Opinie o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Relacom sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Relacom sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

monter z południa

Nieźle czekamy kiedy na SU Tarnów zaczną zwalniać, za tych 4 znowu z SU Tarnów wyślą do pomocy na Wejherowo czy ci rządzący nie widzą co się dzieje tylko o własne 4 litery dbają, za nic mają pracowników,panowie obudźmy się koniec z tym , koniec z rządzącymi rodzinami na strefach co nic nie robią tylko kasę zbijają na innych plecach, inni zapierdzielają a oni i tak mają monterów gdzieś.

Telefachman

SU Gdynia bez 4 pracowników. Wejherowo leży.

monter strfa lodz

Pracownik Lodz mam do ciebie pytanie czy ty jestes normalny czy po...dolony dobrze ze nie napisales monter Lodz bo nawet na status montera to ty nie zaslugujesz aha i napisz jeszcze ile masz kasy za pisanie takich bzdur...

Garibaldi

Do -pracownik Łódź- Kto ty (usunięte przez administratora)jesteś, co z tego masz, że takie kłamstwa wypisujesz?

Monter

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
monter

kto to jest ten -pracownik Łódz- mam nadzieje że jutro ruszy w teren usuwać uszkodzenia!!!

pracownik Łodź

Jak widać każdy potrafi tylko narzekać..... "wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma" pracuję już długo w Enevie, wcześniej Relacomie a jeszcze wcześniej Łączpolu !!!!!! i jakoś sytuacje o których piszecie (dla mnie wyssane z palca) się nie zdarzają....- może te bzdury piszą technicy, którzy boją się o swoje stanowiska ? boją się konkurencji????????? owszem słyszałem kiedy o gościu , który nie dostał kasy za nadgodziny, co się okazało? sam ich nie podał krety.n... gadałem ze znajomymi z WPRT z tego co wiem to sporo osób już przeszło. Spoko praca , jedyny minus to brak socjalu , ale ładną kasę za nadgodziny można wyciągnąć .

wprt

pierdoły popaprancu zapytaj Tomka

Garibaldi
@pracownik Łodź

Co plusujemy, włazimy w d..e komu trzeba, może dadzą pojeździć czerwonym autkiem. Jak można tak nisko upaść, twoje dzieci będą się za ciebie wstydzić.

monter z południa
@pracownik Łodź

Ty się chyba z choinki urwałeś by wszystko w Enevie grało! Żenada przemawia w twojej wypowiedzi na temat warunków w Enevie. Przyjedż na Tarnów to zobaczysz co się dzieje, jakie palanty pracują co się z kierownictwa nie znają na robocie co dopiero na zarzadzaniu, jak liżesz to masz wszystko zapłacone a ty widocznie liżesz wiadomo co i komu i masz dobrze , ale takich monterów nie potrzeba przez nich tylko źle i do kitu, przez takich lizusów!!!

kolo

LUDZISKA PRZESTAŃCIE MARUDZIĆ O PIERDOŁACH , ZACZNIJCIE OPISYWAĆ NA FORUM PRZYPADKI BŁĘDÓW I NIEDOCIĄGNIĘĆ ŻE STRONY ORANGE. OPISZCIE STAN INFRASTRUKTURY, GNIJĄCEJ OD CZASÓW TP , POKAŻCIE KILKA FOTEK NIE UJAWNIAJĄC MIEJSCA, OPISZCIE PRZYPADKI MOBINGU, FAŁSZOWANIA KART PRACY itp. POLECAJCIE KLIENTOM ORANGE I INNYM TO FORUM, (tylko dyskretne , mimochodem) ORANGE WAS PUNKTUJE TO WY WYPUNKTUJCIE ORANGE. JAK SIĘ POSTARAMY TO ZOBACZYCIE JAKIEJ SRAKI DOSTANIE ,,SERCE I ROZUM" ZOBACZCIE JAK ONI NAS TRAKTUJĄ !!!

czeslaw123

wszystko to sciema!!!

luzak

Jak R.K.... utrzymuje się na tym stanowisku.....

mike

obiecanki kaczmarskiego to jak pomoc Francji i Anglii w 1939. NIGDY nie dotrzymał słowa jeśli chodzi o pracowników (nie liczę grupki "wybranych")

Telefachman

Zarzekali się, że do dziś wypłacą nadgodziny z tempory. Pieniędzy brak.

