Opinie o Firma Tomar Marek Tomkowicz w Czyżowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Tomar Marek Tomkowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Tomar Marek Tomkowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Tomar Marek Tomkowicz w Czyżowice

Japan power motor

Pracowałem tam jakiś czas temu, na własnej skórze przekonałem się dlaczego ta firma ma tak słabe notowania od lat. Ekipa ludzików zapracowanych tylko i wyłącznie kiedy szef zajedzie pod firmę, wtedy zaczyna się popłoch i w ciągu 3 sekund ci siedzący po 7 godzin w kamerliku szybko przypominają sobie że jednak są w pracy. Oh, jak ich to boli kiedy to właściciel zasiądzie sobie z kawą na krzesełku a te leniwe osobniki muszą udawać że coś robią. Oczywiście są pracownicy którzy podchodzą do sprawy poważnie i uczciwie wykonują swoje obowiązki. Kolejna sprawa to szykanowanie, brak współpracy między pracownikami i robienie sobie na złość, o plotkach i jeżdżenie po całej rodzinie nie wspomnę... Ci ludzie z magazynu powinni się nauczyć współpracy.. takie proste słowo, samego szacunku do pracy, do firmy, o paniach w biurze nie wspomnę podobnie jak do szefa... takie pojęcie tam nie istnieje. Zobaczcie jak na propanach jest fajna atmosfera, można normalnie pracować? Za miedzą już został otwarty ogromny magnez, i jeśli chcecie utrzymać ludzi w tej firmie to trzeba zrobić porządek i jasno określić cele i obowiązki, bo pociąg nie pojedzie kiedy za lokomotywą pierwszy wagon jest do 4 lliter, trzeba go wymienić na coś co daje radę, bez wpatrywania się na pozycję i ile lat przepracowane ma w tej firmie. To nie szef, nie prezes, nie biuro jest tam ręcznym hamulcem, tylko ekipa kilku cw4niaczków podchodzących do firmy w stylu '' a co mi zrobią'' Tak pewnych swoich pustych obraźliwych słowach, tak zapatrzonych w siebie bez najmniejszego znaczenia w społeczeństwie. Trzeba im rozbić te zabetonowane pantofelki, wywalić ich na zbit() buzię i zgrać całą ekipę w jedną mocną drużynę, która stworzy normalność, o tak po prostu. Wróci chęć do pracy, skończy się rotacja pracowników ( a wiem że co najmniej 4 chce odejść jeszcze w tym roku, ) a firma tylko na tym zyska. Może warto porozmawiać z każdym pracownikiem w cztery oczy przez 10 minut i zapytać się co mu leży na sumieniu, jak mu się pracuje, i wszystkie informacje może stworzą obraz, kto/ jest problemem w tej firmie<> lub jakie<> są sytuacje rodzące konflikt wśród pracowników.Jeden zawali zmianę bo ostro dał w szyję, inni muszą za niego zrobić robotę na dwóch zmianach i jest git a drugi za byle co jest zjechany... taka sprawiedliwość, jedni są pod szklaną ochroną a inni niet. Jedno jest pewne, nikt nie daje rady zrobić co kolwiek aby pracownikom z chęcią do wykonywania swojej roboty żyło się tam lepiej.Człowiek ma dość to wręcza wypowiedzenie i koniec pracy + negatywną opinię i tak już od lat. Pozdro dla Ireneusz^, jedynego normalnego w tej ekipie. P.S. i przestańcie zabierać sok do domu , nie stać was aby kupić litr soku ? :):) to już jest żałosne.... :)

@Japan power motor

Udawać, że coś robią, ale to czego się wtedy podejmują? Firma docenia tych ludzi, którzy rzeczywiście są sumienni i uczciwi? Może jakieś ekstra dodatki do pensji? Nie piszesz nic o pieniądzach, czy kwoty pensji są zadawalające? Czy między innymi z powodu kasy ludzie też chcą odejść?

