JUSTART Irena Potomska - Głydziak

Toruń

Opinie o JUSTART Irena Potomska - Głydziak

marcik 2015-07-07 22:56:45
A jakie powinny być zarobki godne spawacza w firmie Justart? Pozdrawiam.
YYY 2016-03-15 14:13:36
o tej firmie na tej stronie się niczego nie dowiecie, bo większość komentarzy została usunięta, może to taka taktyka dla nowych pracowników - muszą to przeżyć na własnej skórze, jednakże zaryzykuję stwierdzeniem dla pracy w tej firmie "co nas nie zabije to nas wzmocni"
XXX 2016-03-16 18:02:00
Niestety szefostwo w tej firmie myśli że jeśli ma pieniądze to może pomiatać ludźmi... i taka jest prawda- wszechobecna arogancja i szmacenie ludzi jak tylko się da w imię zasady: "pracownika lepiej opier...olić na zapas". Cóż... wiem że ten wpis wkrótce zniknie bo zostanie usunięty przez szefostwo (bo przecież na zewnątrz trzeba pokazywać jak to jest wspaniale)... jednym słowem- nie polecam pracy w tej firmie
xxxx 2016-03-18 10:43:08
w tej firmie można pracować na umowę o pracę i zarabiać nieźle, a nawet więcej niż gdzieś indziej, ale coś za coś, niemiła atmosfera i trzeba się narobić. Uważam osobiście, że czasem lepiej zarabiać mniej, ale być szanowanym i mieć święty spokój.
yyyy 2016-04-20 15:56:15
oj przyspieszenie jest nieziemskie, zadowoli każdego przodownika pracy
spawacz 2016-08-04 21:09:17
jednak nic sie nie zmienło nadal jest w tej firmie nie sprawiedliwosc bo w " JUSTART " spawacz zarabia smieszne pieniądze 12 czy 13 zł na godz to wyzyskiwanie ludzie szanujcie sie pozdro dla szukających pracy nie polecam
rosa 2016-10-16 18:06:01
wiesz to nnie jest tak naprawdę zła kwota wynagrodzenia jak na sam start, no oczywiście pod warunkiem że z czasem i zdobywaniem doświadczenia oraz stażu będzie ona systematycznie i dynamicznie rosła.
Zostaw swoją opinię o JUSTART Irena Potomska - Głydziak - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUSTART Irena Potomska - Głydziak