INWEMER System sp. z o.o

Opinie o INWEMER System sp. z o.o

AT Nowy wpis

Czy wie ktoś na jaki kontakt mogę napisać oficjalną skargę do"góry"na koordynatora?

Majul Nowy wpis
@AT

opinie@inwemer.pl

ALEKSANDRA

WITAM wszedzie pisza opinie o swoich kierownikach koordynatorach wiec i ja napisze pracuje w firmie 11 lat to sprawiło ze trafiłam pod skrzydła najlepszego kierownika jakiego mogłam sobie wymarzyc Pana Andrzeja jest On super uczciwym pracowitym otwartym człowiekiem zawsze można na Niego liczyc nigdy sie na Nim nie zawiodłam w żadnym aspekcie ani finansowym,ani z umowami ,zapotrzebowaniem do banku itd. kazdemu życze aby dostał takiego kierownika jak Ja

@ALEKSANDRA

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za podzielenie się pozytywną opinią.

Wiola wiola
@ALEKSANDRA

Pan Andrzej.R to jeden wielki przekręt ktoś w końcu powinien się nim zainteresować tym jak kłamie i manipuluje w papierach

@ALEKSANDRA

Super?Facet odrwany od rzeczywistosci,nie wie co się dzieje na danym obiekcie Mily tylko jak czegoś potrzebuje.

AT Nowy wpis
@ALEKSANDRA

pan Andrzej,super kierownik?Przecież ten (usunięte przez administratora)nawet tej starej (usunięte przez administratora) na obiekty nie ruszy.(usunięte przez administratora)

123 Nowy wpis

Na Szczecinie jedno wielkie dno.Koordynator to oszust.Podczas rozmowy podaje inną stawkę niż jest w rzeczywistości.Może ktoś z "góry"powinien mu się wreszczcie przyjrzeć.

Jak wygląda sprawa grafiku w INWEMER System sp. z o.o. Czy pracodawca idzie na rękę?

Helena

Ale co masz na myśli, możesz coś więcej napisać bo sprawa grafiku jest dla mnie bardzo ważna. Mam małe dzieci i wolałabym wiedzieć jak w danym tygodniu pracuję, bez niespodzianek.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w INWEMER System sp. z o.o się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Polecam bardzo pracę w firmie. Kierownictwo świetne i zawsze pomocne! Zamówienia i braki wszystko uzupełniane na bieżąco. Bardzo fajna i miła atmosfera w firmie, wszystko na spokojnie da radę załatwić

Natalia

Napisałeś, że praca jest ponad siły. Jak więc wygląda taki typowy dzień pracy w INWEMER System? Jaki jest zakres obowiązków i czy faktycznie jest aż tak ciężko? Jestem bardzo ciekawa.

Mateusz
@Natalia

Pani Natalio, dzień pracy uzależniony jest od stanowiska i charakterystyki danego obiektu. Pracuję w firmie inwemer rok i nie mogę powiedzieć aby koordynatorzy czy kierownicy dawali zadania ponad siłę. Jeśli komuś jest ciężko Pan Andrzej zawsze stara się takiej osobie pomóc na różne sposoby i znaleźć rozwiązanie a nie zwalniać dobrego pracownika. A opinia Pana wyżej jest czystym przykładem na to że jeśli ktoś nie pracuje i próbuje oszukiwać w wykonywaniu swoich obowiązków zawsze znajdzie wytłumaczenie. Kontakt z bezpośrednimi koordynatorami jest bardzo dobry, jeśli w danej chwilii nie odbierają od razu gdy tylko mogą oddzwaniają. Dodam też, że wypłaty są terminowe i zgodne z umową. Pozdrawiam serdecznie :)

Daria

@Wiola wiola Konkurencja zainspirowała do takiego wpisu? Bardzo dobry pracodawca, super atmosfera i pewnie zazdrość, że nie mamy szansy na prace w firmie?

Robert

czyli raczej na atmosferę nie narzekacie w firmie?

Agnieszka i reszta

Witam,Pan kierownik Makroregionu Szczecin to ginący gatunek kierownika,który stara się być człowiekiem dla zwykłego pracownika,takiej osoby jak Pan Andrzej to ze świeca szukać,pomocny wyrozumiały a zarazem wymagający w sposób konkretny i zrozumiały.pozdrawiamy ze Szczecina

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o - Szczecin

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INWEMER System sp. z o.o?

INWEMER System sp. z o.o