Opinie o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Relacom sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Relacom sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

monter WPRT

Trochę żal się rozstawać po tylu latach z rejonem, ale może najwyższy czas z tym skończyć. Miłej pracy w naszym rejonie, ale łatwo to wam nie będzie, zatyrają was. Ile człowiek wie o rejonie, a nowy musi szukać i uszkodzenie trwa i trwa... Klienci chyba nie będą zadowoleni, a NPS poleci na łeb na szyję zgodnie z życzeniem pomarańczy bo sami tego chcieli wybierając taką firmę

qaz

http://e-newa-pt.mzzhost.com/ nowe forum piszcie co chcecie juz powstało

ryk

A ID to Twój numer:(

Żwirek

Nastawiajcie się nie bedzie łatwo, są takie zakamarki gdzie sa umieszczone glowice 2-klasy, gdzie wiedzą tylko wtajemniczoni, hehehe, jedna godzinka w plecy w zlokalizowaniu, pozdro. za 1000 pln-ów udziele rekonesansu terenu....

Monter

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
diagfull

Czy nastawiliście się już do pracy w przejętym po wprt rejonie, bo tam będą duże braki w zasobach ludzkich a rejon wielki i tysiące metrów linii napowietrznych. Do domu szybko nie wrócimy.

monter z południa

Właśnie nie pchajcie sie do tego syfu, kicha na całej linii, dziś na południe przyjechała pomoc od was z góry dzięki ale wiem ile to was bedzie kosztowało naszym kosztem będziecie w przyszłym tygodniu u siebie zapier....... takie są realia pracy w tym kołchozie dyrekcja włącznie z zarządzajacymi na SU Tarnów to same nieudolnicy nie majacy pojęcia o pracy monterów w terenie tylko intersuja ich tabeli i nic więcej czepiają się wszystkich , pracowników mają za nic, szczególnie panowie M.C R.K i jego synalek G.K

chyba sie nie zgodze
@monter z południa

tak. zgodze sie ze MC RK to ludzie ktorzy nie powinni zajmowac tych stanowisk ktore zajmuja. Ale mysle ze lepszy GK niz obecny kierownik. Z GK mozna sie bylo dogadac a teraz dogadasz sie jak goscia nienawidzi polowa enevy i cale Orange z poludnia? GK jest ok.

@chyba sie nie zgodze

O kim ty piszesz G.K to synek R.K na SU Tarnów i z nim też sie nie mozna dogadac no chyba że jesteś z (usunięte przez administratora)to tak bo tam same lizusy , a wracając to z panami R.K I G.K nie mozna się dogadać oni w ogóle nie czują co to jest praca na sieci i co to jest szacunek dla drugiego , jeżeli się możesz sie z synkiem dogadac to jestes artysta a nie monter

żwirek WPRT

Ręka do góry, kto z WPRT już tam przelazł ??????????

Garibaldi

Quo vadis ENEVA?

XXl
@Garibaldi

Petunia non olet.

jaa

właśnie, wszyscy piszą o monterach a jak ma się sytuacja jeśli chodzi o dyspozytorów, w internecie jest ogłoszenie o naborze na dyspozytora skoro wprt nie wygrało przetargu to musi to być ogłoszenie do enevy, czy ktoś mógłby opowiedzieć o tym właśnie stanowisku?

niewolnikeneva
@jaa

Też sie zwalniają, jak znajdą lepszą prace.

Zaczynamprace

Witam chcialbym sie dowiedziec jakie ma zarobki pracownik dyspozytor oraz za co jest odpowiedzialny

ABC
@Zaczynamprace

TAKA PRACA NIE JEST DLA NOWYCH , JAKO NOWY MOZESZ BYC ZATRUDNIONY DO KOPANIA ROWOW POD KABLE ZA 1750 BRUTTO

golasek ze strefy śmierci

kiedy w Enevie wywalą monterów z grupą inwalidzką?? jest takich kilku co pracują po 7h weekendy wolne,a kasy bierze tyle co ja!!!!!!! ja wie że ma jutro wolne to umawia wszystkie babole dla mnie żebym robił. nie wchodzi na drabine bo się boi więc wszystkie słupy dla mnie. a ojciec tego upośledzonego jest wcale nie gorszy. zaraz strefa zgierz(usunięte przez administratora)na ryj z takim chukie że sie nie pozbierają. jak tak dalej bedzie że będą dalej pracować ojciec z synem to się zwolnie.

