KC CONSULTING

Poznań

Opinie o KC CONSULTING

anonim 2010-02-21 23:26
FIRMA MALA. OGOLNIE DUZO MOWIA OBIECUJA A POZNIEJ JUZ KOLOROWA NIE JEST. JAKO HANDLOWIEC NIE DOROBILEM SIE ANI TEL KOMORKOWEGO PO 4 MIESIACACH NAWET WIZYTOWEK WIEC JA NIE POLECEAM SZKODA CZASU PODSTAWA 1 TYS I RACZEJ PRZEZ POL ROKU NIE LICZ NA WIECEJ.
anonim 222 2014-06-26 11:28
U mnie było tak samo, wielkie obietnice. (usunięte przez administratora)Odradzam!!!!
anonim 2014-11-19 12:46
Krętacze , ładnie mówią a potem (usunięte przez administratora) , na kasie obrabiają na maxa , z daleka od nich .
musta 2016-04-27 22:01
hej, powiedzcie czy KC CONSULTING poszukuje jakiś pracowników? Bo na forach nie widze, ale może macie jakie wieści tzw. poczta pantoflową? bede wdzieczna
Anonymous 2017-02-21 12:44
Jedna z najgorszych agencji na rynku.. problem z wypłaceniem pieniędzy po rozwiązaniu umowy, szef sknera z pochodzenia Niemiec nie potrafi się porozumieć z klientem.. patrzy tylko własnego interesu i pieniędzy... mocno odradzam. Gdy się spytacie o opinie pani sekretarka powie ze to pisali ludzie którzy coś uszkodzili w miejscu zamieszkania... g*wno prawda ... kiepskie warunki umowy które są mocno naciągane .. dużo obiecywania i tyle ..
Anonim 2017-02-21 12:48
Zgadzam się z tym
Zostaw swoją opinię o KC CONSULTING - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KC CONSULTING