novol

Włocławek

Opinie o novol

CI 2010-03-24 15:07:42
Tina bidulo Ty musisz założyć Firmę i pokazać jak wspaniale nią zarządzać.
Fakt 2010-03-25 13:21:01
To znaczy, że ty też jesteś przyjęta po znajomości, czy jesteś ideałem poświecającym się dla tej firmy?. Odejdź jak najszybciej, na taka wspaniała pracownicę pewnie czeka wiele firm.
Eda 2010-03-25 13:23:37
Jak będziesz wierzył tym frustratkom, to stracisz szansę na zatrudnienie w naprawdę dobrej firmie. Wybór nalezy do Ciebie.
CI 2010-03-26 14:18:03
Fakt - Ty masz jakąś paranoję na punkcie tych znajomości. Ja Ci mówię, że jeśli Tobie ta firma nie odpowiada, to idź do innej! Nie jesteś od tego, żeby decydować jak ją prowadzić. Wóz albo przewóz. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla wszystkich.
verona 2010-05-07 20:03:22
to pewnie Ciebie prezes przyjło bo razem z nim kiedyś robiłaś A żal Ci tyłek ściska bo sama pracy byś nie znalazła nierobie
Driver 2010-05-12 23:09:33
Jeśli chodzi o prezesa W..... to mogę tylko powiedzieć tyle że pracownicy czekają za premią której od dawna nie widzieli oraz o głupich obiecankach podczas przyjmowania nowych pracowników ze po 3 miesiącach(tzw okresie próbnym) będą mieli więcej pieniążków co w efekcie wygląda tak że nowy pracownik dostaje umowe na okres próbny 3 miesięcy po czym kolejną umowe na dłuższy okres z kwotą taką samą jak na okresie próbnym!!!paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pitka 2010-05-13 15:55:32
Może pan prezes w powinien dać ogłoszeni " przyjmę znajomych " i podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem
Niech Prezesi z poznania coś zrobią Bo dla pracowników jest coraz gorzej i rodzinna firma zmienia się w przyjaciół pana prezesa
tina 2010-05-13 18:53:01
do Panów z Poznania Właścicieli !!!! tych którzy stworzyli firmę żeby wszyscy byli szczęśliwi
Czemu nie walczycie o pracowników ?? sami kiedyś byliście pracownikami !!!!
i szacunek do pana prezesa P.O.
xxx 2010-05-13 20:04:43
z podwyżką to prawda, pensja prawie taka sama jak na okresie próbnym, a zupełnie co innego obiecywano, wiadomo można pracowac i za najniższą krajową, jeśli będzie taka potrzeba, ale czy oto w tym wszystkim chodzi??? Panie prezesie czy chciałby Pan tyle zarabiać???
anonim 2010-05-13 20:16:30
firma rodzinna....hmmm.... czyli też układy, ciocia, wujek, mąż, żona, brat, siostra, kuzyn, kuzynka....każdy ma swoje!!!każdy patrzy pod siebie, może czas skonczyć z tymi układami i uczciwie samemu poszukać pracy, a nie opierać się na czyiś plecach, prezes w tym wypadku jest usprawiedliwiony, co niektórzy w tej firmie nie mają wiedzy, ale mają plecy m..a, no cóż !!!!
tropic 2010-05-14 03:28:42
ogólnie lipa Polecam !! [usunięte przez administratora]
Driver 2010-05-14 11:38:41
xxx - 2010-02-21 18:13:14

dopóki był prezes P.O. było ok., obecnie nie jest dobrze, atmosfera przestaje być przyjazna, a prezes szkodzi pracownikom....do domu Panie prezesie....

Panie Prezesie, może czas zacząć redukować stanowiska z osób tzw umysłowych na pracowników fizycznych ponieważ na tak dużą firmę 4 osoby fizyczne na na zmianie produkcyjnej to jest bardzo mało, w stosunku do osób umysłowych, gdzie np w miejsce zatrudnionego kierownika laboratorium x z zakładu obok, który się nudzi, moglibyście mieć dwie osoby pracujące, bo jego pensja nie jest mała:):):):)
tina 2010-05-14 12:44:13
Panie Prezesie zatrudnijmy jeszcze kilka osób z zakładu obok ,na pewno znajdzie się jeszcze kilak Nowych stanowisk dla znajomych z pokaźną pensją
maciej 2010-05-14 13:43:34
A ja miałem starać się o prace w tej firmie,ale jak widzę,wasze wypowiedzi ty chyba szkoda mojego czasu
anonim 2010-05-14 20:32:41
maciej - 2010-05-14 13:43:34

