ZW Renoma Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o ZW Renoma Sp. z o.o.

były pracownik 2010-10-09 19:03
TO jest absurd.... Pracowac w tej firmie[usunięte przez moderatora] pracownikow na kazdym kroku i jak tu wyrzyc za 1300zł miesiecznie Odradzam pracy w tej firmie...
zainteresowany 2014-05-21 12:15
A ile teraz mozna zarobic jako kontroler w ZTM gdansk?
Ja 2014-10-08 23:12
Zarobki na SKM ok 2000 zł na rękę w zależności od ilości wiadomo czego :-) ale na umowie najniższa krajowa. Warunki pracy jak to w SKM bywa, użeranie się z menelami ale też z "wyształconymi" ludźmi. Najgorsi są jednak nawaleni "studenci".
pasazer 2014-10-28 18:41
Miałem kolegę pracującego w renomie, po jakimś czasie zamienił się w chama wiadomo z kim przystajesz takim się stajesz
max 2016-04-20 16:06
a na jakie zarobi można u nich liczyć, piszesz ,że słyszałeś tak, ciekawe na jakim stanowisku i na jakie pieniadze sa w stanie zaproponować, myślę, że 2000tys moze już masz na reke, moze mozna jakies nadgodziny też wyrobic a wtedy też masz dodatkowe pieniadze
zastraszana przez renome 2017-02-12 01:18
Renoma okrada uczciwych ludzi. Znalazla sposob na pomnazanie pieniedzy. kiedys jesli ktos mial bilet -karte miejska i jej zapomnial wziac, wysylal na adres firmy potwierdzenie, ze karta miejska w tym dniu byla wazna z prosba o anulowanie mandatu. urzednik anulowal i odpisywal ze uznaje tylko nalezy wplacic na konto kwote manipulacyjna w wysokosci ok 10 zl. Teraz jest inaczej. Teraz po wyslaniu na adres Renomy dokumentu potwierdzajacego ze karta byla aktywna jest cisza....-Renoma nie rozpatruje pozytywnie takiej reklamacji i zaciera rece, po 2 tygodniach wysyla pismo ze niedokonano wplaty w wys 10 zl i laskawie pozwala zaplacic 60 zl i straszy windykacja, sadem i wpisaniem do rejestru dluznikow. Po chwili czlowiek , ktory byl uczciwy i udowodnil ze mial ten bilet aktywny dostaje pismo z windykacji i tu juz kwota przekraczajaca 200 zl i straszenie. Ta Mafia w ten sposob owe 10 zl pomnaza w sposob zatrwazajacy. z 10 zl po 2 tygodniach to juz 60 a po miesiacu ponad 200 zl i pisze na wezwaniach ze robi to w imieniu WKD. W taki sposob jest traktowany klient. To banda sciemniaczy i wyludzaczy, powinien sie tym zainteresowac prokurator. Tym bardziej ze chodzi o ludzi uczciwych, ktorzy udowodnili ze mieli bilet i WKD nie poniosla szkody w zwiazku z jazda bez biletu. Renoma jako firma z zewnatrz robi kokosy okradajac ludzi i wyludzajac pieniadze tysiac razy wieksze za zwloke swojej opaty manipulacyjnej niz ZUS i US. Ciekawe, czy Dyrekcja WKD ma ta swiadomosc i daje przyzwolenie na takie dzialania tzn wyludzania pieniedzy od klientow . Najwyzszy czas by ten proceder zostal ujawniony i naglosniony w mediach a wszyscy poszkodowani poszli do sadu ...
Piotr 2017-03-08 18:30
Tak mi z zakupionego biletu za prawie 200 zł w kolejach mazowieckich dostałem 1050 zł po ośmiu latach jak komornik mi zajął kwotę na koncie bankowym .bilet miałem kupiony tylko nie zdążyłem wpisać danych w bilet i juz mnie mają .zabrał bilet i zadał dowodu osobistego jak juz dostał dowód to wpisał mandat dziękuję. A że pisma nie przychodziły do mnie to nic o tym nie wiedziałem pokitowaniem tez ani żadnej informacji nie dostałem . Adres zameldowania inny nisz zamieszkania nie wiem czy sąd wysyłał. Zawiadomienia bo rodzice by odebrali . Tak więc za zakupiony bilet bez mojego wpisu 29.mają 2009 roku na dzień marzec 2017 zrobiło się 1050zl zajęcia przez komornika .idzie och ujęć z tymi legalnym złodziejami. Piękny prezent na urodżin gdzie mam dzieciaka niepełnosprawnego . Bilet był kupiony i trzymałem bilety jakieś trzy lata ale kto by pomyślał że po ośmiu latach będzie taka sytuacja .
Cała prawda o kontrolera Kolei mazowieckich.
Złodziejska firma zw renoma zrobiła rozliczenie akordowe kontrolerom wiec ci mając 20 procent od złapane gościa łapią inwalidów rencistów babcie no i naiwnych ludzi takich jak ja. Wiec te hamy choć nie wszyscy spisują ludzi firma nie wysyła ponaglen a kwota rośnie .Kurewsko złodzieskai firma. Interes się kręci.
Zostaw swoją opinię o ZW Renoma Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZW Renoma Sp. z o.o.