Opinie o Armada Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Armada Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Armada Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armada Sp. z o.o. w Zabrze

wiola Nowy wpis

Na specjalistę do telefonicznej obslugi klienta szukaja jak masz doswiadczenie i żyłkę sprzedawcy dobre gadanie to aplikuj.

frolic Nowy wpis

jak najbardziej zabrzańska armada zajmuje się nie tylko sprzedażą samochodów , ale również części samochodów i wielu innych produktów związanych z branżą Automotive. Wiem , że dużo problemów mają z tym , iż nie daleko działa firma windykacyjna o tej samej nazwie i często z tego powodu bywają źle postrzegani

Mizio Nowy wpis

Czy Armada z Zabrza zajmuje się tylko i wyłącznie sprzedażą samochodów czy również prowadzą jakąś sprzedaż części do pojazdów? Pracowałem trochę z mechanikami i znam mniej więcej to co liczy się przy sprzedaży pojazdów. Czy można liczyć na jakiś angaż, czy ostatnio również i w Zabrzu sprzedaż pojazdów jest mało opłacalna?

lalakai Nowy wpis

chyba rzeczywiscie nie ma juz nic.....Bo i nie moge na stronie zadnych informacji uzyskac :-( jakby ktos coś wiedział to napiszcie co i jak...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Armada Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
Andrzej.K.

Pracowalem w tej firmie kilka miesiecy w oddziale zajmujacym sie wynajem aut. Ogolnie warunki pracy ok,ale płaca to najnizsza krajowa +reszta w premii-na stanowisku pracownik biura/obsługa klienta. Bylem juz po szkonczonej edukacji-po studiach , ,2 jezyki obce,przydatne bo wiekszosc klientow była obcokrajowcami.Na rozmowach z szefostwem zapewniano mnie ,ze skoro zakonczyelm edukacje i chce robic "kariere"oni potrzebuja takich ludzi.Ale po kilku miesiacach zaczeli prowadzic jakis dziwne podchody-"czy sie dobrze dogaduje z reszta pracownikow","czy nie jest to dla mnie stresujace"itp.Mega wymuszone spotkanie odnosnie atmosfery w pracy-a przypomne ze oddzial ich firmy prowadzilismy w 3 osoby,wiec nie bylo czasu na "babskie"-wtedy managarem w Warszawie byla kobieta)roztrzasanie bo poprostu wszyscy mielismy duzo pracy-praca to praca.Wiec po urlopie -koniec umowy na czas okreslony dostalem wypowiedzenie i tyle bez sentymentow.

@%$%^$%@

To jest już KONIEC nie ma już nic

Darek.J.

Nie jestem pracownikiem tej firmy ale z kasą to faktycznie maja bardzo krucho w naszej firmie zablokowane konto jak spr. na rynku to w konkurencji podobnie.... współczuć Tym co tam pracują pewnie trudno pracować w firmie co ma złą reputacje na rynku.

PIOTR.G

WITAM BYŁEM NA ROZMOWACH O PRACĘ FIRMA SZUKA LUDZI ATMOSFERA WYDAJE SIĘ PRZYJAZNA ALE DOWIEDZIAŁĘM SIĘ ŻE FIRMA MA DUŻO ZALEGŁYCH ZOBOWIĄZŃ I KRUCHO Z KASĄ CIEKAWE CZY ZUS PŁACI W TERMINIE ...? ZREZYGNOWAŁĘM Z PRACY W ARMADZIE NIE POLECAM INFORMACJE SPR.

TPMASZ J.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY PRACODAWCA OBIECUJE PRZYSŁOWIOWE GRUSZKI ... I NA OBIETNICACH SIĘ KOŃCZY BYŁEM NA ROZMOWAC O PRACĘ I NIE ZDECYDOWAŁEM SIĘ FIRMA NIE MA DOBREJ OPINI NA RYNKU MOTORYZACYJNYM JAKO SALON I SERWIS ZDECYDOWANIE NIE ....

RJ

Potwierdzam co piszą poprzednicy zwolnienia odbywają się bezjakich kolwiek sentymentów .... Uaważajcie zanim tam będziecie pracować .....

Ł.K.

To prawda co piszesz ja tu nadal pracuje ale już oglądam się za inną praca /zwolnienia są jak w markecie -kasa niekiedy płacona w dwóch partiach .... chyba powoli firma się kończy . Nie polecam tej fimy nikomy a tym bardziej znajomym . Uważajcie na wszelkiego rodzaje spólki firmy ARMADA i MG Centrum .

P&P

Firma nie stabilnie finansowo /atmosfera w pracy dobra fajni ludzie ale wszyscy pracuja nie wiedząc czy jutro będ pracowali / zasada dziś pracujesz jutro już nie .... zarobki średnie tak zwany chleb i woda najniższa średnia krajowa reszta w premi /brak pewności /brak motywacji / odradzam chyba że przejściowo tak by się zaczepić . ZDECYDOWANIE NIE POLECAM OSOBĄ Z DOŚWIADCZENIEM ZOSTANIESZ WYSSANY JAK GĄBKA A POTEM KOPA W D....

Zostaw merytoryczną opinię o Armada Sp. z o.o. - Zabrze

Armada Sp. z o.o.