Opinie o Novamed Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Novamed Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Novamed Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novamed Sp. z o.o. w Toruń

hg Nowy wpis

no ale podejrzewam ze na premie jakoas tez mozna liczyc

Alojzy dziubek Nowy wpis

Witam wszystkich zdziwionych telefonem nie z branży. Już wam odpowiadam na pytanie, dzwonią do Was bo proponują małą kasę to po pierwsze, Czyli pi razy oko połowę albo nawet jedną trzecią mniej niż w branży medycznej. Na spotkaniu mydlą oczy ,że po okresie próbnym będzie lepsza kasa blebleble pitupitu... Po drugie najważniejsze jak Cię wybiorą i przez miesiąc się nie sprawdzisz to wylatujesz z hukiem . Jeżeli jesteś desperatem który musi cokolwiek zarobić to idź na spotkanie jeżeli znasz swoją wartość to nie polecam wręcz odradzam.

pand Nowy wpis

Przecież z treści dyskusji wynika, że rozmawiamy o stanowisku "opiekuna klienta". Jaka podstawa, najniższa krajowa? Poza tym samochód, jakieś inne benefity?

nnn Nowy wpis

ludzie dajcie znac jak tam po rozmowach na wojewodztwo lubelskie,co tam sie dzialo

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Novamed Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
lll

Niech osoby, które były na rozmowie napiszą coś więcej o warunkach.

Pand

Tylko FMCG. Zaliczone dwie duże korpo... żadnego doświadczenia w tej branży..dziwne, że takie osoby zapraszają

Pand

Nikt nic nie wie, tajemnicza sprawa :) Jak nie jesteś pewny, nie jedz. Ja sobie chyba daruję, bo jakoś nie mam przekonania..

@Pand

no wlasnie sie zastanawiam dlaczego dzwonili do mnie,bo nie mam doswiadczenia w tej branzy,ja FMCG,spozywka i chemia gospodarcza,a Ty z tej branzy czy inna tez?

nowy

a no wlasnie,nie doslyszalem,dzieki. Ale jeszcze ktos moglby napisac cos na temat tej firmy i czy warto jechac

Pand

Hotel In Between by Vanilla Group Panieńszczyzna 15p przed Jastkowem. Przynajmniej taki adres dostałem. Trzeba zadzwonić i się upewnić.

Pand

Hej, też dostałem zaproszenie na rozmowę na to stanowisko - województwo lubelskie. Miejsce rozmowy to chyba jakiś żart. Chyba zapomnieli, że nie każdy ma samochód i jest w stanie wyjechać 15km za miasto. Wracając do sedna sprawy, warto się w ogóle fatygować? Ktoś pisał, że podstawa niska. Praca jest wymagająca? Jakie auta dają i czy można użytkować priv?

@Pand

a hotel Vanilla to nie jest w Lublinie na Krakowskim Przedmiesciu?

@Pand

to gdzie masz rozmowe?moze ja zle uslyszalem?ale niemozliwe

nowy

rozmowa w czwartek,hotel vanilla?jakies doswiadczenie masz czy swiezak w tej branzy,tak jak ja?

nowy

Witam,mam bogate doswiadczenie w FMCG,takze dla mnie to bedzie nowowsc.Dzisiaj dostalem telefon z zaproszeniem na rozmowe na stanowisko opiekuna klienta wojewodztwo lubelskie,prosze o wszelkie informacje na temat firmy,zarobkow,atmosfery,pracy na tym terenie,po prostu wszystkiego co wazne,dzieki z gory

