ZW Renoma Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o ZW Renoma Sp. z o.o.

były pracownik 2010-10-09 19:03:46
TO jest absurd.... Pracowac w tej firmie[usunięte przez moderatora] pracownikow na kazdym kroku i jak tu wyrzyc za 1300zł miesiecznie Odradzam pracy w tej firmie...
zainteresowany 2014-05-21 12:15:10
A ile teraz mozna zarobic jako kontroler w ZTM gdansk?
Ja 2014-10-08 23:12:18
Zarobki na SKM ok 2000 zł na rękę w zależności od ilości wiadomo czego :-) ale na umowie najniższa krajowa. Warunki pracy jak to w SKM bywa, użeranie się z menelami ale też z "wyształconymi" ludźmi. Najgorsi są jednak nawaleni "studenci".
pasazer 2014-10-28 18:41:05
Miałem kolegę pracującego w renomie, po jakimś czasie zamienił się w chama wiadomo z kim przystajesz takim się stajesz
max 2016-04-20 16:06:17
a na jakie zarobi można u nich liczyć, piszesz ,że słyszałeś tak, ciekawe na jakim stanowisku i na jakie pieniadze sa w stanie zaproponować, myślę, że 2000tys moze już masz na reke, moze mozna jakies nadgodziny też wyrobic a wtedy też masz dodatkowe pieniadze
Zostaw swoją opinię o ZW Renoma Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZW Renoma Sp. z o.o.