infrainvest

Opinie o infrainvest

anonymous 2010-08-27 14:56:58
czyli firma mniej więcej jest ok :DDDDDDDDDDDDDDDDD
anonim 2010-09-10 09:17:52
nie bawmy sie w firmę konsultingową. Przecież tam w OandS mają fachowców i wiedzą co robic ;-)
Ogłoszenia pracy 2015-05-18 18:31:40
Kierownik Działu IT
INFRAINVEST
2015-05-14 Żródło: Gowork.pl Wałbrzych (dolnośląskie)
W zawiązku z aktywnym kurczeniem się Firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z siedzibą w Wałbrzychu poszukuje ambitnej, kreatywnej osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem na stanowisko Kierownika Działu IT. Obowiązki: koordynowanie pracy zespołu IT nadzorowanie projektów informatycznych działu IT kontrolowanie rozwiązywania aktualnych problemów informatycznych nadzorowanie archiwizacji danych informatycznych dbanie o rozwój oprogramowania
ty 2015-05-19 20:20:17
w tej firmie już nikt nie pracuje wszyscy się zwolnili - tak tam ok(jest parę osób które skanują)
były 2015-07-21 20:03:50
jaki dział handlowy jaka jest definicja działu : ktoś tam pracuje ? nie
były 2015-07-21 20:04:14
jaki dział handlowy jaka jest definicja działu : ktoś tam pracuje ? nie
WC 2016-04-18 11:49:35
O&S to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest wspaniała!!!. Wszystko jest ok. Wywalili mnie ale nie czuję do nich urazy. Kocham Was O&S. Praca w O&S to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Tyle się nauczyłem. Miałem do czynienia z najlepszymi specjalistami na świecie, którzy powiedzą Ci gdzie kurtki zostawiać i gdzie jeść śniadanie. No i ma ugruntowaną pozycję co jest bardzo ważne. A Prezes... ten to dopiero ma klasę. Byłem dumny, że miałem takiego Prezesa i z taką charyzmą. Jak ktoś tam się dostanie to może uważać się za szczęściarza. Teraz ponoć szukają kierownika działu handlowego. Praca bardzo dobra i dobrze płatna.
.lkjbkj 2016-05-22 15:16:45
@WC i teraz powem ci szczerze nie wiem. Na poierwszy rzut oka stwiuerdziłabym, że Twoja wyspowiedź jest przesycona ironią is sarkazmem? a z drugiej strony sobie myśle, że może to ja przesadzam i naprawde ci sie podobało? Ton pwoiedz jak jest naprfawde?
Zostaw swoją opinię o infrainvest - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie infrainvest