EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

Tapicer_z_zawodu

Czy doświadczony tapicer może liczyć w tej firmie na wynagrodzenie przekraczające 4tys netto? Aktualnie pracuję w firmie X i po pozytywnych opiniach od znajomych na temat Europolu chciałbym się tam przenieść.

Ciekawa

Zastanawiająca jest ta cisza??

SARA

zakład jest O.K,możemy sobie dorobić pracując po 10 godz.,sałne mamy za darmo,wysokie zarobki.Wszyscy zadowoleni tylko żyć nie umierać.

Lidia

@chcę być bezpieczny, może i nie każdy czyta, a powinien, ponieważ publikując swój komentarz, każdy akceptuje także obowiązujący nas wszystkich na forum regulamin. Na pewno fragmenty wpisów zostaną usunięte przez administratora. Czy jeszcze ktoś z Was chciałby napisać coś na temat pracy w Europol meble oraz warunków, jakie oferuje ten pracodawca?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Lidia

@Niezdecydowany, i jak, zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Europol meble S.A.? Pamiętaj, że wysokość wynagrodzenia może różnić się a) na poszczególnych stanowiskach b) w zależności od dotychczasowego doświadczenia lub wykształcenia. @wiem co mowię, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Europol meble S.A. - co możesz powiedzieć o tej pracy? Upominam także niektóre osoby piszące poniżej, że używanie imion, nazwisk czy pseudonimów wskazujących na konkretne osoby trzecie jest niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ).

chcę być bezpieczny
@Lidia

Skoro to jest nie zgodne z regulaminem proszę skorzystać z swoich praw i usunąć wpisy lub wpisane w nich nazwiska, a nie upominać nie każdy czyta zawiły regulamin...więc lepiej nie robić problemu komuś kto skorzystał z możliwości wypowiedzenia się na temat firmy...a problem usunąć......

Niezdecydowany

Witam, moglby ktos sie wypowiedziec odnosnie pracy na stanowisku Monter okuć, Stolarz, Klejarz pianki jak to wyglada z pensja? Mam paru znajomych pracujacych w Europolu w tym 1 znajomego ktory zajmuje sie klejeniem ze soba elementow i mowi ze srednio zarabia 3500 na reke zas inny z tego co wyczytalem mowia ze zarabia sie marne 2000 zl .... Planuje zmienic praca ale powaznie sie zastanawiam gdyz nie wiem kto mowi prawe. A i jeszcze 1 czy osoba bez doswiadczenia lecz z checia pracy poradzi sobie w tej firmie. Dziekuje jezeli ktos mi odpowie pozdrawiam :)

Widzę

Obserwuję Magdę uczącą nowe pracownice na szwalni to jest jakieś nieporozumienie co ona z nimi wyrabia .....ciągle ją wołają proszą o wytłumaczenie ,pokazanie co do czego , a ona je olewa.... w ogóle nie podchodzi.... ciągle tylko się słyszy zaraz,zaraz i tak w końcu nie podejdzie...kobiety same dochodzą do tego co z czym , a jak nie to proszą o pomoc szwaczki.... nie pokazuje jak maja to zrobić ,ale kazać im poprawiać choć nie do końca wiedza jak maja to zrobić to od razu....dla jednej znajduje tylko czas głaszcze ja po włosach chyba się zakochała w niej ha ha ha , ale psychicznie znęcać się nad kobietami szyderczo ich traktując to tak na to od razu ma czas, chociaż nie wszystkie tak traktuje.... ma sentyment do pewnej grubaski, która obrabia koleżankom d..ę. To ta co ją głaszcze po włosach heheheh. Tak traktując nowych oni chcą mieć ludzi do pracy zapomniała jedna z drugą jak same zaczynały. A ja pamiętam to doskonale .Magda zamiast ułatwić kobietom , pokazać , bo za to ma zapłacone to ona im celowo utrudnia nie powinna mieć zapłacone za ludzi których nie chce uczyć zawodu.Powinna być ukarana za takie postępowanie i odsunięta od nowych ludzi.

pati
@Widzę

bo to jest jedna z tych nie do ruszenia (od str kier) . to dziwne ze tam tyle czasu spędza bo zawsze miała tyle zajęć ze potrafila ulotnić sie nawet na dwie godz gdzies zaszyc na ploty i tyle ja widzieli. szmaci ludzi od dawna jak zastepowała majstrowa kasie to myslała ze już tam zostanie niestety jej sie nie udało bo tamta szybko wróciła i teraz jest tam tylko bo nie ma dla niej miejsca za taką kase jak zgarnia no z takim poparciem kier to może wiele i nie na temat. nie każdy potrafi przekazać nowym jak pracować zeby sobie ulatwic usprawnić pracę i tak już samą w sobie ciężką co niektóre to w pysku tylko mądre jak ktoś zanimi stoi (broni)i wiedzą ze mogą sobie na takie coś pozwolić. tam jest więcej takich co gnębią i szmacą ludzi ale mają za to odpowiednio płacone i kochają tą prace, i nią żyją . szaraczki nie mają szans z nimi

