Opinie o LEPOS w Bydgoszcz

Agencja Zatrudnienia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEPOS w Bydgoszcz

Kacper Nowy wpis

@daniel a jak atmosfera ?

Daniel Nowy wpis

Ja tam uważam, że zawsze mogło być gorzej, a kasa jest ok

henio Nowy wpis

Już się pogubiłem i to porządnie... Jeden mówi że w leposie nie potrzeba działalności własnej, drugi że potrzeba... i weź tu bądź mądry i wiedz jak jest naparawdę. Czy ktoś tutaj kto jeste pewien że wie jak wygląda sprawa w leposie moze zweryfikować informacje? byłbym bardzo wdzięczy, liczę na to. pozdrawiam

czesc dziewczyny, tu kazdy moze opisac co chce, wiec ja nie wierze we wpisy na internecie!!!!wole zywe kontakty i informacje!!!! buziaki

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie LEPOS? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

WYJECHALAM W GRUDNIU od p.[usunięte przez moderatora] , 10.02 dostalam wypłate do reki,za 2 msce i bylam zadowolona, wiec do konca chyba nie jest tak jak tu sie pisze. a tamtej pani nie znam, przez przypadek tu trafilam.

Ja pracuje u pani [usunięte przez moderatora] ponad 7 miesięcy i jestem bardzo zadowolona, zarobki na czas, polecam

SPROSTOWANIE. POWINNO BYĆ NIE WIERZYĆ. SERDECZNIE PRZEPRASZAM.

EDYTA

Proszę mi wierzyć w negatywne opinie o PANI [usunięte przez moderatora] I!! Ja współpracuje z Panią i bardzo chwale sobie warunki pracy jak i Panią [usunięte przez moderatora] , która zawsze służy pomocą. Serdecznie polecam firmę LEPOS

zoofffiiijjjaa

GRATULACJE NAPRAWDE DOBRY DORADCA KIEDY OPIEKUNKI MÓWIA ŻE SZMBO A NIE FIRMA!!!!!!!!

zoofffiiiijjjaaa

Nie polecam agencji p. [usunięte przez moderatora] jest już taka sama jak p. [usunięte przez moderatora] arogancka i wulgarna zgarnia dużą kasę za opiekunki i je olewa!! a jak opiekunka powie prawdę to wylewa ją z pracy tzn. nie ma dla niej więcej ofert!!!!!!!!!! ostrzegam PANIE przed tą firmą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sonka

ludzie co wy tu piszecie,firma p.[usunięte przez moderatora] się rozleciała,wzieła forsę od niemieckich rodzin,pracownikom nie wypłaciła i zwineła interes. taka jest ta dobra [usunięte przez moderatora]

ciekawa

halo i co nie dostalam odpowiedzi??chyba bede musiala zadzwonic ii spytac szefa firmy

ciekawa

z ilu osob sklada sie ZAŁOGA, pręznie rozwijajacej sie firmy lepos?

jesli by patrzec z takiej perspektywy jak pisze "zyczliwa" to tak samo mozna by powiedziec,ze p.[usunięte przez moderatora] .-sama wypisuje te opinie,prawda? pani [usunięte przez moderatora] zapewne chcialaby, by p. kamila zamknela firme, ale z tego co wiem,a wiem, bo pjechalam od p.[usunięte przez moderatora] -nowgo koordynator p.[usunięte przez moderatora] to firma ma sie dobrze i chyba to swiadczy,ze sie rozwija. Pracowalam 2 msc i co??i zarobilam kupe pieniÄ�żkow,ktore mialam co do dnia punktualnie na koncie.....a lepos...no coment-jak mowi mlodziez

Życzliwa

Już niedługo to całe dziadostwo z german 24 będzie miało to na co zasługuje. Wstrętna oszustka i złodziejka [usunięte przez moderatora] . która wypisuje na Panią [usunięte przez moderatora] te wszystkie bzdury. Wstyd tak kłamać! Zobaczymy jak długo jeszcze ten cały german pociągnie, raczej jak długo komornik nie wejdzie na konto. Zastanawiające jest że właścicielka germana co chwile biega po sklepach a na wypłatę dla pracowników nie ma. Pani [usunięte przez moderatora] proszę się nie martwić przecież wiadomo że te wszystkie głupoty pisze jedna osoba, która jest zazdrosna że nie potrafi prowadzić tak interesu jak Pani.

lepos-WYNOCHA!!!

ZUS

No fakt pani [usunięte przez moderatora] z german 24 jest bardzo miła, szkoda że bankrutuje i że za swoje przekręty skarbowe pewnie pójdzie siedzieć. Ale za to co robi dla swoich pracowników ( systematyczność i pewność wypłat, ubezpieczenie, życzliwość, E101 ) na pewno będą mogła liczyć na paczki :-)

witam panie, pracowalam u obu pan, obie mile,jednak pani [usunięte przez moderatora] z german 24 dala mi lepsza prace, lepsza oferte.pozdrowienia dla obu pan

ania

Do Mani!!! Droga Maniu, nie nie jest to prawda,ze p. [usunięte przez moderatora] okradla kogos z pomyslu! Swoja firme zalozyla po kilu latach pracy w podobnej Agencji Zatrudnienia, wiec jest chyba roznica zalozyc firme po 10latach pracy w podobnej Agencji,a zalozyc w lutym odchodzac w styczniu. Nie uwaza Pani...??Ja nie mam szacunku do [usunięte przez moderatora] , tak sie niee robi!!!! I oczywiscie mozemy pisac tu klamstwa ,ze p.[usunięte przez moderatora] nie placi swoim pracownikom, ze ktos nie dostal pieniedzy...to jest tylko internet i wklepac mozna tutaj kazde klamstwo....

altostratus

praca w porządku wiadomo na czym się stoi zero owijania w bawełnę konkrety poprostu :)

Zostaw merytoryczną opinię o LEPOS - Bydgoszcz

LEPOS
4.1/5 Na podstawie 66 ocen.

LEPOS