Fenomen

Pracowałem tam kilka ładnych lat, opinia negatywna z naciskiem na MEGA. Ciężka praca fizyczna praktycznie pod gołym niebem, od jesieni po wiosnę wymarzniesz tam jak pies. Żadnych dodatków, nawet nie dostaniesz ciepłego ubrania roboczego , o butach jakie powinni nosić tam pracownicy nie wspomnę, kup sobie buty robocze za 130 zł, gdzie solidne i wygodne zaczynają się od 200 + . Czy to upał czy to deszcz czy - 17 charujesz jak osioł, nikt nie patrzy czy zmokniesz jak szczur , czy jesteś zdrowy czy chory ważne aby auta wyjechały. Ktoś musi zarobić na leasing X5 za pół miliona i Audi a7 za 200+ To chyba jedyna firma w tym kraju w której brak benefitów, ależ tak, dosłownie ZERO,NULL. Druga zmiana 14 00 - 22 00 to w tej firmie koszmar, non stop robota pod presją, w kamieniołomach to mają wakacje pod gruszą. Ludzi coraz mniej, roboty coraz więcej, poranna zmiana nic nie nabije bo musi latać za klientami + tony butli do nabicia dla mini firemek, czyli szmelc-kosze. Na drugą zmianę 4 ludzi to podstawa, troje odważnych ma tam dramat, .ebią jak psy , ale kogo to obchodzi. Najgorsze jest to że pracownicy nigdy nie usłyszą tam słowa ''dziękuję za włożony wysiłek i wkład w tą firmę, o zdrowiu nie wspomnę '' A to wszystko za marne pieniążki , :) w eko oknach jest na start bez premii dużo lepsza kaska , i tak tam ludzie w Tomarze zarabiają z dużym stażem, mniej niż podstawa w innych firmach, powinni rzucić robotę, spakować manele to może wtedy otworzą im się oczy, że bez ludzi którzy znają się na robocie to ta firma nie istnieje. Koledzy, 5 minut od Tomaru jest firma w której zarobicie, a robota 20 razy lżejsza, setki benefitów + normalne ubezpieczenie dodatkowe które jest fenomenalne. Nie polecam tam roboty. Nikt was tam nie doceni

XYZ Nowy wpis

Robota kierowcy samochodu ciężarowego nadal ma tu miejsce od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00? Wolę się upewnić jakby co, bo podawano to kilka lat temu. Zresztą dodając też, że na początek umowa o pracę z trzymiesięcznym okresem próbnym. Także będę wdzięczny za każdą aktualną informację o pracy w tej firmie. A im więcej szczegółów, tym lepiej.

Riki Tiki Boom Nowy wpis
@XYZ

Kierowcy C,C+E z dużym stażem mają tam ledwo 5 z przodu z groszem, nowo zatrudnieni jeszcze mniej, więc wynagrodzenie słabe. Śmieciarką zarobisz 7+ czy w innych firmach z powrotami do domu, a jak chcesz noclegi ponad 10 z przodu. W eko mają średnio 8,5 netto.

Roxi Nowy wpis
@Riki Tiki Boom

No to jak osoby z doświadczeniem zarabiają taką pensję 5 tys zł, to dlaczego nadal tu pracują? Czy kierowcom z doświadczeniem opłaca się tu pracować? Ciekawe dlaczego tu pracują, co ich t trzyma. Jak wiecie, to napiszcie, bo brat chce tu się zatrudnić.

Fenomen Nowy wpis

Japan power motor

No cóż, moja opinia z 10.23 roku była jak najbardziej trafiona/ prorocza w tematyce odejścia ludzi, ale przyznam się , takiego armagedonu to nie spodziewał się nikt. Czy panowie zarządzającą firmą zdają sobie sprawę że w lutym mogą już auta z placu nie wyjechać? Ile ludzi odeszło w samym 01.2024r ? a roboty coraz więcej. Czy ktoś w biurze zdaje sobie sprawę że tam na magazynie gdzie nabija się Tlen/Argon/Azot/Co2 pracują ludzie a nie roboty? Kolejni pracownicy mają już wypowiedzenia w rączkach a wybierać w ofertach dobrze płatnej pracy to żaden problem. Do biura sobie jeszcze przyjmijcie z pół tuzina panienek aby tych na magazynie D()jeb4ć na całego, prawdopodobnie za tydzień kierowcy sobie sami będą nabijać i pakować kosze na auta, oczywiście przy tej samej wypłacie Brak szacunku do ludzi z stażem 10 lat + do tego doprowadzi. Miłego dnia, były pracownik ale mający paluszki na pulsie + kolega ekipy Japan power motor