nie przesadzajmy nie jest aż tak źle, w każdym zakładzie jest zawsze ale...
anonim 2010-05-14 20:32:42
maciej - 2010-05-14 13:43:34

nie przesadzajmy nie jest aż tak źle, w każdym zakładzie jest zawsze ale...
anonim 2 2010-05-15 10:53:31
Ja jestem takiego zdania, że jak ktoś mi za przeproszeniem szcza na głowę to nie będę mówił ze to deszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Novol Włocławek klita z Nobilesu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trawka 2010-05-15 11:18:09
anonim nie jest źle?To co powiesz tym osobą które czekają za premią tzw uznaniową, za podwyżką którą mieli obiecaną przy zatrudnianiu się do firmy?Ja osobiście znam sześć takich osób i same mówiły o tym problemie!!!!!!Rozmawiały z szefem, prezesem i wszystkim im powiedziano to samo!!!!!!! A pieniądze na zatrudnianie kierowników z Nobilesu którzy grzebią w nosie z nudów oczywiście są!!!!!!!!!!
Suchy 2010-05-15 11:32:21
To co powiecie na to że pracownicy na wyższych stanowiskach od stanowisk fizycznych nie maja wykształcenia odpowiedniego do zajmowanego stanowiska i występuje np sytuacja że osoba np po zawodówce wydaje polecenia komuś kto jest po studiach wyższych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To na takiej zasadzie prosperuje duża firma?????Panie Prezesie jest chyba coś nie tak!!!!!!!
niejadek 2010-05-15 11:46:45
w tej firmie występuje [usunięte przez moderatora] i powinna się tą firmą zająć prokuratura! Może w tedy się nauczą że znajomości to nie wszystko!
Wyrocznia 2010-05-15 16:42:45
Mam nadzieje że czytają to Poznaniacy i dojdą do wniosku że coś jest nie TAK !!!!!!!!!!!!!!!! a wszystko za sprawą pana prezesa !! nie jedna osoba już się tu wypowiedziała !!! co czymś świadczy!!
anonim 2010-05-15 18:01:44
trawka - 2010-05-15 11:18:09