Lark

reklama relacomu/enevy pogorszyła się bardzo za rządów z-cy dyr. "RK". nie dotrzymywanie danego słowa, kłamstwa i traktowanie pracownika gorzej od murzyna (nie ubliżając murzynom). Niestety nie istnieje osoba, która mogłaby to naprawić. Jego nie interesuje nasze życie rodzinne.

kkkk
@Lark

Kolega wejdź na forum sprintu i tam to napisz

maciek

Witam -nawiążę współprace z osobą znającą topologie tras kanalizacji TPSA Gdańsk -wykonującą projekty pod dzierżawę -skuteczna i szybka w działaniu stała wspolpraca odpowiednie wynagrodzenie kontakt mwielgosz@jmdi.pl

as

pracuje w Sprincie i do kiedy płacili za nadgodziny to pracowaliśmy dłużej, od 2 lat nie płacą więc po 16:00 nie pracujemy no chyba, że robimy umówione instalację po 16:00 albo awaria kabla albo jakaś kradzież bo za to mamy dodatkowo płatne.Jak się nie zdąży to zakładamy ZTR-y na 2 albo więcej dni i tyle.Nikt nie zgodziłby się pracować za frajer i u nas szefostwo o tym dobrze wie.Nikt nie wychyla się że zostanie dłużej,zdarza się że zjedzie się z terenu ok 17:00 ale to naprawdę rzadkość.

aaa

Niech weźmie całą Polskę i zrobi głównym dyrektorem R.K I G.K z Tarnowa wtedy będzie śmiesznie.Panowie żenada z tymi panami jak długo jeszcze prezesi firmy będą tolerować tych panów? Jeżeli oni będą na stanowiskach kierowniczych to dobrze nigdy nie będzie.

nick

Eneva przejmuje Bydgoszcz po sprincie teraz poszerzy się katdzież

gggg

aaa

Panowie to co się dzieje na Tarnowie to już skandal!!!Firma rodzinna a pan dyr nawet nic nie zrobi żeby temu ukrócić! Panowie K. robią co chcą smiejąc się w oczy innym , mają na to chyba przyzwolenie pana C. Panie C niech się pan przyjrzy działaniom panów K i coś z tym zrobi.

WPRT łódź

Napisze tak, WPRT, za....ła się na swoje życzenie, na początku było cacy, ale z czasem, gangrena dopadła, całe ustrojstwo, ci co podziekowali WPRT i poszli do relakomu, enefy, już tam nie pracują, bo to ich przerosło, ja na pewno się, u nich na pańszczyznę nie zapisze, jak zwał tak zwał, ciekawe co zrobi Wełniany król MW, ale to mi koło laski się obija, w każdym bądź razie będziemy się niedługo pozdrawiać.....Nara.

Cassini
@WPRT łódź

cyt. "ci co podziekowali WPRT i poszli do relakomu, enefy, już tam nie pracują, bo to ich przerosło" - nikogo nic nie przerosło, po prostu szuka się lepszej oferty. Za czasów, dyr. Pudlika jeszcze to się w miarę kręciło i z kasą za godziny nie było takiej siary jak teraz. Niestety, tzw. "rządy" niejakiego byłego dysponenta, a obecnie pełniącego obowiązki z-cy dyrektora niejakiego "RK" zaczęło to bagienko się zapadać. On tego nie ogarnia i nie ogarnie, trzeba mieć wiedzę i jaja, a "RK" ich nie ma!! Monterzy (Ci naprawdę kumaci w temacie) zaczeli odchodzić, nie wiem w jakiej trzeba być desperacji, żeby tyrać cały tydzień po 12 godzin i nie mieć za to zapłacone . Zaległości sięgają od kilku do kilkunastu miesięcy!! Niewielka grupka monterów ma w miarę wyrównania co miesiąc

monter WPRT

STAŁO SIĘ ! - koniec współpracy WPRT z francuzem, jeśli to prawda co piszecie o przejęciu przez "ENEFE" to nie będzie: - 8 godzin pracy - socjalu ( na każde święta po ok.500zł, corocznych dwudniowych wycieczek turystycznych) - Związków Zawodowych chyba, że jest inaczej. Jakby nie było to ja w tej firmie nie mam zamiaru pracować. Ci co przeszli do Was to potem żałowali i już dawno nie pracują, a ja nie mam zamiaru być niewolnikiem który tyra po 12 godz. i we wszystkie niedziele. Zastanawia mnie jak będzie z innymi strefami. Pozdrawiam wszystkich monterów. (muszę szybko się rozglądać za robotą, może jako ogrodnik :) jeśli oni mogą pracować jako monterzy, to czemu nie na odwrót wszak robota spokojniejsza)

Zostaw merytoryczną opinię o Relacom sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relacom sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Relacom sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relacom sp. z o.o.