brak logo

Stowarzyszenie "U Siemachy"

Kraków

Opinie o Stowarzyszenie "U Siemachy"

jużnigdy 2015-01-22 22:50
Praca ponad siły przeciętnego człowieka, często jeden ! wychowawca i kilkonaścioro dzieci pod jego opieką. Brak pieniędzy na zajęcia dodatkowe.Płaca niecałe 2000 na rękę. Poza dyżurami zakupy, lekarze itp, do kilkunastu nadgodzin miesięcznie- bezpłatnych. W domu brud i syf, wychowawcy muszą sprzątać,gotować, kasy na naprawy brak. Nie wiem co Siemacha z tymi pieniędzmi robi ale na pewno nie wydaje je na dzieci ani też na np szkolenia dla pracowników. Zmiany wychowawców co kilka miesięcy itp.Nie polecam. Zostali tylko Ci co musieli... bo nie mieli innych perspektyw. Jedynie dyrekcja w miarę ok i dzieci.
16
Potwierdzam wiadomość na wyżej! 2017-04-08 20:49
Potwierdzam wiadomość na wyżej!
1
zgodny 2017-09-13 20:20
Dokładnie, wszystko się zgadza, z tym, że dzieci wcale nie ok... Rozkapryszone, wulgarne, często z ogromnymi zaburzeniami psychicznymi, które na pewno powinny przebywać w innego typu ośrodku. Najgorsze te najmłodsze, aż strach pomyśleć, co z nich wyrośnie. Nie polecam nawet wrogom!
1
Kasia 2017-10-13 10:12
Oferują śmiesznie niską pensję na specjalistyczne stanowisko, gdzie trzeba umieć dużo. Nie polecam.
1
Zostaw swoją opinię o Stowarzyszenie "U Siemachy" - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie "U Siemachy"