Leader Service

Łódź

Opinie o Leader Service

meinteil 2009-11-24 14:52:39
Nie polecam. Pieniądze można szybciej wyczarować niż dostać je na konto.... ja na swoje czekam już od 2 miesięcy i ciekawe czy się doczekam.
Zosia 2009-11-24 15:47:57
Nie polecam, no no ja powiem wypadajcie stamtąd jeśli minęliście drzwi tej firmy.
2009-11-24 16:18:04
Ja też zrobię tak jak przeczytałam tutaj Założę [usunięte przez moderatora] sprawę i bulić będą, nikt nie będzie ze mnie robić [usunięte przez moderatora]!!! Za wykonaną pracę się płaci a ajk panie z tej firmy o tym nie wiedzą to się dowiedzą szybciej niż im się wydaje!
monique05 2009-11-25 18:07:23
Co za niekompetentna firma!! Odradzam!! Nie dość, że mają długi czas na wypłacenie (jak to w umowie określili: 21 dni roboczych po 25 dniu następnego miesiąca, w którym się pracowało) to jeszcze nie są wypłacalni! W moim przypadku (pracowałam we wrześniu) ten termin minął wczoraj, a pieniędzy jak nie było tak nie ma! To jest złamanie umowy i jeśli nie dostanę pieniędzy do piątku to wytoczę im sprawę! Kurna czy tak trudno naprawdę jest zrobić przelew?? Czy to taka filozofia? Wszystkie składki co i jak mieli już poobliczane ponad miesiąc temu, gdy podpisywałam pasek rozliczeń. MASAKRA!!

JEŚLI CHCESZ PRACOWAĆ TO NA PEWNO NIE PRZEZ TĄ AGENCJĘ!!!
kasjer 2010-03-19 12:19:06
Jeszcze gorzej niż interkadra.... brak slow
Mysza 2010-11-02 23:12:33
Jak dla mnie swietne biuro miła obsługa ... duże stawki godzinowe ciekawe oferty pracy ... minusem jest to ze trzeba jezdzic podpisywac rachunek i ze pieniadze dostaje sie po miesiacu ...ale ogolnie polecam:)
anonim 2010-11-19 18:41:29
Mysza - 2010-11-02 23:12:33

a gdzie takie duże stawki mają?
oszukany 2012-10-10 21:10:22
tak piszecie ze bedzie coś rozwiązywać w tej sprawie a nic nie robicie sobie z ludzi którzy pracują w waszej Agencji czekacie tylko zeby zarabiali wam pieniadze a wy nie chcecie im wypłacić!!!!!!!!!!!!!!
jjoasia 2013-01-15 09:34:46
a za co sa kary?
DOK Leader Service International S.A. 2013-01-23 14:59:28
Witam

Jestem pracownikiem Leader Service International S.A. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: dok@lsisa.pl Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy.

Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service International S.A. , nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia.

Pozdrawiam
Dział Jakości Obsługi Klienta
aga 2013-02-04 09:49:28
To jakaś MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!!
Ja też czekam Na MOJE PIENIĄDZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
... 2013-03-03 21:13:36
Witam.

A jak z PIT-i za poprzedni 2012 rok? Ponoć z Krakowa są wysyłane i mają być na początku marca. Czy ktoś z Łodzi otrzymał już od nich to rozliczenie?
Marcin - Skierniewice 2013-03-06 20:32:51
Hmmm... ja nawet Pita nie mam a o pieniądzach już nie mówię.... (usunięte przez administratora)echhh szkoda Mi słów...na L.S. ale ja nie odpuszczę...! Także czekam na maile.
Marta_Browar 2013-08-31 10:43:07
Wizytówka ogłoszeniodawcy: LS EUROPE Sp. z o.o.
Region: Małopolskie
LS Europe - Agencja Pracy Tymczasowej z siedziba w Krakowie, specjalizująca się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce oraz Zagranicą, leasingu pracowniczym oraz rekrutacji stałej na stanowiska specjalistyczne. Agencja posiada polski certyfikat o numerze rejestru: 6813
LS Europe dla swoich Klientów poszukuje obecnie Kandydatów zainteresowanych
pracą jako:
PRACOWNIK PRODUKCJI WARZYW – FRANCJA / OKOLICE NANTES

Nr ref. PPW/08/2013
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 Praca przy zbiorze i uprawie pomidorów w gospodarstwie rolnym na terenie Francji

WYMAGANIA:
 konieczność posiadania doświadczenia w zbiorach warzyw
 mile widziana znajomość języka francuskiego
 konieczność posiadania własnego samochodu
 solidność i punktualność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:
 legalne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy)
 umowa o pracę tymczasową na czas określony
 pracę od pn do pt/ 35 godzin tygodniowo
 atrakcyjne wynagrodzenie
 zorganizowanie bezpiecznego zakwaterowania, spełniającego wszystkie warunki sanitarno-mieszkaniowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych" [usunięte przez administratora]
Watrom 2015-02-16 08:03:28
Leader Service jest firmą pośredniczącą przy podejmowaniu pracy. Z jednej strony rola takiej firmy jest niezastąpiona, ponieważ oferują zdecydowanie szersze pole prac niż pracownik mógłby podejrzewać, z drugiej jednak strony dla pracownika jest to znak, że na pewno nie będzie miał 100% swoich zarobków, ponieważ tego rodzaju firmy pobierają określony procent kwoty za prowadzenie usług.
epiri 2016-05-11 18:40:31
Myślę, że te stawki @sallom najbardziej przyciągają kandydatów do pracy w tej firmie, co do konkretnej stawki to nie wiem, ale ponad 3000 złotych można zarobić, wszystko zawsze jest na czas, żadnych opóźnień.
Zostaw swoją opinię o Leader Service - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader Service