bha bha bha tu mocy nabiera to przysłowie "Jakbyś nie pracował, zawsze się znajdzie jakiś [usunięte przez moderatora], który pracuje mniej, a zarabia więcej."
Pozdrawiam :)
zzz 2010-05-25 14:31:29
Firma nie jest po to, by wszyscy byli szczęśliwi, lecz po to by wynajęci za pieniądze pracownicy wykonywali rzetelnie swoje obowiązki, tak by firma sprawnie realizowała swoje cele gospodarcze - czyli sprzedawała klientom DOBRE produkty.
cl 2010-05-25 14:34:08
A Ty byś chciał, żeby lepiej to byli twoi znajomi?
X 2010-05-25 14:37:42
Jedynie o tym, że te osoby zajmują się nie swoimi sprawami...
novolek :) 2010-05-31 19:22:19
Zaczynając mój monolog na wstępie pragne zaznaczyć, że większość negatywnych opinii o firmie ma potwierdzenie w rzeczywistości. Nie narzekają na pensję "starzy" pracownicy, a nowych mami się obietnicami, z których nic nie ma. Pieniądze są na wszystko tylko nie dla pracowników. Jest na kolejną impreze integracyjną, która nie kosztuje mało. Prezes faktycznie zajmuję się bardziej mieszaniem, niż zarządzaniem firmą, a nie które osoby wręcz w bezczelny sposób traktują ludzi i śmią twierdzić nawet, że to "ona" tu rządzi, a prezes o wielu rzeczach nie ma pojęcia. Być może przez to właściciele traktują tą firmę w taki, a nie inny sposób. Czyli ogólnie rzecz ujmując zmiany w firmie nie idą ku dobremu. Pracując w dotychczasowych warunkach w niedługim czasie będzie to praca za jałmużnę dla sporej części załogi. Chcę pogratulować pomysłu głownego kierownictwa, które w myśl zasady "więcej za mniej" oczekuje tylko zwiększonej wydajności. Od dłuższego czasu wymaga się - wręcz wymusza się tylko więcej, nic w zamian nie dając. Można powiedzieć, że " z lekkim " poważaniem. Pozdrawiam !
Młody 2010-06-08 19:56:34
Pracowalem przez jakis czas w firmie novol włocławek.Praca nie byla zła nawet fajna:) jak dla mnie prezes [usunięte przez moderatora] był dobra osoba.Odnosnie wynagrodzenia to cos takiego bylo jak ktos wczesniej napisal ze pesja byla jak na okresie próbnym po rozmowie z szefem powiedzial mi ze on moze wniosowac o podniesienie po pewnym czasie:)Zwolnilem sie ze wzgledu na pewna osobe z produkcji która moim zdaniem miala przerost ambicji nad trescia i nie tylko moim bo wiekszosci pracowników tam pracujacych lecz niestety to jest osoba kluczowa:):):)Dla firmy Novol i wykorzystuje sytulacje.Reszta załogi to bardzo mili inteligentni ludzie którzy zawsze pomogą w potrzebie gorąco pozdrawiam
Ona 2010-06-09 20:05:11
Młody wiem o jakiego pana ci chodzi i cie bardzo dobrze znam:)Masz całkowitą racje odnośnie ,,kluczowego pana z produkcji ".Dużo osób pracujących tu ma podobną sytuacje lecz nie bezpośrednią.Jak wiemy mamy duże bezrobocie w Polsce i trudno się przeciwwstawić osobie która jest odpowiedzialna za końcowy wyrób,przez okres kilku miesięcy na stanowisku którym byłeś przewinęło się kilka osób dlaczego???Odpowiem ci tak on sam na siebie bata nie ukręci.Zawsze stara się pozbyć tzw ucznia po to żeby nie stracić nadgodzin, być nietykalnym itp Ale nie ma ludzi nie zastąpionych, kiedyś to się na nim zemści!!!!!!!Swoją postawą (spokojem, opanowaniem, pomocą innym )udowodniłeś że jesteś bardzo inteligentny nie boisz sie wyzwań i każde powierzone ci zadanie spełniałeś bez zarzutu, i ta ręka do lakierowania :):):) takich właśnie pracowników jak ty ta firma potrzebuje tym bardziej ze z tego co wiem to masz potwierdzone umiejętności szkoleniami...Naprawdę byłeś oki:)chyba jedyny że tak powiem z ,,ulicy"...Dużo osób pracujących tu jest po zasadniczej szkole zawodowej a mają wysoko zajmowane stanowiska tak nie powinno być moim zdaniem !!!!Stawiają na doświadczenie tak???Nabyte w zakładzie obok !!!!!ciekawe czy pracownicy w Komornikach też są przyjmowani według doświadczenia nabytego w nobilesie a nie wykształcenia i wiedzy na dzień obecny????POZDRAWIAM
cynik 2010-06-09 21:31:44
chyba nawet znam twoje inicjały: .... Jak ktoś 3 na początku wypłaty za nic nierobienie, (a jak trzeba coś zrobić to wzywa firmę zewnętrzną) to nie ma prawa narzekać
verona 2010-06-09 23:06:00
Dyrektor pewnej Włocławskiej firmy zebrał swoich pracowników
- Zbliża się integracja naszej firmy. Trzeba Ja zorganizować tak, żeby cały Włocławek o niej mówił. Jednocześnie należy zredukować koszty do minimum. Trzeba też pamiętać, że jubileusz wam, pracownikom, musi przynieść wiele radości. Są jakieś pomysły?