wytrwały
@golasek ze strefy śmierci

O tych dwóch osobach to juz wie kazda osoba pracujaca w enevie ale co z tego jesli ma sie protekcje ze strony kierownika. Kolego a pamiętasz kiedy ostatnio pracowales normalnie 8 godzin w tygodniu? Bo ja nie pamiętam, grafik caly czas 8-18 albo 10-20 o 8-20 to juz nie wspominam. Tłumaczenie że nie ma ludzi i trzeba robić ty musisz przyjąć ale jak dostaniesz 15-20 sztuk uszkodzeń i mówisz że nie ma ludzi to niestety nie dociera. Człowiek padnie ze zmęczenia i taki będzie przykry finał.

obserwator
@wytrwały

Czytam to wszystko i nie mogę zrozumieć tych wszystkich waszych wypowiedzi, piszecie że praca po 12 godzin brak wolnych weekendów itd. Jest to wszystko zrozumiałe z punktu widzenia pracodawcy czyli czynnik ekonomiczny jak pracujesz codziennie po godzinach to zakład pracy nie potrzebuje zatrudnić dodatkowych ludzi, pod sumując sami doprowadziliście to tego co macie, jeżeli się mylę to proszę napiszcie co zrobiliście aby powstrzymać ten proceder czy w ogóle chcecie coś zmienić bo może się okazać że dużo gadania jest o nic, np. macie extra płacone i wam się to opłaca a pogadać trzeba jak to jest źle. Pamiętajcie wszystko jest możliwe i wszystko można zmienić tylko trzeba chcieć, a czasy są takie że pracodawca jak nie ma oporu to wyciska z pracownika ostatnie resztki sił.

Garibaldi

Eneva w strefie Łódź właśnie przejmuje rejon WPRT wraz z ludźmi.Ciekawi mnie czy ludzie z WPRT przechodza do ENEVA i za jaka kase. Pracuje w ENEVA od dawna za 1900 brutto + nadgodziny ok 80 100 miesiecznie 15 za godzine brutto. Czesto nie za wszytkie godziny płacą.

monter z południa

No i po podwyzkach powiedział prezes enevy do pracowników po wygranym przetargu tak będzie więc trzeba spadać z tej firmy póki jeszcze nie wylądowaliśmy w domu wariatów

weteran

Koledzy monterzy podwyżek nigdy nie było i nie będzie w enevie. Jeżeli firmy nie stać na ubrania robocze lub płyn do spryskiwaczy to skąd wezmą kasę na podwyżkę. Firma odkąd wygrała przetarg tylko obiecuje ale niestety nic nie dotrzymuje.

monterek

Nie wiem skąd te 3000zł,u nas było kilku na rozmowie i zaproponowano 2000zł brutto i dwie umowy, za nadgodziny 15zł brutto, jeśli podpiszesz i rozmyślisz się to 2000zł płacisz enevie kary. Na wstępie jesteś informowany że może się zdarzyć o pomocy w innych rejonach CZYLI praca po 12godzin soboty, niedziele święta po 10godz. w całym rejonie ENEVY w pojedynkę. Ciekawi mnie jak minie marzec i co z obiecankami dyrektora jak spojrzy ludziom w oczy jeśli sprawdzi się to co piszą obecni pracownicy tej firmy a nowi doznają szoku.

przyszły pracownik
@monterek

Jaka jest prawda, jakie obowiązki ma starszy monter, na rozmowach mówią nie wiele ale ciągle powtarzają że praca pn-pt 8 godzin i torba monterska ma nas nie obchodzić, trochę to wszystko dziwne i tajemnicze. Może muszą coś obiecać bo większość załogi WPRT jak na razie nie chce słyszeć o pracy w enevie.

@przyszły pracownik

Jak już pisałem obiecanki starszy monter pracuje równo jak monterzy cały tydzień po 12 godzin i pod telefonem drugie 12 razem 24/24 7 dni w tygodniu jeśli WPRT chce przejśc do Enevy to na własne życzenie, będziecie tyrać, być tryrani, cały czas tylko narzekania że mało zrobione że trzeba w wolne dni do pracy przyjśc bo to jest trudny okres dla firmy i tak w kółko przez 12 miesięcy,zarządzający to firmą to nic nie umiejący włodarze tylko tyrać ludźmi i nabijać kasę,na SU Tarnów też obiecali podwyzki ja dostaną nowy kontrakt ale znając życie i podejście enevy do pracowników to możemy zapomnieć o podwyżkach.

