Opinie o Twój Market w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Twój Market. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twój Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Market w Środa Wielkopolska

Ja mam pytanie,ile powinien trwać urlop wypoczynkowy???Pięć dni???

Luli

Nie...dwa ;)

Nie pozdrawiam

W Toruniu najlepsza jest zaloga. Ruszaja sie jak muchy w smole, wieczna obraza na twarzach, i ta fakturzystka ktora nic nie robi tylko siedzi w biurze-to jest dopiero ewenement.

Loka
@Nie pozdrawiam

Toidz i tam pracuj, ciekawe czy będziesz mieć banana na gębie

Angie12
@Nie pozdrawiam

W Toruniu widzę dwa główne problemy z punktu widzenia klienta. Pierwszy: istnieją 4 kasy, a zazwyczaj tylko 1 jest czynna, wniosek: braki kadrowe, pracodawca oszczędza na personelu. Drugi: Brud w sklepie i w jego otoczeniu. Wokół zielsko prawie nigdy nie koszone a w nim zawsze pełno śmieci, których prawie nigdy nikt nie sprząta. Do tego: Konstrukcja budynku z boku uszkodzona prawdopodobnie autem dostawczym co najmniej 2 lata temu, nadal nic z tym nie zrobiono. To nie wygląda na wyłącznie defekt estetyczny. Co na to nadzór budowlany?

Ciekawe

Powiedzcie jak to u Was jest z liczeniem kasetek po zmianie ? Zaczęłam niedawno pracę i jestem w lekkim szoku pierwszy raz się spotykam z czymś takim że zmianowa liczy kasetke i Ci ja wkłada a Ty siadaj i wierz na gębę że się zgadza i za to odpowiadaj!! Tak samo po skończonej zmianie zabierają Ci kasetke i liczą bez Twojej obecności to jest kpina pieniądz to pieniądz jesteś za niego odpowiedzialny to dlaczego nie liczę sama lub razem ze zmianowa ? W każdej poprzedniej pracy tak było. Powiedzcie czy u Was tak też jest i gdzie to można zgłosić

Ona
@Ciekawe

Jakoś w 2016 albo później na zabraniu kierownictwa zostało ustalone ze zmianowa liczy kasetkę w obecności kasjera. Zarówno przed zmiana jak i po zmianie żeby zapobiec dziwnym sytuacjom. Przynajmniej było tak w markecie w którym ja pracowałam. Nie wiem czy w każdym.

Czy możliwa jest praca w systemie home office w firmie Twój Market w przypadku pracy jako Kasjer.

Za takie pytanie z miejsca bym Panią zdyskwalifikowała. Jak Pani to sobie wyobraża? Ciekawi mnie to bardzo

MYŚL
@Karolina

NIE MASZ POCZUCIA HUMORU OT CO HAHAHAHAH

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Twój Market rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca C+E?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Instalator mebli i ekspozycji reklamowych
Michałów-Reginów
AdRepublic
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.

Opinia sklepu trzemesznie żenada

oo!
@brak

Dział mięsny nigdy więcej za 10zł h

Po skończonych 8h pracy mamy chodzić do kierowniczki pytać się jej czy możemy iść do domu . Straszy nas że jak się nie będziemy pytać to dostaniemy naganę . Czy to normalne ? Twój Market .

Sławomir

Jeśli sytuacja którą opisujesz rzeczywiście ma miejsce, to nie jest to normalna sytuacja. Próbowałeś zgłaszać ten fakt? Abstrahując od tego, jestem też ciekaw kwestii zarobków w Twoim Markecie, czy jako pracownik mógłbyś mi coś więcej o tym powiedzieć? Liczę na Twoją odpowiedź i poprawę sytuacji związanej z kierowniczką.

Emilia

Forum nie jest przeznaczone na dyskusje o konkretnych pracownikach, lecz o firmie ogólnie. Wnioskuję, że tam pracujesz lub pracowałaś. Napiszesz parę zdań o warunkach zatrudnienia?

Ola
@Emilia

Już dawno tam nie pracuję, ok 3 lata, więc mogło się pozmieniać. Aczkolwiek wszystkie te negatywne rzeczy o których inni piszą potwierdzały się tez w miejscu w którym ja pracowałam. Wszystko zależy od ekipy, kierowniczki.

