Opinie o Pluspharma w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pluspharma. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pluspharma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pluspharma w Polska

na szczęście nie miałem okazji tam pracować, i całe szczęście.

kmicic - 2011-04-11 19:19:26 wszyscy na orce w terenie plany realizują! i tak połowa towaru im nie wyjedzie z hurtowni z powodu braków hehe

kmicic

wszyscy na orce w terenie plany realizują!

życzliwy

Ludzie pracujacy w tej firmie - mam tu na myśli kierownictwo - są kompletnie niekompetentni, [usunięte przez administratora]. Pracuję już parę lat w tej branży i nie polecam! Lepiej szukać innej pracy!!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pluspharma? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Technik Farmaceutyczny.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
anom

Składam szczególne gratulacje dla jednej z cegieł w Warszawie za sprzedaż dwóch opakowań Hyplafinu :)

anonim - 2011-03-21 16:35:18 były - 2011-03-20 22:32:21 to forum powinni usunąć bo tak naprawdę informacje które się tu znajdują tylko ujmują firmie która tak naprawdę w fazie rozwoju i dzieje się w niej bardzo dużo. ja osobiście uważam że jeżeli chodzi o prace w tej firmie wszytko w najlepszym porządku... po prostu trzeba pracować a nie leżeć jak to robią inny wtedy wyniki na pewno będą widoczne. Nawet jak bedziesz pracowac to i tak wylecisz niewazne czy masz wyniki czy nie. Tak sie sklada, ze ludze w tej pseudi dirmie pracuja po kilka mies glownie 9 :D. Czyli co 9 mies nowe dziecko i tak w kolko. Starego sie pozbywaja bo robi sie niewygodny czas na swiezynke, ktora nie podskoczy. Tak, ze wczesniej czy pozniej wyleciszi i wyniki nie pomoga! to dziwne...ja pracuje dwa lata..

były

pan dr
@były

pewnie napisał sam Pan dyrektor hehe

Firma ma nowatorską strategia działania - dążą do równie wysokiej rotacji pracowników jak produktów w aptekach:D Widać, że przynosi to już efekty, bo rotacja pracowników bije rotacje produktów na łeb na szyję:D

Dobrze Przemyslana Koncepcja hmm... to to cos czego brak +pharmie

To ta firma jeszcze istnieje? :) Nikt o niej nie slyszal, a co ciekawe nikt nie wie jakie leki promuje.

gość - 2010-12-21 16:39:02 A możecie chociaż napisać jaką kwotę brutto proponują. zalezy jak lezy. Mowie powaznie. stawka jak PH na marketach.

gość

A możecie chociaż napisać jaką kwotę brutto proponują.

anonim - 2010-12-15 18:59:08 wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma... chyba wszedzie lepiej niż w plusph.....

wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma...

tylko szkoda ze ci przedstawiciele dzieki ktorym firma zdobyla pozycje w niektorych miastach juz nie pracuja.

Smok

Nic sie nie zmienilo, jest jak bylo. Ciagle rotacja zwalniaja ludzi, wlasnie szukaja kolejnych na wlkp. Straszenie odpowiedzialnoscia karna, papiery dali do podpisania. Jak dobrze pojdzie to to po nowym roku robie out z tej "firmy". Nie polecam, lepiej zalapac sie gdzies gdzie przynajmniej firtam znana i maja wiekszy szacunek.

sdqwsq1

jak tam jest w firmie teraz?kiedys pracowalem i byla porazka wiec ucieklem dalej.... ffm Ci sami? cos sie zmielolo?

Sie pracuje to sie ma. Przynajmniej fajne fury dali.

obiektywny

Jak czytam te wszystkie wpisy to jedno przychodzi na mysl, w tej firmie pracuja same [usunięte przez moderatora]. Jaka firma tacy pracownicy, zal mi was wszystkich. Tylko wspolczuc.No coz, moge stwierdzic jedno sami zapracowaliscie sobie na taka opinie w[usunięte przez moderatora]. Nikt nie traktuje firemki powaznie, jeden wielki kabaret.

Zostaw merytoryczną opinię o Pluspharma - Polska

• Jak się pracuje w Pluspharma?

Zobacz opinie na temat firmy Pluspharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pluspharma?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042