ICE ICEBERG, PENNYBLACK

Toruń

Opinie o ICE ICEBERG, PENNYBLACK

Lol 2010-10-23 23:07:46
Praca w Pennyblack i Guess w Klifie w Gdyni:odradzam ze względu na mało normalnych właścicieli!!!Państwo [usunięte przez admina] !!!nierealne marzenia o stworzeniu wielkiej organizacji, haha a utargi niekiedy po 0zł i plany na wielkie obroty, min 100-150 tyś na miesiąc!!!tylko obiecanki i wypowiedzonka nagłe!!!
Martyna 2010-12-06 22:48:38
nuda, nuda i jeszcze raz nuda a wymagania Pana [usunięte przez admina] . i Pani [usunięte przez admina] zabawne, zero komeptencji, zero wiadomości.Organizacja ha ha ha!!!spójrzcie na ich stronę, aktualna kolekcja wiona/lato 2010, a tu juz prawie w prawdziwych sklepach wiosna/lato 2011, hahaha www.alexgroup.pl
J. 2015-05-28 11:49:19
Popieram. Firma Alexgroup Fashion to żenada. Odradzam pracę każdemu. No chyba, że chcesz pracować z nieodpowiedzialnymi ludźmi bez doświadczenia, kompetencji i jakiejkolwiek wiedzy biznesowej. Raczej niczego się nie nauczysz, tylko czas zmarnujesz...mnóstwo obietnic bez pokrycia.
nie dziwię się 2016-05-04 11:26:02
E tam @bujaka. Przesadzasz. Myślę, że takie firmy mają szansę na rozwój w Polsce. Mamy sporo bogatych ludzi, którzy sobie mogą pozwolić. A co do pracy to podobno zatrudniają samych doświadczonych sprzedawców.
Zostaw swoją opinię o ICE ICEBERG, PENNYBLACK - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICE ICEBERG, PENNYBLACK