Hurtownia alkoholi WASPOL

Ostrołęka

Opinie o Hurtownia alkoholi WASPOL

*robo 2010-12-11 00:26:48
Myślę, ze całkiem niezła firma, zarobki całkiem, całkiem. Da się wytrzymać - fajna atmosfera.
klient - przychylny 2010-12-11 00:42:03
życzę wszystkiego najlebszego firmie. szczęście, ze zwolnili tych trzech cwaniaczków, bo mocno krencili z promocjami, nie dostawałem zgrzewek. dyrektorka fajna babka.
fajny gość 2010-12-29 20:35:12
HA HA HA ! Nie dość że lizus to i dyslektyk" najlebszego".Patrząc na twoją wypowiedz ode mnie też byś nie dostał zgrzewki. Podobno zarabiają tam od 4.000 do 12 000zł a i "Dyrektorka fajna babka i ogólnie atmosfera fajna",ale się uśmiałem. Pozdrawiam !
1234 2010-12-30 13:18:22
tak,tak zajebista firma hi,hi,hi - dyrektorka extra- hi ,hi hi
zarobki extra hi,hi,hi -a Ci trzej to prawdopodobnie sami sie zwolnili-
i wcale się nie dziwię -kto chciałby tam pracować -napewno żadna ambitna osoba !
myhit 2013-03-19 21:19:23
Wreszcie padło dziadostwo które [usunięte przez administratora] ludzi. Niech Wyszyńscy ustawią się w kolejce do pośredniaka i spróbują tego chleba cwaniaki
Eden Finace 2013-04-29 19:26:48
Sorry was Panowie i Panie za Waspol. Pieniądze trzeba było gdzieś zwałować. Zapraszam do Eden Finance po porzyczki jak ktoś nie ma kasy.... Bo ja mam
xxx 2013-08-09 15:01:46
bo jest klawa babka, serio
waspol 2013-09-15 16:27:50
anonim - 2013-08-12 19:17:23

xxx a wiesz jaka jest atmosfera między pozostałymi pracownikami hurtowni alkoholi WASPOL? czy jest tam z kim pogadać?
z tego co wiem między nimi jest wszystko ok,napisz z kim chcesz pogadac( przedstawiciele,magazyn,biuro) to dam Ci namiary
zdumiony 2014-12-24 12:20:01
właśnie to baaardzo dziwne że hurtownia ALKOHOLI w Polsce upada, bo przecież nie ukrywając jesteśmy uwazani za jeden z najbardziej pijących narodów chyba z tego co ja myślę, więc u nas ten przemysł powinien rozwijać się najlepiej, bo jak jest popyt to jest i podaż, więc trochę dziwna to sytuacja mimo wzystko
harpagon 2015-01-22 01:42:13
Już nie przesadzajmy, że jestesmy uwazani za jednych z najbardziej pijących narodów, może sami się za takich uwazamy, ale statystycznie to daleko nam do np. Rosji. Niemniej jednak to forum pracy, napiszcie wobec tego jak obecnie pracuje się tutaj w Waspol? Co takiego zaoferowali Wam na starcie? Pozdrawiam.
gienio 2015-03-23 13:29:11
racja- firma już w lutym składała wniosek o upadłość..po co pytać się o to jakie były warunki skoro teraz już to jest nie ważne.. szkoda firmy bo była spora- zatrudniała ok 200 pracowników więc nie dość że straty w ludziach to wyczytałem też że jeśli chodzi o pieniądze to ok 14 mln więc nie zaciekawie
haha 2016-05-19 20:26:47
Zgadzam się całkowicie @pawełek. W Polsce to nie będą mieć problemu :D
Zostaw swoją opinię o Hurtownia alkoholi WASPOL - Ostrołęka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia alkoholi WASPOL