FORTUS FORTUNE EUROPE

Będzin

Opinie o FORTUS FORTUNE EUROPE

s.o.s 2012-07-16 15:34:32
Zna ktoś firmę FORTUS FORTUNE EUROPE czy warto przez nich pracować w Niemczech czy ktoś już pracował dla nich ? Proszę o jakieś informacje .
lysy 2013-12-31 13:46:32
juz pisalem ale kktos wykasowal szefowa w porzadku firma wyplacalna uwaga na panow spokrewnionych z kierownikiem jak chcesz byc zdrowy psychicznie to nie p[olecam tam pracy
pendzel 2014-06-04 10:21:13
Wporzadku to moze sa w katowicach chociaz nie wiele o nich wiem ale oddzial w Bytomiu omijac z daleka .Wyplacalni to moze i sa ale zebys sie dowiedzial co ile i za co zapomnij szefowa zła jak pitbul jak poruszasz temat wyplat ,dostajesz papiery do podpisu na ktorch sa kwoty w euro i w zl (różne) a do wyplaty jeszcze inna kwota Ja osobiście odradzam prace przez tą agencje
-a jeszcze umowe dostaniesz po jakimś miesiącu.......może
Styro 2015-05-10 19:29:18
Kierownik i jego rodzina psychole jak wytrzymasz 1 miesiąc to góra nie warto zaczynac
Zibi 2015-05-13 00:29:59
W niemczech u Lemanskiego jak nie jestes jego pupilem to zapomnij tam pracowac
Stan 2015-05-16 12:17:06
Czy to ten sam Lemanski Bartek ktory juz tam pracował, chlał i notorycznie okradał z rodzinką firme
Zibi 2015-05-18 09:00:40
Tak to ten
moze nowy 2015-07-29 21:43:19
a gdzie dokladnie jest ten werk i czy naprawde wyglada ze co 3 tyg. zjazd na tydz
heroi 2015-08-07 10:27:47
Czy moze mi ktos cos wiecej powiedziec o tej firmie?
Chcialem sie tam zatrudnic
lemon 2016-04-14 15:49:28
Firma Fortus Fortune Europe to firma rodzina...
Nazywasz się Lemański, albo Guliwer to Twój sąsiad to witaj w prężnie rozwijającej się firmie... Jeżeli interesują Cię plotki, albo posiadasz duży kredyt to Firma właśnie dla Ciebie! możliwośc 340 h w miesiącu.
majster 2016-10-11 21:28:28
Firma Fortus Fortune Europa wydaje się w porządku do momentu kiedy przepracujesz pierwszy miesiąc. Problemy z ubraniem roboczym, które się należy, ale go nie ma, następne problemy ze stanowiskiem na które zostaliśmy przyjęci albo jest praca dla naszego fachu a jak nie to na giętarkę. Przerzucanie z zakładu na zakład ogólnie żyjemy w torbie tydzień tu tydzień tam, O wszystko trzeba się upominać. Umowy są podpisywane in blaco, a później rzekomo wysyłane do popisu prezesa, jednak w realu wyglada to tak że umowy nie dostajesz od razu do reki i czekasz na nią miesiącami. Wynagrodzenie jest ustalane przez telefon, a później trzeba o nie walczyć. Zapewnione mieszkania maja duże braki podstawowego wyposażenia np. umywalka, żyrandole etc. Kierownik na zakładzie niepoinformowany, brak kontaktu z Lemańskim, Wotzka, a jeśli już komuś uda się dodzwonić przekazują informację które nie mają pokrycia z rzeczywistością. Nie wiadomo ile się zarabia, gdzie jutro się będzie pracować i czy po tygodniowej przerwie ma się po co wracać. Firma FFE szczyci się częstymi zjazdami (co trzy tygodni na tydzien) ale nie jestes pewien ze pojedziesz bo na pytanie do kierownika: w sobote mam zjazd?? otrzymujesz odpowiedz: zobaczymy, a jak sie postawisz ze i tak pojedziesz to juz nikt moze do ciebie nie zadzwonic że masz wracac do pracy. Po czym zostaje ci tylko wycieczka po odbior swoich rzeczy.
bylem i widzialem 2016-10-14 16:35:57
Koledzy słusznie piszą. Firma jest ok ale tylko na poczatku. Po krotkim czasie zaczynaja sie problemy ze zjazdami a stawka nagle zmienia sie radykalnie. Dochodzisz swoich pieniedzy a kazdy cie przegania ze to nie od jest od ustalania tylko ktos inny. Mieszkania nie sa najgorsze, ale wyposazenie bardzo liche. O ciuchy do roboty tez trzeba sie prosic a jak juz je dostaniesz np nowe to odlicza ci z wyplaty. A kasy sie nigdy nie doliczysz raz euro raz zlotowki albo pol na pol.
bum 2016-10-16 12:31:42
Wiecie czy niedlugo pojawią się u nich jakieś oferty pracy? Zależy mi na tym, żeby podjąć z nimi współpracę i zdobyć odpowiednie doświadczenie. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o FORTUS FORTUNE EUROPE - Będzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORTUS FORTUNE EUROPE