obserwuje

Zgadzam się całkowicie

Widziałam doświadczyłam zła
@Widzę

To szczera prawda co napisano o niej jest zła ,złośliwa i mściwa....stosuje mobbing ....niech znajdzie sobie faceta który wybije jej tą mściwość przez przejrzenie kanałów bo chyba tego jej brak . Zrezygnował tam z pracy bo nie dało się wytrzymać upodlenie , wyśmiewanie i patologiczne podejście . Prucie, poprawianie , prucie i takie celowe spowalnianie żeby nie nauczyć się za dużo i aby nie umiało się za dużo i za dobrze .... celowe działanie przecież coś musi powiedzieć o osobie , której ona nie lubi z czego będą się śmiać.... maja w (usunięte przez administratora) to czy będzie jedna czy dwie osoby więcej do pracy najważniejsze ,że oni maja zatrudnienie i daje im się możliwość traktowania ludzi jak niewolników.... w rzeczywistości sama się gubi leciała pytać koleżaneczki...sami debeściarze w seledynowych kamizelkach jak się urodzili już szyli i lody kręcili .... Czy włodarze tej firmy nie widza ,że rekrutacji tak naprawdę dokonują dwie osoby i to one decydują kto zostaje zatrudniony a kto nie ....nie liczy się dla nich dobro firmy a jedynie swoje dobro , aby móc pokazać kto naprawdę rządzi i trzęsie tą firmą... tak naprawdę to oni zniechęcają powodują to ,że przez nich nie chcemy podjąć tam pracy zniechęcają ludzi żeby tam nie pracowali......ludzie po zawodówce mój Boże a potrafią pokazać tyle pogardy dla człowieka .....a kim oni są ? nie tym samym co my?Panie Hemerling nie widzi pan czy nie chce widzieć co dzieje się w pana firmie....nie obchodzi pana los ludzi, a może pan chce żeby tak było i tak się działo z ludźmi????????????Nie żałuje ,że nie zdecydował się tam na prace jestem spokoj nikt już nie kpi ze mnie. Jesli ktoś to czyta, a chce tam podjąć pracę niech się dobrze zastanowi to co piszą o nagrodach wysokich zarobkach to bzdura tam tylko lodziarze zarabiają dobrze i chapaczki które psują normę, a której nowe, którym udało się przetrwać okres męki i udręki nie mogą przez rok pracy osiągnąć .....reszta tyle ile musza dostać tyle dostają na konto.....Po za tym ciężka, bardzo ciężka praca co drugi tydzień po 12 godz. Już to porcelana jest lepsza.... praca po 8 godz i wolne weekendy......

Magdsa
@Widzę

Magdy takie nie są. Być może jest to manipulacja za kurtyn. Proszę wskazać argumenty obciążające bo opis nie jest czytelny.

Był widział doświadczył
@Magdsa

Wszystkie nie.....nie można wszystkich wrzucać do jednego worka.....ale ta jest taka ...o jakich manipulacjach mówisz kobieto to najszczersza prawda nikt jeszcze tak trafnie jej nie ocenił...Argumenty obciążające hehehhe co ty chcesz na swój temat wiedzieć więcej sama siebie znasz najlepiej .....czyż nie?! a co do sadu się szykujesz ? zemsty szukasz.....gratuluje przebojowości i takich cech charakteru......BRAWO!!!!

@Magdsa

Magda Adamczyk tak....podła i bez skrupułów s..a

ładniejsza od niej hehehe
@Widzę

Przecież to prostaczka jak ona może przygotowywać do zawodu ...to jakieś chore....ona sama potrzebuje przygotowania ...jest pusta i mało wie o tym jak i co trzeba zszyć ....wejdzie nowy modej i już nie wie co z czym i jak ....ta nie ciekawa osoba potrzebuje nie tylko przygotowania zawodowego ale i doświadczenia życiowego,...współczuje jej ...oj naprawdę współczuję....NAIWNOŚCI I WIARY.... NAIWNOŚCI W TO ,ŻE BEZKARNOŚĆ ZA MOBBING JĄ OMINIE.....urodą nie zwojuje niczego (tak myśle hehhehehe) (brzydactwo)

wiem co piszę
@Widzę

ilu kobietom udało się zdobyć pracę po tym przyuczeniu z strony adamczyk ? mało komu .....jeśli szyłaś lub masz zawód w szwacza nie masz szans .....wszystko zrobi żebyś tam nie pracowała......dla niej to kolejny wróg i konkurencja....a jaka potem jest zadowolona jak osiągnie swoje....widok bezcenny ....CAŁA hepi........ i tak omamia Ślota hehheheh

jar

ale wy tu bzdury piszecie

ona
@jar

bzdury to ty widzisz .....większość wie co pisze.....