@Japan power motor

Wytłumaczysz, jak odczułeś, ten wspomniany przez Ciebie brak szacunku? Napiszesz, ile tu dają pensji pracownikom magazynu i skąd pewność, że nie dostają premii albo podwyżki, gdy jest coś więcej do roboty?

Sami swd
@Japan power motor

Czyli nie proponujecie tam pracy? Bo właśnie mam tam jutro o 11 rozmowe na kierowcę kat. B

Gucio
@Sami swd

Skąd wyciągnąłeś ogłoszenie? Ja tam nic nowszego, niż oferta sprzed paru lat dla kierowcy samochodu ciężarowego, nie znalazłem. Daj znać, jakie odczucia po rozmowie i czy mówią wprost, ile dają za jazdę dla nich? Gościu, co tu wcześniej się wypowiadał za wiele nie wyjaśnił, więc w te jego opowieści o odejściu w styczniu jakiejś większej ilości ludzi jakoś trudno uwierzyć.

Zbychu propanowiec

Tak trudno już zadbać o papier toaletowy w WC i ręczniki papierowe obok umywalek? Czym mam 4 litery wycierać , ręką? Kolejny miesiąc z chodzeniem do roboty z własnym papierem , to już jest parodia. A jak już ktoś tam położy ten PRLowski papier to jego jakość jest ''fenomenalna'' - chłopaki nie płaczą na wsiach mają lepszy In secondo luogo, czy nawet w takie mrozy na magazynach nie można skrócić pracy ? świat się zawali kiedy 2 godziny nie będzie ochrony w budce a brama zostanie zamknięta. My jesteśmy ludźmi, jak firma dba o pracownika tak pracownik zadba o firmę .

Alicja
@Zbychu propanowiec

Ile stopni macie na magazynie w sezonie zimowym? Firma daje ciepłą odzież roboczą albo termiczną? Może oferuje ciepłe napoje i posiłki? Po ile godzin pracujecie 8h czy więcej? Zgłaszaliście ten brak papieru i ręczników przełożonym? Był jakiś odzew?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Firma Tomar Marek Tomkowicz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Edek
@Japan power motor

Przedstawiłeś tu propozycję, by przeprowadzono rozmowę z każdym z pracowników i analizę zadowolenia z warunków pracy. Czy coś stoi na przeszkodzie, byś zgłosił osobie decyzyjnej swój pomysł do wdrożenia? Są tu osoby zainteresowane tym, dlaczego ludzie odchodzą z firmy? Sam piszesz, że cztery osoby planują do końca roku odejść.

@Japan power motor

Ludzie sobie to sami robią bo zamiast porozmawiać powiedzieć co kogo boli to wolą za plecami obgadywać zamiast przyjść do danej osoby i powiedzieć słuchaj nie podoba mi się to to. A jak się szefostwo za koleżeństwo uważa to potem są takie sceny. Największy problem w dzisiejszych czasach jest w ludziach, bo nie potrafią rozmawiać o problemach tyko odrazu komuś tyłek obrabiać i się obrażać ????

@Anonim

To skąd się w zatrudnionych tu osobach bierze ta skłonność do szemrania za czyimiś plecami, czy wypisywania na forum, co akurat wpadnie do głowy? Bezpodstawne żale? I co z kierownictwem, jak reagują, gdy znajdzie się choćby jedna osoba, która w cztery oczy mówi, co jej zdaniem nie gra?