@Ola

Trzy lata to sporo czasu, rzeczywiście wiele mogło się zmienić w tej pracy. A dlaczego odeszłaś z Twój Market? Napisz też proszę, na jakim stanowisku pracowałaś.

Ola
@Emilia

W Twoim Markecie robi się wszystko, od wykładania towaru, obsługi na kasie czy mięsnym aż po samo sprzątanie na koniec dnia. Nie ma tam konkretnego stanowiska, mimo ze rekrutują zawsze na kasjer/sprzedawca. Prawdą jest że musisz robić tam wszystko. I dźwigać ciężkie rzeczy też, np takie skrzynki z piwem, bo z tego układa się tzw wyspę. Pracowników brak ponieważ co chwile ktos rzuca L4, przez co grafik jest robiony UWAGA! z dnia na dzień. Idąc do pracy w poniedziałek czasem nie wiesz jaką zmianę masz we wtorek. Wchodzisz do biura a tam Cię przeganiają, ze masz się nie interesować, ze dowiesz się w swoim czasie. Kpina. Przychodzisz wcześniej o pół godziny, wychodzisz później o pół lub półtora a zmianowa Ci tego nie wpisze - bo ma taki kaprys, jakby to z jej kieszeni szło. Można się rozpisywać bez końca.

Xd

Miałam to samo, żenada świata jak dla mnie, zrobiłem 8h i idę do domu, tak jest w każdej normalnej pracy a tutaj musisz się pytać kierowniczki która siedzi tam i spija kawkę czy możesz wyjść do domu? Zezwala ja łaskawca...

Berecik123

To nie jest normalne ,jeżeli na umowie o pracę jest że się pracuje przez 8 godzin to nie ma powodu pytać się kogokolwiek czy można iść po tych 8 godz pracy do domu .Chory wymysł kierowniczki

K.
@Berecik123

No niestety tak to się tam odbywa. Ciągłe zastraszanie, że nie wyjdziesz, dopóki nie zrobisz do konca palety, mimo że minęło już 8 godzin. Byłam na sezon w jednym z marketów i to był najgorszy koszmar życia. (usunięte przez administratora) ze strony kierowniczki. Podobno w tym roku nie mogą nikogo znależć a ludzie im odchodzą. I dobrze. Szkoda tylko dziewczyn, które tam nadal pracują. One powinny zarobić kupę kasy za to co tam robią , a spotykają się z ogromną niewdzięcznością. Ciagle tylko źle i źle. Temat dla Uwagi ?

Kasjer

Twój market i to ich biuro na kółkach z Panem zięciem "lordem farkładem " na czele to śmiech na sali. Każdy ma inną wizję i wymagania i czuje się najważniejszy w firmie. Słoma z butów wystaje na kilometr. Najlepszy jest handel tymi ich brudnymi wiadrami po marmoladzie i skrzynkami.(usunięte przez administratora) Żenada

Nikt
@Kasjer

No niestety "człowiek na wieś może się wyprowadzić ale wieś z człowieka nigdy nie wyjdzie".

Wiecie czy Twój Market udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zzz

Nie licz na nic

Asia

Witam wszystkich chciałabym się dowiedzieć ile osób jest za zwyczaj na jednej zmianie ? I jakie sklep oferuje umowy o pracę czy umowa zlecenie ? Pozdrawiam

Witam chciała bym dowiedzieć się jak się pracuje w Twój Market. Znalazłam ogłoszenie do nowo otwieranego sklepu Mój Market w mojej okolicy Ale zastanawiam się czego bym mogła oczekiwać od pracodawcy i jaka jest ogólnie atmosfera. Bardzo bym była wdzięczna za jakąś małą podpowiedź z góry dziękuję

@Kandydat

Płacą ok Atmosfera Porażka!!! Brak szacunku do pracowników

Hej :) przybliży mi ktoś warunki jakie oferuje ta firma?

Czy zdarzają się nadgodziny w Twój Market?

Tak. Np masz zmianę na 13:30 a o 13:15 już musisz być, nikt Ci tego nie wpisze. Sklep otwarty do 21, zmianę masz wpisana do 21:30, zwykle wychodzisz 22 lub po... i godzinki lecą. Czasem jak wjedzie towar to tez każą zostać

A jakie mniej-więcej są zarobki ? Najniższa krajowa ? Dodatkowe premie są?

