Opinie o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Relacom sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Relacom sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam.

@111

Jak nie masz gdzie spać, to zawsze jakiś dach nad głową.

nie wiesz na co stać eneve w łodzi przeszło 8 serwisantów i dobiega drugi miesiąc i "utrzymują" kosztem ciągłego wsparcia między innymi kolegów z Torunia. ale jak długo pociągnie tego nie wie nikt, widać coraz mniejsze zaangażowanie przyjezdnych i co się dziwić tego organizmu już nikt nawet Kaszpirowski nie wyleczy Dyspozytorzy ratują strefę. Czy ktoś się zastanawiał co by było gdyby wszedł ten mobilny OCL i wyeliminował dyspozytorów z rozpisywania zleceń, ooooo nawet nie chcę myśleć nagle okazało by się że robione jest może 10% ZLECEŃ a reszta to ściema dyspozytora.

tykająca bomba

Ciekawe ilu dyspozytorów zwerbują do Torunia ? Panowie i Panie miejsca czekają do pracy po 12h . Zapraszam !!!

enevek

Panowie nie jest tak źle . Firma ma duży uśmiech na twarzy . Dużo podpisało w Inowrocławiu , 4 w Bydzi ( bo kolumny nie licze ) 1 świecie , do tego dojdzie 5 w Chojnicach i 4 w Nakle więc na całą strefe Bydgoską po Telekom Usługi zupełnie starczy . Nikt nie mówi ,że uszkodzenia i instalacje będą co dziennie na czysto ale z rok lub dwa firma pociągnie tą strefe , a później niech się OPL sam męczy z tymi klientami co jeszcze zostaną .

gość 2
@enevek

dobre , 4 na Bydgoszcz , już dawno tak się nie uśmiałem , jak była TPSA to tylko na 1 centrali było 12 telemonterów , w 4 to nawet 1 dzielnicy nie utrzymasz a co dopiero całą Bydgoszcz :))))

cygan
@enevek

Rozmowy o pracę w Żninie Szubinie Nakle gdzie kilku monterów ogarnia 2 powiaty poszły bardzo owocnie tzn. nikt za tak śmieszne pieniądze nie zgodził się podpisać umowy oraz bzdurnego cyrografu. Firma ma uśmiech na twarzy bo zwerbowała kapitał ludzki po najmniejszej linii oporu mowie o tych co podpisali reszta zgodnie jednym głosem mówi "parówkowym skrytożercom mówimiy stanowcze NIE" DOŚĆ WYZYSKU OGÓLU PRZEZ JEDNOSTKĘ !!!!!

@cygan

Raczej Enevowskim skrytożercom mówimy stanowcze NIE!!!!!

Monter

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
żwirek

Lubie to takie pesymistyczne posty, jak tam załoga łódzka, dajecie rade ?

mambo

Podobno na Północy jest dużo lepiej. Możee ktoś się wypowiedzieć jak jest naprawde!!

kleo

Czesć, Co tam teraz słychać na połuddniu, Poprawiło się? czy nadal tyrka?

@kleo

Dalej tyrka

prorok

to w enevie będą zasuwać 1 za 10 a laptopy odpoczną bo będą zasuwać wszystko od POTS do Cyfrówki i 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu 365 dni w roku na całym obszarze działania Enevy Niech podpiszą dodatkową umowę zlecenie to od razu brać rozwód i szukać fajnego faceta dla żony i zastępczego ojca dla dzieci. Bo dom i rodzinę można oglądać tylko i wyłącznie na zdjęciach. Tak brakuje ludzi do dymania więc firma szuka frajerów.

bydgoszcz
@prorok

9 podpisało z tego 4 to grupa od słupów studni itd. czyli bez df nvat

@bydgoszcz

to jakieś 50 % , współczuje i życzę jak najgorzej frajerom

info

a jak wygląda z Bydgoszczą ile monterów z byłego sprintu podpisało przejście do Enevy ? sprint wcześniej zwolnił prawie wszystkich monterów zastała garstka lizusów tzw. szczurków co zasuwali 1 za 3 sprint się wycofuje a sieć jest zdezelowana kompletnie i nie ma ludzi do pracy za wyjątkiem tych z laptopami co nic nie umieją na sieci zrobić za wyjątkiem zamiany pary na PG albo miedzy szafa a puszką ,....

niewolnik

To co eneva nową strefę przejmuje w świeciu? Jeżeli tak to nie wierzcie w bajki jakie Wam będą opowiadać, w Łodzi po 1,5 miesiąca TYRKI w OBOZIE PRACY bo inaczej nie można tego nazwać, garstka naiwnych ludzi która przeszła w marcu mówią dość i dają wymówienia, Zarządzanie = Tyrania zmuszanie do ciągłej pracy. OSZUSTWO na wypłatach nadgodzin.

