Opinie o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Relacom sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Relacom sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

LInda evangielista

Ja czytam te steki bzdur to mi się chce rzygać jaka ta praca jest cacy, dobra, jakie ułomy tu siedzą, każą pisać w samych superlatywach, a fakty są inne co płaco wam z agitacje ?

zatrudniony
@LInda evangielista

Czemu jeśli ktoś napisze inaczej niż Wy i nie narzeka, to od razu podejrzenia, że ktoś karze pisać mi pozytywne opinie. Po prostu odpowiada mu ta praca…

Linda

Witam, Również polecam.Auto służbowe to naprawdę duży atut i spora oszczędność !

Pracuję tutaj 3 miesiące. Mi ta praca odpowiada. Największym atutem jest auto do mojej dyspozycji i fajna atmosfera. Polecam

mrówka
@pracownik

nie zdziw się jak w przyszłym roku podatkowym dostaniesz pit 8c i będziesz musiał wybrać się do skarbówki z niemałą kasa do zapłaty, a co do atmosfery może u Ciebie i fajna ale popracuj trochę dłużej to się przekonasz( aż strach się bać)

TeleMonTerek

Zajebista kase mozna wyciągnąć z prac dodatkowych, nie ma nic za darmo, kto chce zarobić musi troche popracowac

krzysztofjarzynazeszczecina
@TeleMonTerek

zajebistą kasę to zarabia Eneva na szafach za kary proponując podwykonawcy lub pracownikowi 1000 zł za wymianę szafy gdzie kosztorys jest na minimum 8-10 tys

ga
@krzysztofjarzynazeszczecina

Orange średnio wycenia wymianę szaf np. 1600 par na około 20.000 Brutto , kwota może się różnić w zależności od pojemności szaf , wiem bo kilka wymieniałem w zeszłym roku , od tej kwoty należy zapłacić podatek i z reguły 30 % zabiera dodatkowo pośrednik np. firma eneva , najmniej zarabia wykonawca to ten który przełącza szafę

Monter

Rozmowa trwała 2 minuty.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
monter

nie zgodzę się z Wami na temat wykorzystywania montera przez tą firmę. Mimo, że pracy jest dużo to za każdą godzinę przepracowaną dostaję dodatkowe pieniądze. Za cały miesiąc (pensja + nadgodziny) uzbiera się fajna suma.

Edzio
@monter

No ja się jeszcze nie doczekałem wypłaty... tego elementu jestem ciekawy, ale po 2 tygodniach pracy jak narazie jestem zadowolony

mrówka
@monter

a jesteś czasem w domu czy masz adres w samochodzie służbowym? bo piszesz cytuje" za cały miesiąc.........."

Pier
@monter

czy wam naprawdę karzą pisać na tym forum takie bzdury???

zadowolony
@Pier

nie wiem skąd wynika tak dużo negatywnych opinii. Potwierdzam opinię odnośnie możliwości dorobienia. Wykonując prace dodatkowe otrzymuję nie małe pieniądze.

@zadowolony

a co wyciągasz nieczynne ołowianki i sprzedajesz na złom / że tak dobrze dorabiasz

kasia

witam, mam pytanko, a mianowicie czy warto podjąć pracę w Waszej firmie na stanowisku DYSPOZYTORA, jak taki temat wygląda finansowo itp. pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi ps. dodam jeszcze że chodzi o Toruń :)

szczeze nie polecam tej firmy praca po 12 godz 7 dni w tygodniu ze niewspominajmy o pracy w seiwtam bez przerwyzero organizacji patrza tylko na tabelki i na to ja najbardziej udupic pracownika nieinteresuje ih nic w momecie pryjsca do pracy tracisz zycie pryeatne

urwis

Witam eneve wiem że macie zapierdziel żaluje że Pawel C sam dużo mówil a sam przeszedl żalosne i byl w solidarnosci żalosne pozdrawiam roboli

były WPRT

Panowie weźcie cobie przewodniczacego związków spoza enevy,tak jak było w WPRT.Tojedyny sposób by nie dać sie zaorać

monter

Wiecie co? Oglądam teraz reklame Orange i myślę. Jeżeli już jesteśmy (w myśl nowej procedury) to teraz i pożyczki bedziemy oferować :(

otwórz oczy

Za obecną sytuacje na strefie i cudowny plan B zarząd nowej firmy powinien odpowiedzialne osoby zdegradować i przekazać torby monterskie z pozostałymi narzędziami im aby mogli ruszyć w teren oczywiście na warunkach i płacy proponowanych monterom

wizioner

Po każdej strefie którą przejmuje Eneva z biegiem czasu popada ona w nieodwracalną ruinę,np.Gdańsk,Sącz ,do kolejki ustawia się Łódż.

