Eni Milanówek

Milanówek

Opinie o Eni Milanówek

pppppp 2010-02-19 16:13:06
Tragedia, ta firma to jedna wielka porażka, facet wydziera sie na pracowników, po czym przychodzi i przeprasza. Sytuacje powtarzaja sie kilkanaście razy dziennie. A efekt? po kilku dniach kazdy sam sie zwalnia.. warunki w biurze ok, ale mozna nabawic sie choroby psychicznej a juz napewno nerwicy..
była pracownica 2010-03-12 13:21:42
Popieram przedmówczynię, prezes(usunięte przez administratora)chyba ma problemy z żoną i synalkiem, dlatego wyżywa się na innych. Odeszłam bo dłużej tego bym nie wytrzymała. Serdecznie współczuję wszystkim, którzy tam zostali.
lola 2010-03-15 12:03:18
Firma ok pracowałam 3 lata i jestem zadowolona. Atmosfera ok, biuro ok. Płaca też ok
była pracownica 2010-03-17 14:17:28
Płaca ok, firma ok?! To chyba sam pan Jurczak pisze bądź jego główna księgowa :) Płaca - zatrudnienie na najniższą krajową prawie, fakt - dostaje się oczywiście więcej, coby przypadkiem prezes nie zbiedniał, hehe :) jeśli komuś to odpowiada - powodzenia życzę :)
xxxxxxxxx 2010-05-28 10:32:40
ta firma to jedno wielkie dno niewyplacaja pieniedzy z szefem niemozna sie w zaden sposób dogadac w firmnie nieodbieraja telefonów (usunięte przez administratora)
BYŁY PRACOWNIK 2010-07-13 12:05:39
Popieram, "szef" najchętniej zatrudniałby wszystkich na czarno i nie płaciłby pensji, a sam pewnie kupiłby sobie z chęcią kolejne BMV :)
ha ha ha 2010-09-13 22:44:07
Panie (usunięte przez administratora) czyżby już nikt nie chciał pracować w pańskiej firmie? Stąd powyższy komentarz? To ma być zachęta? Marnie, oj marnie. W tej firmie tylko księgowa i magazynier wytrzymali, reszta zmienia sie co miesiac lub dwa, niektórzy rezygnują po jednym dniu, bo tak koleś daje popalić. Nie spotkałam się nigdy z takim traktowaniem pracowników. Chamstwo, buractwo i brak poszanowania dla kogokolwiek, nie mówiąc już (usunięte przez administratora) W tej firmie tylko księgowa i magazynier wytrzymali, reszta zmienia sie co miesiac lub dwa, niektórzy rezygnują po jednym dniu, bo tak koleś daje popalić.
patrzący obojętnie 2012-07-07 09:46:53
Miał kiedyś miał budę z ziemniakami. Buda zniknęła , obyczaje nie.
jasiek 2016-05-20 22:41:35
aktualnie firma Eni Milanówek już nie poszukuje na stanowisko przedstawiciel handlowy @elka. Na stronie firmy tez nie widać nowych ofert pracy w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Eni Milanówek - Milanówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eni Milanówek