brak logo

Centrum Bankowości Bezpośredniej

Kraków

Opinie o Centrum Bankowości Bezpośredniej

Panna Nikt 2012-05-20 23:44
Od kiedy jakiś inteligent wymyślił sprzedaż na wszystkich skillach jest masakra.Tylko ta sprzedaż i sprzedaż a merytoryka w obsłudze klienta, doświadczenie??To już się chyba liczy (niech żyje CBE - to były czasy)No i drugi temat pensje.Firma chwali się że jest największą spółką około bankową jednak pensje są na poziomie partnera nie autoryzowanego warsztatu samochodowego:-/.O braku socjalu nie wspomnę.Firma z ambitnymi planami ale schodzi na \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"psy\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" finansowo również
milka 2012-06-15 19:09
A zarobki średnie przy normalnym nakładzie pracy są w jakiej mniej więcej wysokości w firmie?
JOLA 2016-01-21 10:54
od 1600-1800 zł za 3/4 etatu, zależny ile uda ci sie wywalczyć
JOLA 2016-01-21 11:00
Elastyczny czas pracy to fikcja. Zespół grafików nie nauczył się czytać ze zrozumieniem, podważa opinie kierowników i robi wszystko na opak. Wynagrodzenie jest bardzo słabe jak na taką odpowiedzialność. Praca w weekendy/święta obowiązkowa, zero dodatków z tego tytułu. Jak nie masz l4 to wiedź, ze zaliczysz prace we wszystkie święta w roku.
ola 2016-02-17 19:26
pracuje w firmie od 2010 i szczerze mówiąc praca jest na tyle dobra, że ciężko zmienić i jednocześnie na tyle zła że ciężko nie narzekać. Podstawową umiejętnością która pozwala na prace i dobre zarobki jest sprzedaż. Dobry sprzedawca zarabia dobrze, natomiast wymaga to olbrzymiego zaangażowania, motywacji i wysiłku. Firmie nie zależy na tym żeby pracownika doceniać. Rozwój czy awans jest możliwy ale bardzo trudny i nie zawsze zależy od umiejętności czy motywacji częściej od tego czy polubiła cię właściwa osoba.
Nie powiem, że nie warto pracować w CBB, ale sama po tylu latach chce zmienić pracę bo w pewnym momencie jak już pokażesz ze jesteś świetny kończą się pochwały i pozytywny feedback a zaczynają być wymaganie nie do osiągnięcia i presja.
wqrwiony 2016-04-28 13:47
na um o pracę 3/4 etatu owszem 1850 zł ale BRUTTO. najniższa krajowa. elastyczny czas pracy to bujda, w nosie mają złożoną dyspozycyjność i tak zaplanują jak się im podoba.
tell me 2016-05-08 13:07
Fajnie więc, że są te szkolenia wdrożeniowe @weronika. Bez nich ciężko by było zacząć taką pracę u nich, np jako konsultant telefoniczny, którego teraz szukają. Super jest to, że na takie stanowisko zapewniają umowę o pracę, ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną.
Aneta 2017-02-28 09:05
Wczoraj ruszyła rekrutacja na stanowisko Konsultant Infolinii Pekao24. Centrum Bankowości Bezpośredniej zapewnia elastyczny czas pracy oraz między innymi atrakcyjny pakiet szkoleń oraz preferencyjną ofertę produktów bankowych. Co myślicie o proponowanych warunkach? Praca będzie się odbywać właśnie w Krakowie. Pracowałeś/pracowałaś w firmie CBB na podobnym stanowisku? Jak wygląda codzienna praca?
Zostaw swoją opinię o Centrum Bankowości Bezpośredniej - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Bankowości Bezpośredniej