Armada Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o Armada Sp. z o.o.

P&P 2010-10-26 08:11:01
Firma nie stabilnie finansowo /atmosfera w pracy dobra fajni ludzie ale wszyscy pracuja nie wiedząc czy jutro będ pracowali / zasada dziś pracujesz jutro już nie .... zarobki średnie tak zwany chleb i woda najniższa średnia krajowa reszta w premi /brak pewności /brak motywacji / odradzam chyba że przejściowo tak by się zaczepić .
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM OSOBĄ Z DOŚWIADCZENIEM ZOSTANIESZ WYSSANY JAK GĄBKA A POTEM KOPA W D....
Ł.K. 2010-10-26 17:13:41
To prawda co piszesz ja tu nadal pracuje ale już oglądam się za inną praca /zwolnienia są jak w markecie -kasa niekiedy płacona w dwóch partiach .... chyba powoli firma się kończy . Nie polecam tej fimy nikomy a tym bardziej znajomym . Uważajcie na wszelkiego rodzaje spólki firmy ARMADA i MG Centrum .
RJ 2010-10-27 23:46:38
Potwierdzam co piszą poprzednicy zwolnienia odbywają się bezjakich kolwiek sentymentów .... Uaważajcie zanim tam będziecie pracować .....
TPMASZ J. 2010-11-02 21:01:41
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEJ FIRMY PRACODAWCA OBIECUJE PRZYSŁOWIOWE GRUSZKI ... I NA OBIETNICACH SIĘ KOŃCZY BYŁEM NA ROZMOWAC O PRACĘ I NIE ZDECYDOWAŁEM SIĘ FIRMA NIE MA DOBREJ OPINI NA RYNKU MOTORYZACYJNYM JAKO SALON I SERWIS ZDECYDOWANIE NIE ....
PIOTR.G 2010-11-11 22:09:30
WITAM BYŁEM NA ROZMOWACH O PRACĘ FIRMA SZUKA LUDZI ATMOSFERA WYDAJE SIĘ PRZYJAZNA ALE DOWIEDZIAŁĘM SIĘ ŻE FIRMA MA DUŻO ZALEGŁYCH ZOBOWIĄZŃ I KRUCHO Z KASĄ CIEKAWE CZY ZUS PŁACI W TERMINIE ...? ZREZYGNOWAŁĘM Z PRACY W ARMADZIE NIE POLECAM INFORMACJE SPR.
Darek.J. 2010-11-30 07:43:39
Nie jestem pracownikiem tej firmy ale z kasą to faktycznie maja bardzo krucho w naszej firmie zablokowane konto jak spr. na rynku to w konkurencji podobnie.... współczuć Tym co tam pracują pewnie trudno pracować w firmie co ma złą reputacje na rynku.
@%$%^$%@ 2010-12-01 13:13:30
To jest już KONIEC nie ma już nic
Andrzej.K. 2014-01-20 21:55:29
Pracowalem w tej firmie kilka miesiecy w oddziale zajmujacym sie wynajem aut.
Ogolnie warunki pracy ok,ale płaca to najnizsza krajowa +reszta w premii-na stanowisku pracownik biura/obsługa klienta.
Bylem juz po szkonczonej edukacji-po studiach , ,2 jezyki obce,przydatne bo wiekszosc klientow była obcokrajowcami.Na rozmowach z szefostwem zapewniano mnie ,ze skoro zakonczyelm edukacje i chce robic "kariere"oni potrzebuja takich ludzi.Ale po kilku miesiacach zaczeli prowadzic jakis dziwne podchody-"czy sie dobrze dogaduje z reszta pracownikow","czy nie jest to dla mnie stresujace"itp.Mega wymuszone spotkanie odnosnie atmosfery w pracy-a przypomne ze oddzial ich firmy prowadzilismy w 3 osoby,wiec nie bylo czasu na "babskie"-wtedy managarem w Warszawie byla kobieta)roztrzasanie bo poprostu wszyscy mielismy duzo pracy-praca to praca.Wiec po urlopie -koniec umowy na czas okreslony dostalem wypowiedzenie i tyle bez sentymentow.
lalakai 2015-01-05 16:28:39
chyba rzeczywiscie nie ma juz nic.....Bo i nie moge na stronie zadnych informacji uzyskac :-( jakby ktos coś wiedział to napiszcie co i jak...
Mizio 2015-03-11 11:07:28
Czy Armada z Zabrza zajmuje się tylko i wyłącznie sprzedażą samochodów czy również prowadzą jakąś sprzedaż części do pojazdów? Pracowałem trochę z mechanikami i znam mniej więcej to co liczy się przy sprzedaży pojazdów. Czy można liczyć na jakiś angaż, czy ostatnio również i w Zabrzu sprzedaż pojazdów jest mało opłacalna?
frolic 2015-03-25 18:22:57
jak najbardziej zabrzańska armada zajmuje się nie tylko sprzedażą samochodów , ale również części samochodów i wielu innych produktów związanych z branżą Automotive. Wiem , że dużo problemów mają z tym , iż nie daleko działa firma windykacyjna o tej samej nazwie i często z tego powodu bywają źle postrzegani
wiola 2016-05-18 21:49:59
Na specjalistę do telefonicznej obslugi klienta szukaja jak masz doswiadczenie i żyłkę sprzedawcy dobre gadanie to aplikuj.
Zostaw swoją opinię o Armada Sp. z o.o. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armada Sp. z o.o.