to nie moje koledzy z innej strefy to napisali

Przyszedł człowiek do pracy dla OPl Dobrze mu się działo Raz bili go kijem Innym razem pałą Cieszył się chłopina, że dostał robotę Robił świątek, piątek a nawet w sobotę Czas zorganizowany miał według grafiku Na komendę praca, na komendę siku Kupił sobie śpiwór nie mówiąc nikomu By na kilka godzin nie wracać do domu Uszkodzeń było dużo, Instalacji było wiele Więc oprócz soboty pracował w niedzielę Potem doszły wszystkie inne ważne święta A na koniec puenta-ODCISKI I RENTA Tak będzie w Enevie

weteran

Za Eneve powinna się już dawno zabrać Państwowa Inspekcja Pracy.Praca w pojedynke, przepisy BHP to tylko fikcja, głodowa pensja dla pracownika,tyranie po 12godzin.Niedługo monterzy zaczną dopłacać do firmy , której praktycznie nie stać już na nic.

@weteran

PIP powinien zacząc kontrole znienacka a nie wcześniej informować Enevę że będzie kontrola. Na południu dosypało śniegu cała dyrekcja ma w spodniach bo wskaźniki trafi. Hhahha R.K dylemat ma, na południu monterzy powoli ale sukcesywnie idą na zwolnienia lekarskie niedługo sam R.K i G.K i M.C będą usuwać uszkodzenia i instalować VDSL Niech pokażą na co ich stać a stać ich tylko na gnębienie pracowników i trzepanie kasy dla siebie.Przykro na to patrzeć ale jak syty głodnego nie zrozumie.

przyszły pracownik
@weteran

U nas w łodzi podobno ma być super przynajmniej tak opowiadają na rozmowach kwalifikacyjnych, Każdy co przechodzi do Enevy z WPRT zostaje kierownikiem z ładną pensyjką lub starszym monterom który podobno ma zarządzać ludźmi, pensyjka dla starszego montera niecałe 3000, samochód i praca od poniedziałku do piątku to ja nie wiem na co narzekacie? Jeszcze miesiąc i zobaczymy czy to co obiecują na rozmowach, sprawdzi się?

@przyszły pracownik

Haha ściema jak nic przekonacie się na własnej skórze obiecanki cacanki

pracownik południe
@monter z południa

Bardzo mnie ciekawi skąd nagle firme stać na pensje dla monterów z Łodzi w kwocie 3tys.skoro w strefie Tarnów pracownicy ze stażem 20 i więcej lat ledwo dostają 1600?Ściema żeby łyknąć haczyk.

Zmęczony

I znów na północy kolejny weekend w pracy, przymus przyjścia jak nie przyjdziesz to wypier.... Ile tak można. Pan M.S zero pomysłu na uratowanie strefy przymus pracy to nie pomysł. Ludzi zatrudniają z podwórka bez pojęcia o pracy w naszej branży i myślą że sprawa załatwiona. Ubrań roboczych już z 3 lata nie wymieniają zima śnieg a my w trampkach chodzimy i bez kurtek zimowych masakra. Gdzie są obiecane podwyżki???

Monter Północy

To co dzieje się na północy to są żarty, niestety brak kompetencji pana M.S pełniącego obowiązki są nijakie. Widzi tylko tabelki. Brak przyszłości, morale pracowników na niskim poziomie. Jak żyć panie premierze.

monter łódz

Kolego -Telefachman-napisz więcej co się u was dzieje bo ta firma przejmuje od marca nową bardzo dużą strefę w Łodzi i nie wiemy czy warto się tam pchać a z tego co czytam to niedługo będą wszyscy zebrani w całość i jeździć raz pomagać np.do Gdańska potem do Zgierza następnie do Tarnowa i tak w kółko. Po zaniedbanych strefach można wywnioskować jakie osoby tym zarządzają i czy mają pojęcie o pracy naszej.

@monter łódz

Telefachman chyba zamilkł a jeśli chodzi o przejęcie prawdopodobnie Bydgoszcz do będzie kicha na SU Tarnów ludzie są albo na chorobowym albo się zwalniają, mają lepszą pracę, spokojniejszą, jesli interesują was delegaje całoroczne wyjazdy na wsparcia do innych stref to tylko Eneva, niezapomniane wrażenia, stres, mobbing i inne atrakcje włącznie z niską pensją, praca na okrągło jak by się dało to 24/24 święta i niedziele nie mówiąc o sobotach, brak premmii, socjalu, tylko praca praca praca, ciągle dyrekcji mało, motto na dziś dla tych co przejdą do Enevy: Witamy was-mamy was!

Zostaw merytoryczną opinię o Relacom sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relacom sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Relacom sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relacom sp. z o.o.