stary wiarus

Jeśli pracujesz w branży telekomunikacyjnej i jesteś wykorzystywany przez swoja firmę. Powiedzmy im w końcu NIE !!! Wejdź na stronę Nie dla wyzysku! (usunięte przez administratora)

diagful

Jak wszyscy monterzy zebrali by się w całość [jak górnicy] to byśmy mieli godne warunki i pensie . Nauczyciele, rolnicy,[nie stać mnie na taki traktor co jest min.10 razy droższy od mojej furki] wychodzą na ulice o górnikach nie wspomnę a zarabiają ile więcej. Nasi zwierzchnicy śmieją się za plecami że nawet murzyn tego by nie robił za tę płace a tu są chętni żeby oni mogli mieć wczasy, dzieci godne warunki szkolnictwa, samochody, i domy na poziomie. Sami jesteśmy temu winni, ale ja kończę z pomiarami bbb vat att tęczą pots vdsl itp.

jestemnanie

proponować to Oni będą wszystko co tylko będziesz chciał usłyszeć a ile Ci z tych propozycji zostanie to się bardzo zdziwisz. Moja rada - przetrzymajcie ich do kwietnia to może zmienią podejście do pracownika i będą Was bardziej doceniać

jestemnatak
@jestemnanie

Każdy ma swój rozum, chcesz czekać to sobie czekaj ..... będziesz zatrudniony przez agencje pracy za 1800 PLN BRUTTO....

fredzio
@jestemnanie

co Ci da czekanie do kwietnia??????? jeżeli wysłali takie pismo , to raczej będą się tego trzymali..... wyślą kogoś na wsparcie z innego rejonu i dadzą radę... poza tym, na bank będą mieli taryfę ulgową, nie będą płacić kar

jestemnanie
@fredzio

"fredzio" nie wiem czy tam na południu mają pojęcie o strefie WPRT. To nie jest kawałek Bałut do ogarnięcia z Teofilowem i Radogoszczem, tylko sajgon na Centrum i Żwirkach , rozsypująca się sieć na Rudzie i Dąbrowie a także teren tonący w uszkodzeniach. W mojej ocenie wysłanie kogoś z innych rejonów tutaj nic nie da bo od 1 marca ENEVA bez ludzi z WPRT jest w czarnej dziurze. Mam również nadzieję że parasol ochronny pana K z pomarańczy się skończy i w Katowicach przejrzą na oczy komu podarowali pół Polski

monter z południa
@jestemnanie

Masz rację bez pracowników znajacych sieć nie da rady Eneva nic zrobić ale to właśnie jest zarządzanie pana M.C z SU Tarnów gość nie ma pojęcia o pracy na sieci a co dopiero o zarządzaniu,dla nich liczą sie tylko zyski i wyzysk pracowników ale już PIP się za takie firmy ma zabrać w końcu, od 1 marca jedzie z południa wsparcie na Łódź hahhahha myslą rządzący że to coś pomoże

monterldz

Do nowego - masz racje , właściwie co nam szkodz spróbowć? Pracuje pomad 15 lat w zawodzie, tak naprawdę tylko to potrafię.... proponują większą kasę niz miałem w wprt.

Poddebica

Do nowego! A jak strefa jeśli można spytać? Profesjonalnie to bedziesz załatwiony w RIS albo jak uszkodzisz telefon lub samochód wtedy zobaczysz profesjonalizm

nowy

na pierwszy rzut oka siedziba firmy i cała organizacja wyglądają bardzo profesjonalnie. Podpisaliśmy dzisiaj "cyrograf" popracujemy zobaczymy... zawsze przecież będzie można się zwolnić .

yahoo

Dynamiczny IP hosta poda ci tylko nazwe dostawcy, a operator internetowy ujawnia te dane tylko policji na wniosek sądu o popełnieniu przestępstwa

monterrrrrr
@yahoo

Pilnujcie Się

Panowie można wyżalić się na swoją pracę ,ale pisanie o karach i stanie sieci OPL jest nie na miejscu, stan sieci jest tajemnicą OPL i pracownik PT nie powinien o tym nawet wspominać ,a co dopiero wrzucać fotki o sieci na facebook i inne fora , wszystko jest zawarte w umowach między OPL i PT . Wreszcie zaczną dochodzić kto to piszę , bo to jest bardzo łatwo sprawdzić i skończy się to dla piszących dyscyplinarnym zwolnieniem , co za tym każdy chyba wie.

OUT
@Pilnujcie Się

Podaj linka do takiego, co udostepnia takie fakty, zdjęcia, opisy, trzeba mieć nieżle pod berecikiem (usunięte przez administratora) ?

monterrrrrr
@Pilnujcie Się

Przepraszam miało być do Pilnujcie Się. Kiedyś było tak że jak ktoś miał DSL-a to wystarczyło wpisać jego numer IP na stronie do sprawdzania numerów i adresów i wyskakiwało imię i nazwisko lub nazwa firmy. To było oczywiście łamanie zasad ochrony danych osobowych przez Orange. Dziś już to się nie wyświetla. Natomiast jeśli ktoś pisze z mobilnej karty prepaid namierzenie jego jest bardzo trudne. Więc nie pisz bzdur. Koleś który oszukiwał ludzi na fikcyjne pokoje wczasowe też pozostał niezłapany ponieważ albo korzystał z anonimowego internetu mobilnego na kartę - pisał "w polu" albo podłączał się pod otwarte sieci WiFi.

Zostaw merytoryczną opinię o Relacom sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relacom sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Relacom sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relacom sp. z o.o.