Jasiek

Jak komuś nie jest po drodze z dobrą pracą to nie będzie miał dobrze w firmie!!!

wiem co mowię
@Jasiek

Bzdura!!!!!

maharadza

WITAM WSPAMIAŁYCH ROBOLI Z EUROPOLU MACIE WOLNE A KIEROWNICTWO BAWI SIĘ W SYPNIEWIE ZA NASZE WASZE PIENIĄDZE BO JAKBY WAS NIE BYŁO TO I FIRMY BY NIE BYŁO ALE KIEROWNICTWO TWIERDZI ŻE TO ONI SĄ SERCEM FIRMY PUNKT WIDZENIA ZALEŻY DO PUNKTU SIEDZENIA SPOKOJNEJ PRACY W NOWYM ROKU PRACOWNIKOM PRODUKCJI BIUROWI MAJĄ ZAWSZE LEPIEJ

Xy

Czy przyjmują ludzi bez wykształcenia zawodowego?

@Xy

Tak,ale pracują tam zflustrowane kobiety nieznające drogi wyjścia.

obserwuje

Sam jesteś sfrustrowany .Nie walczymy o lepsze jutro bo nie mamy żadnego poparcia ,co mamy wstać i odejść od maszyn żeby co stracić prace.Taki mądry jesteś to walcz a nie tu bzdury wypisujesz

@obserwuje

Słonko dwa dni przestoju i całują was po rękach byście wróciły do pracy zwłaszcza teraz przed szczytem świątecznym . Ale jak się narzeka poza pracą i po cichu nikt sam wam podwyżki nie da . W KUPIE SIŁA . Ale połowa z pracowników to kapusie pracowałem tam 15 lat i sam się o tym przekonałem. Współczuję normalnym pracownikom innym życzę wszystkiego naj ?

wiola
@obserwuje

tak

pracownik Europolu

Praca jak praca. ale ludzie! uważajcie co mówicie, bo teraz mobbing tam panuje :D

@pracownik Europolu

O tak!!!! mobbing to dewiza szwalni.....Najgorsze w tym wszystkim jest to,że dyrekcja wie co się dzieje na szwalni, ale jemu to odpowiada , bo słuchać o złym traktowaniu ludzi już nie bardzo chce, jest dumny z stanowiska, a co dzieje się z innymi to nie istotne. Sucho, ciepło, cicho, dużo na koncie o co chodzi.

szwaczka

wszyscy narzekają na europol lekko nie jest każdy to wie szycie jest ciężkie nadgodziny ale zawsze można iść do porcelany na jedną zmianę za 1500zł. najwięcej narzekają ci co tylko obserwują co inni robią a nie zajmują się swoją pracą tylko obgadywaniem majstrowych i swoich koleżanek. Do majstrowych słodkie miny a za plecami ich obgadują. MATKĘ BOSKĄ na piersi a diabeł pod skórą wiele takich jest co jeżdżą po sanktuariach a nóż w plecy by wbiły dziwię się że jeszcze się własnym jadem nie zatruły. Co niektóre chcą żeby NIEMCY się wzięli za porządek może to czas na kierowników i majstrów niemieckich to co nie którym by się oczy otworzyły jak było tak dobrze jak w OŚWIĘCIMIU Niemiec by polakiem się nie przejmował SZNELA !!!

@szwaczka

Lalunia otwórz oczy To ile Ty zarabiasz ??? Większość mi mówi że ma trochę ponad 2 tyś zł odlicz sobie 400zł za dyspozycyjność to ile masz podstawowej pensji ? Nie wiele więcej od tych z porcelany ale oni pracują po 8 godzin a Ty po 10 godzin .

ok

Podobno Dziadek już niedługo odchodzi!?

spy
@ok

Dziadek Bartkowiak?

opi
@ok

Z tego co wiem idzie na emeryturę w październiku!

Lidia

@maharadza skąd posiadasz takie informacje? Wiesz czym może być to spowodowane? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Europol meble.

@Lidia

W Europolu pracują ofiary losu lub osoby co mają kredyty do końca życia . Zarabiają 2 tyś na rękę ale nie liczą 400zł za dyspozycyjność odejmij to to masz najniższą płacę czyli 1500 zł . A tyrać trzeba i to mocno

maharadza

Kochana tam jest taka rotacja że ogłoszenie o zatrudnieniu jest stałe na OLX ie

ciekawość

maharadza

Jak po imprezie w Sypniewie ???

Egon

Czy przyjmuja kierowcow

@Egon

chłopie ile firm poszukuje kierowców i więcej płacą zastanów się

Była pracownica

Uwaga na Tomka z produkcji pianki szuja

Zostaw merytoryczną opinię o EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. - Podanin

• Jak się pracuje w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.?

EUROPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.