Wkurwiony klient

Kupiłam dziś drożdże z datą ważności jeszcze 2 tygodniową, niestety w domu okazało się że są stare. Z ciasta zrobił się zakalec. Nauczycie się dobrze przechowywać drożdże, i nie wciskajcie gówna klientom.

Czy pracodawca Twój Market motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Gosc..

Tak.. do SAMOBÓJSTWA...!!! TO JEST OBOZ ORACY A NIE MARKET!

Była stała klientka

Do niedawna byłam stałą klientką Twojego Marketu we Wrześni, niestety byłam praktycznie ciągle oszukiwana płacąc przy kasie okazywało się że ceny albo zawsze były o wiele wyższe niż wynikało to z cen produktów na półkach lub miałam na paragonie do zapłaty za produkty których w ogóle nie kupowałam i tak praktycznie co dziennie. Teraz szerokim łukiem omijam ten market choć jeśli chodzi o lokalizację jest on mi bardzo po drodze

@Była stała klientka

@Była stała klientka Takie uwagi skieruj bezpośrednio do Twój Market, wpłynie to może na poprawę jakości usług. Na jaką umowę zatrudnia ten pracodawca?

Aninmus
@Emilia

Zlecenie i nie licz na nic więcej

Klient

Pani na kasie porażka

Beata

Najgorszy sklep w Toruniu zaraz po Stokrotce. Kuszą klientów tanim chlebem i wafelkami. Niemiła atmosfera pracy, ciągłe niemożliwe do realizacji wymagania, problem ze złodziejami i ciągłe szkolenie Ukraińców. Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem.

Beata
@Beata

i jeszcze to skwaśniałe mleko co ciągle przynosili z powrotem.

Aaa

Witam czy to normalne że w 2 dniu pracy na kasie zostaje już sama? Dziękuję za odpowiedź

Bogdan
@Aaa

Widocznie pracodawca uznał, że spełniasz wymagania. Jeśli nie czujesz się na siłach, to może warto powiedzieć o tym szefowi i porozmawiać na ten temat? Daj znać jak rozwinęła się sytuacja.

Stały klient

To co się dzieje w Twoim Markecie w Wągrowcu to żenada, nikt tego nie widzi...Białecki niech otworzy oczy i mądra regionalna jakich mają ludzi a nowa Pani kierownik J.P (usunięte przez administratora).pracownicy między alejkami dyskutują że muszą przychodzić do pracy wcześniej zostawać po godzinach jak tak można pracować nie dość że co chwilę się personel zmienia bo nikt do pracy się nie nadaje.nikt nic nie umie i ludzi wykorzystują! . Starej załogi nie ma i co niema komu pracować...? Mądre Panie na mięsnym szczególnie Pani w loczkach brak słów na Twoja osobę i nie tylko na Ciebie dotyczy się to też innych...stoją w grupach przeklinaja ludzi obgaduja to jest dopiero kultura, na kasie niby kasuja a pierdolami się zajmują Pani starsza w okularach i rudych włosach to już samą siebie przechodzi niech się zajmie sobą ludziom stojącym w kolejce nie potrzebne jest wysłuchanie jej problemow. Byłam częstym klientem tego Marketu ale jestem już z dala od niego nie dość że smród z mięsnego to jeszcze pełno nowej załogi która niewie chyba gdzie jest,niedługo to sami (usunięte przez administratora)będą dla Bialeckiego pracować jak ludzi nie umie szanować!!!

NickolaM

Ja osobiście nie polecam pracy w TM nie wiem jak gdzieś indziej jest ale tam gdzie ja pracowałam atmosfera była nie do wytrzymania wieczne pretensje i fochy o wszystko potrafią cię ochrzanic przy kliencie co jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło w żadnej pracy. Mało przyjazna atmosfera. Nie polecam

@NickolaM

Chyba każdy się ze mną zgodzi co do tego, że atmosfera jest jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na jakość naszej pracy. Dlatego szkoda, iż ta Twoim Markecie nie jest najlepsza. A co z zarobkami? Czy rekompensują inne niedogodności?

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Twój Market?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Market?

Twój Market