Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Pluspharma? Chodzi o pracę jako magister farmacji, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 20 lipca.

Ka Nowy wpis

Z UPRZEJMOŚCIĄ WZYWAM FIRMĘ DO UDZIELENIA ODPOWIEDZI NA KORESPONDENCJĘ MAILOWĄ!!!

KAC-WAWA Nowy wpis

Jake są tu zarobki skoro sobie sie lata na dominikanę?! No jakie?@

Natej Nowy wpis

Wiesz co, no ja nie wiem skąd ludzie mają informacje o rotacji, być może chodziło o to, że sa po prostu wyrzucani, nie wiem, naprawdę nie mam wiedzy, dziwna sytuacja moim zdaniem, ale co zrobić innego, skoro pewne procedury musza być zachowane tak sądze

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Mateusz

Witam, jestem pierwszym przedstawicielem w +pharmie (dolnyslask). Chetnie sie dowiem co dalej dzieje sie w mojej starej firmie. Czytam forum i az łezka sie zakręciła w oku. Sądze ze w miedzyczasie przewinęło sie z milion osób, ale Rysiek POZDRAWIAM!

qwerty

Hahahahahaha hihihihihih hehehehehe :-) Kit to my a nie nam :-)

wieloletni

ciekawe...trzeba napisać, że ciekawe :) chyba Cię zwolnili ostatnio? :)

hfghhgg
@wieloletni

Słaba firma z biurem w baraku. Dobrze ze ucieklem z tego syfu juz dawno...

Xyx

Misiek i serd otóż mogę wam powiedzieć co sie dzieje

Xyx
@Xyx

Nic dobrego,jest tak jak piszą wszyscy to jak było na początku tak jest i teraz,firma krzak co to trochę sie ustawiła w urologii dzieki kasie i tyle ale i tak krzakiem pozostanie ... Biuro to zakompleksione i nie znające sie na prowadzeniu firmy medycznej ludzie ,w chwili obecnej promuje chyba z 13lekow i jeszcze jeden ma dojść w tym roku,także ogarniasz 3 specjalizacje i 13 leków oraz apteki zamówienia itp,firma nastawiona tylko na zyski i nic z siebie nie daje oprócz badań dla lekarzy

buka

Pluspharma jest częścią austriackiej firmy farmaceutycznej Genericon Pharma, która od 1986 roku jest jedną z z największych firm w Austrii zajmujących się dostarczaniem leków o naprawdę wysokiej jakości w jak najlepszej cenie.. Jako swoją bazę w naszym kraju obrali Kraków i wiem , ze są zadowoleni z tego własnie wyboru

wesołek

mnie się podoba :)

zainteresowany

na stanowisku przedstawiciel medyczny, jaka podstawa?- tylko konkret proszę

aśka

Ja wiem, że niestety dużo osób nie umie się kulturalnie wypowiadać ale w firmie. Forum jest w dużej mierze okrojone a faktów nikt nie koloryzował. Ewentualnie Rafałek koloryzował swoje straszenie przedstawicieli prokuratorem. Jak się kiedyś idiotów zatrudniało, to trzeba czerpać efekty ich pracy do dzisiaj.

Jeremi

Pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne. Po tym co tu przeczytałem na temat pracy w tej firmie raczej tam swojej aplikacji nie wyślę.

były

popieram w całej rozciągłości :) tzn tylko to co złe.z dobrych aspektów to banda kapitalnych ludzi - na początku. Pierwsza, prawdziwa, [usunięte przez moderatora] ekipa. z [usunięte przez moderatora] BUMem i repami.wszystko to co potem - komedia :)

edwdwd

strasznie złe zarządzanie przede wszystkim, straszenie repów prokuratorem, rotacja co 2 miesiące... nie polecam generalnie - leki także do d... starocie już dawno wypadły z rynku. A co teraz dokładnie promujecie?

xxcwcl

i jak firma?nadal funkcjonuje?co teraz promujecie? siedziba nadal w baraku w Krakowie? Kiedys pracowalem - leki totatnie(usunięte przez administratora)nikt tego nie pisal chyba ze cos z tego bylo....

Rysiek z Białegostoku

Cóż to za zaszczyt, że po tylu latach ktoś o mnie pamięta. W marketingu, jest taka zasada: byle jak, byle by się mówiło. Jeśli ktoś o mnie pisze i przejmuje się moim losem to miło. Ps. po latach sprawdziłem czy to forum jeszcze żyje, a tu taka niespodzianka... poprawił mi się od razu humor...

xxxxxxxx

[usunięte przez administratora]zawsze maja szczescie.... mialem nieprzyjemnosc z nimi pracowac 2 lata temu ale na szczescie ucieklem [usunięte przez administratora] i teraz jest dobrze,,,, co tam teraz w tej [usunięte przez administratora] firemce sie dzieje? nadal siedziba w baraku?

Ta firma jeszcze istnieje??!!

zainteresowany

a ilu teraz firma ma przedstawicieli i jakie linie promocyjne? jak dokladnie nazywaja sie Wasze leki (+molekuły)? duza rotacja w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Pluspharma