swiecie
@niewolnik

Przejmuje strefę Bydgoszcz , Inowrocław Świecie , Nakło itd. Po byłym sprincie ,ale za dużo ludzi nie podpisuje oprócz cieniasów w Inie tam wszyscy podpisali , ale to i tak za mało" cmentarz to przyszłe miejsce ENEVY " a OPL niech szuka traspatologa , aby serwisantom przeszczepił prace w ENEVIE do serca , bo obecnie mają ją w dupie ,ale się nie dziwię . Niepozdrawiam frajerów z INA

tonący

Łòdź tonie he he he , ale niedługo będzie lepiej bo nowych AB nie przybywa na zainstalowanie VDSL czeka się bardzo długo i klienci uciekają do konkurencji. Rezygnują też masowo obecni widźąc co się dzieje to może wtedy wystarczy ta garstka monterów, bo na przyjezdnych nie ma co liczyć wsparcie przyjechało i odjechało z kwitkim nie mogąc sie zakwaterować w hotelu, za nie uregulowane płatności. Ogólnie jest fajnie jest 3 kierowników i 5ciu na stałe serwisantów słupki się zgadzają wypłata niestety nie bardzo . Czy ktoś ma kamizelki ratunkowe?

Żwirek

A, co tam w łódzkiej strefie, wszystko ogarnięte, nie ma co człowiek trochę, tęskni za tą robota...., ale trzeba się szanować...pisać co tam słychać ...

ktosiek

W Świeciu Eneva zwerbowała podobno tylko 1 montera . Gratulacje !!!

swiecie
@ktosiek

Tak na 100% zwerbowała tylko 1 dlaczego ? , bo ma 42 lata pracy dalej dopowiedz sobie po co przeszedł i jak długo się nim Eneva nacieszy.

zdziwiony

Taka jest fajna praca w Enevie, że w ciągu ostatnich 6 miesięcy odeszło 17 pracowników w Toruniu :) Przyjmują szybko nowych, a CI po 1-2 miesiącach odchodzą. Nie ma co ukrywać, kierownicy za zwerbowanego pracownika dostają premie. nie wiem ile, bo słuchy w firmie chodzą rożne, więc nie będę wymyślał.

@zdziwiony

2500zł za sztukę

nie wiem

Bardzo fajna praca, na pomorzu sytuacja się klaruje i idziemy w dobrym kierunku. Jesteśmy w fazie rekrutacji widać zaangażowanie oraz znajomość tematu osób zarządzających. Pieniądze które zarabiamy pozwalają utrzymać nam komfort życia jak w krajach zachodnich. Pozdrawiam was ciule :)

@nie wiem

Coś ty zapalił? chyba zioło zatrute ale coż różnych lokatorów ma Bóg!

syf

Na polnocy jest sex. Kierownicy i dyrekcja nie maja pojecia o niczym mozna kazdego wydymac az milo a oni beda tylko przytakiwac. Oby tak dalej....

192.168.1.1

Furtka jest a ludzie!!Tak ich brak to z tych obecnych przejdzie może 20-30% i co może jeden na trzy strefy .

@192.168.1.1

Jest to oszustwo w świetle prawa, a ludzie to dla naszych szefów, to tylko tanie narzędzia do robienia dużych pieniedzy.

werty

Prawo wskazuje maksymalną liczbę nadgodzin, w takiej sytuacji. Liczba godzin nadliczbowych nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym. Jednak w układzie zbiorowym pracy lub w regulaminie pracy albo w umowie o pracę, dopuszczalne jest ustalenie innej liczby godzin nadliczbowych w roku kalendarzowym. W związku z tym limit nadgodzin może być zwiększany, ale i także może ulec obniżeniu. Przy czym maksymalna liczba godzin nadliczbowych w ciągu roku kalendarzowego nie może przekroczyć dla pracownika zatrudnionego na pełnym etacie 416 godzin.a pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości 50 lub 100 proc. wynagrodzenia, w zależności w jaki dni odbywa się praca po godzinach. Kodeks pracy sie kłania + minimalnie 11 godz. odpoczynku

@werty

Furtka wyjścia dla firmy, firma córka umowa zlecenie, zamiast nadgodzin.

Kolega

ludzie nie wiem czy jesteście takimi idiotami żeby wierzyć w te wpisy wychwalające eneve, przecież wiadomo że to jakiś pseudo kierowniczek po zarządzaniu i marketingu wypisuje to na polecenie innego "kierowniczka" co by wyglądało że to normalna firma.

Garibaldi

Ciekawi mnie skąd się pojawili w ostatnim czasie ci "zachwalacze" firmy. Moim zdaniem to są zwykli agitatorzy. Jesli o mnie chodzi to owszem za godziny z umowy zlecenia mi płacą, ale praca przez ponad rok po 240 - 260 godzin miesiecznie, za ok 2200-2400 nie jest żadną rewelacją, jest wręcz bardzo niska. Zwłaszcza że niema kiedy pomieszkać w domu z rodziną.

Zostaw merytoryczną opinię o Relacom sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relacom sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Relacom sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relacom sp. z o.o.