będę miała okazje spotkać tego mężczyznę, bo rewelacyjne się z nim rozmawiało. Nie wiem czy był to były pracownik czy były Klient ale BYŁ pozytywnie nastawiony. To tyle w tym temacie.
Luis 2015-02-21 13:27:43
Ja się chciałem zapytać jakiegoś właściciela działalności gospodarczej, który przy okazji korzystał z pomocy funduszu mikro. Zastanawiam się nad pożyczką 50000 ze spłatą w 48 miesięcy. Czy w przypadku posiadania większej ilości pieniędzy i możliwości wpłaty zmniejsza się okres spłaty? A z drugiej strony - bardzo ścigają jak się choćby pół miesiąca spóźni z wpłatą?
szalony 2015-03-14 00:06:04
W FM pracuja ludzie którzy nie za bardzo znaja sie na biznesie. W firmie taki bałagan ze szkoda gadac, dokumenty klientów walają sie po biurze i nigdy nie wiadomo co gdzie jest. Dział weryfikacji szkoda gadać - pozyczke daje sie na czuja :) Bieżesz sto tysiecy oddajesz dwieście tysiecy ale taka specyfika firmy - Jak ktoś moze to idzie do banku a nie po zapomoge do takiej firemki.
Osoby zarzadzające - właścicielka - zna sie na biznesie i nie można jej nic zarzucić (bo kobieta naprawdę ok) ale pod nią kompletni partacze i nieudacznicy - nie do konca lojalni - bardziej starający udawać się ze cos robią podczas gdy nie robią nic tylko trzęsą porami jak to bardzo zapracowani. Firmy generalnie nie polecam bo nie ma w niej stabilności ani niczego co może przyciągnac zarówno przyszlego pracownika jak i klienta.
kisski 2015-04-30 12:02:54
Firma spada na dno . Ciecia i ciecia. Tonie w dlugach to i czas na redukcje przyszedl. Wiec chyba jest na co narzekac.
lone wolf 2015-08-15 21:45:32
Wiem z pewnego źródła, że FM wystawiony jest na sprzedaż. A "Szalony" dając wysoką ocenę kompetencji "Szefowej" w pełni zasłużył na swój nick. Wystarczy prześledzić przebieg jej "błyskotliwej kariery". Z "Rajfajzena:, FM i FM Banku. Nie wiem czy wciąż wspiera ją wielebny Dag, sprzedający FM, następnie w Radzie Nadzorczej FM i potem FM Banku. Teraz, jak wynika z KRS sprzedający FM poprzedni właściciele są w obecnej Radzie Nadzorczej FM, wielebny Dag też. Wysokie kanony etyki w biznesie! Teraz w FM Rada Nadzorcza jest liczniejsza jak pracownicy. Szefowa wywaliła porządnych ludzi, jak tylko kupiła FM, pierwszy milion, co można wciąż znaleźć w necie, miała zarobić w ciągu roku. "Resztówki" FM nikt nie kupi. Trzeba będzie ją zwinąć. Amen.
lone wolf 2015-08-16 12:15:53
To prawda, każdy może napisać co mu się podoba. Najbliższy czas zweryfikuje podane przeze mnie informacje. Wtedy też okaże się czy powtórzyłem zwykłą plotkę z magla, czy usiłowałem podważyć reputację kwitnącej, dobrze zarządzanej i świetnie prosperującej firmy. W której pracownicy są szczęśliwi, lojalni i oddani szefostwu. Rzeczywiście, FM-em interesuję się z bezinteresownej zawiści, przepracowałem w niej kilka lat. Dlatego pilnie i regularnie czytam kolejne wpisy w KRS, szukam też informacji o FM w necie. Rzeczywiście "ruch w interesie" trwa i jestem pewien, że niebawem w KRS ujrzę wpis o zmianie właściciela (opcja optymistyczna), upadłości lub likwidacji (wersja jeszcze bardziej radosna). Właścicielka FM cytując klasyka: "tylko siebie ma na względzie, a nas jeno za narzędzie". Słusznym zatem i sprawiedliwym będzie jej klęska w interesach. Humana odsyłam do wcześniejszego wpisu (nick:kisski). Ja nie mam wiedzy o obecnej kondycji FM, czy tonie w długach, czy redukuje zatrudnienie. Tego nie wiem. Cytując jednak moją informację:" FM się zwija i jest wystawiony do sprzedaży". Przykro mi że już teraz nie mogę podać źródła mojej wiedzy. Ani też jej szczegółów. Obowiązuje mnie poufność. Proszę jednak wszystkich o aktualne informacje o FM, będę je pilnie śledził, sądzę też że będą cenne dla ewentualnych nabywców(jeśli tacy się znajdą). Serdecznie pozdrawiam i liczę na dużą ilość ciekawych wpisów.
lone wolf 2015-08-16 12:18:31
Mała 2015-09-08 14:15:51
AMEN!!!!!!!
