brak logo

Cefetra Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Cefetra Polska Sp. z o.o.

admin 2015-07-06 10:36:40
Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Cefetra Polska Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.
4
zwolniona 2015-11-08 17:12:04
ładnie z zewnątrz, od środka bryndza. szefowie jak z kosmosu
1
Młody 2015-12-21 20:32:18
Witam właśnie niech ktoś napisze jak tam jest od środka bo planuje tam się przenieść z innej zbożowej firmy i chciałbym się dowiedzieć czy warto sobie głowę zawracać ?? Jak atmosfera ?? jak szefostwo, kasa, normy do wyrobienia ???
1
szkoda czasu 2016-10-12 22:59:10
Od środka.
Były już pracownik. Kreślą wielkie wizje, ale w rzeczywistości firma się zwija.
We wrześniu zwolnili 7 osób (10% pracowników) i wygląda na to, że to dopiero początek. Najlepsi, którzy tworzyli sukces tej firmy, sami już odeszli do konkurencji widząc, co się święci. Szefowie rzadko pojawiają się w firmie - zapewne już zajmują się czymś innym i biorą tylko pensje czekając na koniec, nie mając pomysłu na jakikolwiek rozwój. Pozostali znajomi prezesa i jego ulubieńcy trwają, robiąc dobrą minę do złej gry, ale prawie każdy odszedłby od razu, gdyby tylko pojawiła się ciekawa oferta pracy.
Zarobki przeciętne.
Próbowali wejść w nowy segment (nawozy), ale z obecnym managementem szans na rozwój nie ma. Ludzie trafili kiedyś przypadkiem na łatwy rynek i na tym się rozwinęli; jak trzeba było zacząć konkurować to okazało się, że firma nie ma czym, a szefowie blokują jakiekolwiek pomysły - nie mając własnych. Dostrzegł to zagraniczny właściciel i próbuje już sprzedać jak najszybciej pozostałe jeszcze aktywa (elewatory zbożowe) - póki są jeszcze coś warte.
Za 2-3 lata firmy nie będzie.
I tak raczej już nie będą zatrudniać...
2
Zostaw swoją opinię o Cefetra Polska Sp. z o.o. - Toruń
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cefetra Polska Sp. z o.o.