Yeti

Widzę że nadal nic się nie zmieniło w firmie, nadal kadra managerska chyba z nudów śledzi fora i karze wypisywać albo sami wypisują opinie na forach. Nie trudno się domyślić że aisha, Ledi i nick to obecni pracownicy firmy :). Firma może i się rozwija ale kosztem przedstawicieli,repy tyrają a wodzowie śmietankę spijają... obojętnie jaką cenę i rabat dasz to i tak nic się nie spina :). Zgadzam się z ojcem chrzestnym bardzo słaba podstawa a z marży to można waciki kupić albo nawet i nie :) Kiedyś narzekali że niską marżę mają i nie mogą dać większej prowizji teraz za tą samą albo nawet gorszej jakości chinszczyznę walą mega marżę i tak nie dadzą zarobić przedstawicielom bo po co skoro i tak znajdą kogoś kto za miskę ryżu będzie tyrał:) a jak nie to B.M K.Ż i P.P podciągną wynik i jakoś to będzie. Generalnie firma ŻYD SP.z o.o.

bryk
@Yeti

Jak pracowałeś 3 lata i sprzedawałeś koncentratory tlenu, stetoskopy i plan się robił na sprzedaży 3 sztuk to fakt było cudownie bo nie trzeba było pracować. A jak się okazało że trzeba iść do pracy na apteki i się wykazać... to ups... problem!!

Edward

Zgadzam się z S., ale najlepiej było za Gierka, czy się stało czy leżało 500 zł się należało.. A teraz..

S.

Problemem Novamedu jest słaba kadra managerska. W czasach gdy Prezes zarządzał bezpośrednio firmą to było ok i biznes się rozwijał. Synowie i reszta kadry zarządzającej sprawiają wrażenie jakby nie do końca zorientowanych w biznesie w którym działają. Zmieniają często decyzje oraz strategie co doprowadza do chaosu oraz zmniejszenia wydajności pracy. To wszystko w połączeniu z niskimi wynagrodzeniami powoduje wysoką rotację pracowników...

fyytr

dno i wodorosty banda i tyle łącznie z panem O na czele. nie nie nie Firma krzak. Nic nie warta, i takie pieprzenie ze człowiek jest najwazniejszy. jak sprzedajesz to jesteś, wystarczy 1 miesiąc gorszej sprzedaży i już wylatujesz, tak tam sie traktuje ludzi.

Ledi

Po dwóch rozmowach i wizycie w biurze mogę potwierdzić, że to nowoczesna i ambitna firma z misją.. jakiej jesszcze nie spotkałem w tej branży. To na pewno nie miejsce dla administratorów sprzedaży ceną... ciekawie ciekawie

nick

Warto sprobować, bo firna preżnie się rozwija. Zatrudnia przedstawicieli i osoby do biura. Nie kazdy po prostu docenia zmiany w firmie

aisha

Hmmm opinia Ojca Chrzestnego nie do końca jest prawdziwa. Domyślam się że to "stary" przedstawiciel, który po prostu nie potrafił zaakceptować zmian w firmie. Firma zaczyna się prężnie rozwijać, zatrudnia na umowę o pracę i dodatkowo warunki prowizyjne które proponuje jak najbardziej są prawdziwe. Zawsze zmiany dla pracowników są trudne do zaakceptowania, ale te na prawdę przynoszą i pieniądze i możliwości samorealizacji

Ojciec Chrzestny

Widzę że jak zwykle ktoś z Novamedu wspiera forum :). Powiem tak szczerze nie polecam : słaba podstawa, słabe prowizje, olewają dobrych i bardzo dobrych klientów, starych dobrych przedstawicieli pozwalniali w sposób gorszy niż najgorsza korpo.Podnieśli ceny nie ma jak walczyć z konkurencją szkoda Waszego czasu na wyjazd do Łodzi. Szefostwo zaufało gościowi który pogrąży firmę - a może taki mają plan? Nie będę się dalej rozpisywał bo opowiadanie by z tego wyszło. Jeszcze raz obecnego Novamedu nie polecam a dawny jak to mówią Czesi To Se Ne Wrati :)

Zostaw merytoryczną opinię o Novamed Sp. z o.o. - Toruń

Novamed Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Wyspiańskiego 2 A
    87-300 Toruń