- Tak! - słychać głos gdzieś z tyłu - Musi pan, prezesie, skoczyć z mostu. Cały Włocławek się o tym dowie, koszt będzie niewielki... A co do zadowolenia pracowników...Z pozdrowieniami :)
ciekawa 2010-06-09 23:26:44
nie potrzebujecie do pracy czasami?
Jerry 2010-06-10 16:45:41
Ludzie zróbcie w końcu porządek z tym Novolem bo firma mogłaby przynosic zyski i naprawde dobrą jak na włocławek wypłate!!!!!!Przyjmijcie ludzi z wykształceniem a nie ze znajomościami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Poznań tego nie widzi !!!!
anonim 2010-06-17 12:30:08
Obecnie mamy komplet , ale jak cos to jest ogloszenie dla ciebie "
ZOO- zatrudni zrecznego do czyszczenia akwarium piranii - umowa od reki
olej 2010-06-17 22:55:52
[usunięte przez moderatora] , a kto ci powiedział że firma ma przynosić NAM zyski.
Nie znasz złotej zasady ? - " zasady ustala ten kto ma złoto "
yaycaż 2010-06-17 23:14:44
he he, to lepsze niż ankieta BS
ciekawe czy ktoś podejmie temat rękawic
novolek :) 2010-06-19 17:11:27
I po imprezce czyli jak wydać łatwo i przyjemnie kase na zachcianke, ciekawe czyją???, darmowe chlanko i wyżerka a pracownikom powiedzieć: kryzys jest a Wy chcecie więcej zarabiać haha, niepoważni czy co a kto fundnie następną imprezę. Jestem ciekaw co tak naprawde o tym wszystkim myśli prezes [usunięte przez moderatora]. Przeprowadzek w firmie ciąg dalszy widać, teraz mający manie wyższości troll siedzi i liczy czasy ludziom, no bo w sumie co ma innego do roboty poza knuciem oczywiście.
mek 2010-06-20 14:12:27
a co powiecie na temat spółki Elektrol s.j.elektryczna z Włocławka?
pipka 2010-07-13 22:01:48
i po co tu zaglądacie po komentarze? Czytać to by się chciało a pisać ni ma komu
z3 2010-07-25 00:01:55
dobry kawał! bardzo mi się spodobał! Faktycznie jaki prezes taka zapłata. Novol to kolesiowo pana prezesa i jego [usunięte przez moderatora]! ciekawe kiedy się to skończy. czy prezesowie z Poznania ockną się dopiero jak już nawet nie będzie czego zamykać?!!
Ja 2012-12-02 17:45:52
Chyba się wam poprawiło we Włocławku bo nic nie piszecie (dostaliście większą premie) ;)
gnomek 2012-12-20 10:38:40
a co to jest premia?
lolek 2013-06-21 18:05:08
jak wam sie tam pracuje ??
adik 2014-03-15 12:40:57
Nie tyle co lakiernictwem, tylko novol produkuje lakiery, farby, szpachlówki i tym podobne asortymenty.
Patryk 2014-03-26 15:42:36
Dobra, co produkuje novol to sobie kazdy może dowolnie sprawdzić, powiedzcie lepiej jak się dla nich pracuje i czy w ogóle jest szansa się załapać.
jędrek 2014-05-26 17:34:59
Teraz jest szansa, novol wystawiło ogłoszenie, że poszukuja pracownika do aboratorium badawczo - rozwojowego, także można aplikować.
dojrzały 2014-09-24 14:47:40
Novol to firma która kara za nieposłuszność, niezależność, odwagę osobistą i ... mówienie prawdy. Liczy się tylko Wódz i jego świta (bierna ale wierna). Zastanawiam się tylko nad jednym - kiedy Wódz spojrzy za siebie i zrozumie ilu oddanym i dobrym pracownikom wyrządził zła - jak ich skrzywdził. Może zrozumie swoje błędy i je naprawi. Ciekawe jest tylko to, czy skrzywdzeni przez niego ludzie przyjmą jego ekspiację.
killer 2014-09-24 16:13:46
jak zawsze dopiero nad samym grobem sie kapnie hehe
panpędzel 2015-01-19 18:52:36
mam już lekkie doświadczenie w pracy w farbach i lubię tą pracę chociaż wiem że nie zawsze jest kolorowo. natomiast jeśli podjąłbym się zatrudnienia w novol to na jakie wynagrodzenie netto mogę liczyć i jakie jestem w stanie wynegocjowac? przede wszystkim zależy mi jednak na długoterminowej umowie o pracę, zyskam ją u nich?
Xaow 2015-03-23 23:37:22
Novol Sp z o.o. z Komorników zajmują się farbami i lakiernictwem, to spora firma o dużym zasięgu. Jednak nie mogę połapać się w ich stronie internetowej. Strasznie jest chaotycznie utworzona. Orientujecie się może gdzie mogę znaleźć jakieś ogłoszenia o pracy dla tej firmy albo ogólne infromacje na jej temat ?
Frank 2016-05-15 14:40:06
Ja o novol nie mam wielkich informacji, ale też nie moge powiedziec, abym nie miał wcale, generalnie firma jest na coraz lepszej drodze do perfekcji..
Zostaw swoją opinię o novol - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie novol