Nie wiem nie pracuję tam ale wszędzie tak jest gdzie nie pójdziesz tylko wyjdziesz i już Cię obgadaja że jesteś taki taki. A potem się robi zła atmosfera w pracy. Kiedyś pracowałem w takiej firmie gdzie tak było wiedz przypuszczam że w tej też jest taki problem i pracownicy sami sobie go robia

@Japan power motor

Jaki dress code obowiązuje w Firma Tomar Marek Tomkowicz?

Hej Ronert

Dzień dobry, kolejny raz jest ogłoszenie oferty pracy na magazyniera, mam UDT i jak to tam wygląda ta robota? Dlaczego jest taka rotacja na te miejsce pracowników non stop ? tak samo kierowce B Czy trzeba się mocno z tymi butlami namęczyć aby je do kosza załadować, a potem widlakiem na auto? jak to tam wygląda? Miłego dnia

A to nie ma tu wózków widłowych żeby je przewozić? Wtedy warto byłoby wiedzieć, czy zatrudniają jedynie z uprawnieniami UDT, czy bez też przyjmują, a później pomagają je sobie wyrobić?

Tom

Witam kolejny raz jest oferta pracy na kierowce kat B powie ktoś jakie zarobki są na tym stanowisku? Pozdrawiam

Lidia
@Tom

O, super, bo też szukam info dla taty o kasie dla kierowcy. Możecie też dodać, jak wygląda kwestia umowy. Firma daje umowę o pracę od początku, i czy jak ktoś chce, to może pracować na b2b?

Bartosz

Niedawno była tu oferta pracy dla magazyniera. I było napisane że firma oferuje możliwość podniesienia kwalifikacji to znaczy szkolenie. Na każdym stanowisku jest możliwy taki rozwój? Czy chodzi o szkolenia wdrażające a potem już nie ma żadnych kursów?

Traw

Zdecydowanie nie polecam ludzie pracują za jakieś dziwne śmieszne stawki zapomnij o jakiejkolwiek podwyżce czy premii bardzo ciężka robota za bardzo marne pieniądze a do tego szef ordynarny paranoik który twierdzi że wszyscy pracownicy to (usunięte przez administratora) Żenada i dno...

Paulina
@Traw

A skąd wiecie, że tak właśnie twierdzi? Wszystko tak mówi wprost? :(

Matik
@Traw

A powiedz mi jak kierowca katB? Bo ogłoszenie non stop jest jaka kasa najnisza? Czy co się dzieje tam

E tu jest najpierw jakiś okres próbny jako kierowca?

Ali
@Marcin

E A PO OKRESIE PROBNYM JAKI ZAROBEK

@Marcin

E okres próbny 11 zł kierowca jak NIEWOLNIK za grosze jeżdżenie

Czy pracodawca Firma Tomar Marek Tomkowicz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ela

Tak motywuje zarobkami próbny okres 12 zł na godzinę za kierowcę wyzysk na ludziach i dużo pisania o tej firmie nie polecam pracy w tej firmie Zenada

Ten Pan ma złą opinię od lat a ja mogę jedynie potwierdzić Wyzysk, ordynarne traktowanie ludzi , wynagrodzenie tragiczne. Dawno nie spotkałem kogoś kto ludzi ma za nic!!!!!!!!!

@Tomek

Zgadzam się

Ela

Praca za kierowcy nie polecam 12 zł na próbnej a potem to nie chce wiedzieć czerpanie z butlami a szef to szkoda mówić Katastrofa

ali

witam jakie sa zarobi za kierowcy w tej firmie

Arek

Powiedzcie czy potrzebują teraz kogoś nowego do pracy i jakie zarobki można dostać na początek?

Wolę pracować w kamieniołomie na Syberii niż u tego pana!!

Bożena

Odradzam współpracę z tym panem . (usunięte przez administratora)

stefan

tragiczny facet

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Tomar Marek Tomkowicz - Czyżowice

• Jak się pracuje w Firma Tomar Marek Tomkowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Tomar Marek Tomkowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Tomar Marek Tomkowicz?

Firma Tomar Marek Tomkowicz