Christian Salvesen

Skelmersdale

Opinie o Christian Salvesen

anonim 2009-02-23 00:05:18
Firmę Christian Salvesen określam jako solidną, profesjonalną oraz rozwojową, choć praca w niej bywała często wyczerpująca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dostateczną.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są na dobrym poziomie.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Stawka do negocjacji rocznej - (7 funtów na godzinę)
Najbardziej podobało mi się w Christian Salvesen: możliwość korzystania z kursów (na początku), zdobywanie nowych doświadczeń.
Najbardziej nie podobało mi się w Christian Salvesen, w późniejszym okresie - brak szans na rozwój i zaniżanie stawek za pracę.
anonim 2010-03-26 22:27:05
hehe co ty nie powiesz o tej firmie...pracowa�em tam...ogólnie to jej nie polecam..ma�a kasa i ci�zka praca...rzadko overki...i anglicy �rednio nastawieni do polaków...po�owa z nas tam robi...hehe poza tym skelm przez 8 mies nie da�o mi zadnych powodów do smutku.. polecam zak�ad SCA -> produkcja papieru przez agencje -> Heads
Zostaw swoją opinię o Christian Salvesen - Skelmersdale
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Christian Salvesen