Tob 2015-09-09 06:53:27
Zastanawiajacym jest fakt jak takie "Nazwiska" znalazły się w Radzie Nadzorczej w takim Funduszu. Czyżby "wielebny" maczal w tym ręce? Z drugiej strony niezły wybieg. Ktoś chyba bardzo liczy nat wsparcie. ..ale czy jest jeszcze co wspierać?
Tob 2015-09-09 15:45:14
XXL 2015-09-17 18:23:17
To bankrut. Firma finansowa nie mająca finansowania a ludzi to nie wiem po co trzymają chodzi o pseudo sprzedaż i pseudo analityków. Prezesowa firmy chyba czeka na manne z nieba. Odradzam prace w tej firmie o ile się odbije od dna.
kierownik 2015-09-19 18:05:39
Wiktoria, odradzam. Szkoda czasu. Szukaj stabilnej firmy. Ta jest na kurzej łapce. Słabe zarobki.
xxxx 2015-10-16 12:06:23
No firma ktora nie ma finansowania :) a ludzie siedza zeby siedziec jest napewno stabilna finansowo :)
Dobre sobie :)Teraz szukaja analityka tylko jest jeden problem - nie maja z czego wyplacac klientom pozyczek ;)
haha pracowałem w tej firmie i dno...prezesowa szkoda gadac a i jeszcze jest niejaki andrzejek - to jest dopiero ananas - na niczym sie nie zna:)
maestro 2015-10-20 23:09:10
Ha ha hahaha fundusz polsko -amerykański. Kon by się usmial! :D ;D boki zwinąć z tego komentarza można.
maestro 2015-10-20 23:10:30
czadoman 2015-10-20 23:32:04
Dla zainteresowanych

Prace w dynamicznym, młodym zespole -dynamiczna to ona napewno będzie
Umowę o pracę - do czasu aż się nie sprawdzisz
Stałe wynagrodzenie + system premiowy - o ile wyrobisz plan
Brak Sonia informacji o godziwym wynagrodzeniu.
pocoloco84 2015-10-26 16:42:59
Stałe wynagrodzenie + system premiowy - o ile wyrobisz plan, a ile wynosi to stałe wynagrodzenie z premią? Bo ja jako analityk w banku zarabiam 7000-8000 brutto i szukam lepszego pracodawcy ;)
dla zainteresowanych 2015-10-30 21:20:26
to siedź tam gdzie siedzisz
www 2015-12-11 15:41:23
wszędzie jest tak samo w większym czy mniejszym stopniu.
Kowalski 2016-07-29 01:37:37
Praca na przetrwanie. Atmosfera niezdrowa, niejasny system premiowania, lekki mobbing że strony przewożonych a do tego bałagan w centrali.
Xyz 2016-08-11 09:13:58
Odpowiedzi na komentarze zaraz po ukazaniu się. Widać że osoba, osoby z mikro a raczej makro shit monitorują to forum i starają się tworzyć jako taki PR. Popieram niech Ci co mają znajomych w tej firmie zasięgną sami informacji przed zatrudnienia się tam.
Xyz 2016-08-11 09:14:36
Ruda 2016-08-22 22:52:19
Na premie to nie ma co liczyć bo sprzedaż idzie bardzo słabo a szkodowość wzrasta. Kredyty obarczone są dużym ryzykiem. Atmosfera do d...
Aga 2016-10-05 02:53:29
Prawda jest taka, że szefostwo zamiast pracować pisze tutaj durne komentarze . Litości bo w końcu nie wytrzymam i parsknę śmiechem jak się spotkamy w holu
Mały 2016-10-12 15:12:24
Z tego co wiem to szukaja teraz kogos do CC - kasa chyba nie taka zła
Ela 2016-10-13 13:15:41
Wiesz co moim zdaniem to zawsze bedą mieli rotacje czy rekrutacje bo stanoiwsko konsultantów jest bardzo chodliwe, masa ludzi zatrudnia sie i rezygnuje wiec w tej branzy to jest norma i ja nie postrzegam tego jako negatywne zjawisko, tak po prostu jest.
silesia 2016-11-23 13:52:33
Still the same... Powtórzę kolejny raz. Kasa marna chociaż na rozmowie obiecają krocie, Atmosfera słaba i widać to gołym okiem. Możesz być super pracownicą lub pracownikiem ale jak się nie spodobasz "królowej matce" czy jej ogonom to na sile szukają powodu żeby Cię zwolnić. Firma się po prostu sypie.
Zostaw swoją opinię o Fundusz Mikro Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundusz Mikro Sp. z o.o.