Opinie o Codimex w Błonie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Codimex. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Codimex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Codimex w Błonie

Czy Codimex zatrudnia studentów?

ksionze plastiku Nowy wpis

Król plastikowych oznaczników uwielbia zatrudniać studentów i ukraińców. Byleby było tanio i byle jak i bardzo dobrze. Ta firma jeszcze istnieje ?

Jak się pracuje z ludźmi z Codimex?

Zbigniew

nie muszę :D pytam tylko czy warto tu przechodzić z innej firmy, i co tu takiego się dzieje, że aż trzeba niby uciekać?

hejka
@Zbigniew

To żeby Cię nie kusiło tutaj się zatrudniać. Marna kasa, wyzysk, (usunięte przez administratora) i dziwne szefostwo. Gorzej byf nie może.

Franciszek Nowy wpis
@hejka

Kuepsko, dużo osób stamtąd odchodzi przez to? w jakim sensie dziwne szefostwo, źle traktują pracowników?

hejkaa Nowy wpis
@Franciszek

Rotacja pracowników jest wysoka. Sposob traktowania pracownika słaby. Zarzadzanie firmą w stylu prl-bis. Nie polecam.

Jaki jest styl zarządzania w Codimex?

alibabussss

Styl zarządzania nijaki na wzór despotyzmu i wprowadzania zamętu na wszelką siłę. Ogólnie żenada, taki typowy polski janusz biznesu z lat 90'.

Irena
@alibabussss

No i jak ten wspomniany zamęt w rzeczywistości tu wygląda? Co się dzieje? :(

alibabusssek
@Irena

Przekonaj się sama.(usunięte przez administratora) to jest mało powiedziane.

Irena
@alibabusssek

No ale po co mam się przekonywać skoro teoretycznie możesz powiedzieć? Chyba, że jednak nie masz za bardzo o czym?

alibabusssek
@Irena

Wysokie wymagania i pensja minimalna, duża rotacja pracowników. Coś jeszcze do dodania? Szefostwo zakręcone jak (usunięte przez administratora) w przeręblu. Zresztą tak się dopytujesz, jak ktoś odradza to nie bez powodu. Jak jesteś mało rozgarnięta to będziesz pasować do tej ekipy, a jak zaczniesz myśleć swoim rozumem, a nie szefostwa to nie dobrze.(usunięte przez administratora)mile widziani.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Codimex?

booomerrrrr

Ciesz się jak dostaniesz może raz na kwartał przeterminowanego cukierka pod stołem od szefostwa....

Małgorzata
@booomerrrrr

mam nadzieję że to żart z tymi przeterminowanymi cukierkami i po prostu raz na jakiś czas w firmie można oczekiwać czegoś "gratis"?

booomerrrrrx2
@Małgorzata

Generalnie jednym wielkim żartem to jest ta firma prowadzona przez ekipę nieudaczników...

Małgorzata
@booomerrrrrx2

dużo lat tam spędziłeś ?

Weronika
@booomerrrrrx2

żeby obrażać ludzi takimi słowami to musisz mieć konkretne powody. jakie? podziel się proszę szczegółami i smaczkami ze swojej pracy :)

boooomerx3
@Weronika

To trzeba przeżyć samemu żeby zasmakować tych miodów. Spróbuj a zrozumiesz szybko...

boooomerx3
@Małgorzata

Rotacja pracowników raczej szybka. Odliczaj miesiące które tam wytrzymasz a nie lata...

Brałeś udział w rekrutacji do Codimex. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Codimex? Chętnie zatrudniają?

babilonznowu

(usunięte przez administratora)chętnie zatrudniają. Odpuść sobie tą firmę, teraz chyba w biedronce na pół etatu lepiej zarobisz niż w tym kołchozie na cały etat...

Czesław
@babilonznowu

Coo? To w takim razie ile tu zarabiacie? Aż tak źle jest?

Wigo
@Czesław

Za mało ;)

babilonznowux2
@Czesław

Mało to mało co tu dopytywać. Minimalna stawka i umowa zlecenie, albo akord jak (usunięte przez administratora) bawełny....

Czy firma Codimex w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

boomer

Tak Cię dofinansują, że się odechce wszystkiego...A tak poważnie to tylko pewnie to robią dla dopłat od państwa, ale to dziwne bo prezes tego przybytku nie ufa nikomu.....ale piniendzy to by chciał mieć pełne kieszenie !!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Codimex odbywa się również w języku angielskim?

babilon

Oczywiście, osobiście prezes osobiście przesłuchuje kandydatów, ponieważ zna on wszystkie języki świata, a ty goju jeden umiesz ledwo jeden język obcy !

Dominika

@Jarosława a obiecywał wcześniej premie za sprzedaż tak?

swiadomy czlowiek
@Dominika

Teraz nie licz na zwiększoną sprzedaż - jest zastój na rynku, a tego nie przeskoczysz. Mam nadzieję, że wielki "byznes" przeniesie takie straty, że (usunięte przez administratora) zwinie interesik.

rekon

Tak naprawdę duże znaczenie w tej firmie mają wyniki pracownika, @krotos, ponieważ na stanowiskach handlowych oprócz samej podstawy, dostajesz także premię

Jarosława
@rekon

Pracowałam tam rok na stanowisku handlowym. Premii nie widziałem. Jak odeszłam szef chciał na siłę mnie zatrzymać, zapytał z czego nie jestem zadowolona. Z tego, między innymy, że premii nie dostałam. "Trzeba było powiedzieć", powiedział. Aha, trzeba było powiedzieć, dobra.

Karol

Czyli trzeba codziennie zdawać raport tak?

alibababax2
@Karol

Chłopie najlepiej zapomnij o tej firmie, szukaj innej jakiejkolwiek, uważam że chyba radzieckie kołchozy były lepiej zarządzane niż ten twór. I mam nadzieję, że niebawem przez pandemię zbankrutują(usunięte przez administratora)

Wiecie czy Codimex udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

alibababa

Dostaniesz sprzęt i będziesz musiał/a 20 razy dziennie relacjonować swoją pracę wrednemu szefowi z demencją...Tylko współczuć.

Staszek

Dobra firma i równie dobry pracodawca więc spokojnie polecam pracę!!

Firmę prowadzi rodzina nieudaczników pochodzenia syjonistycznego, którzy uwielbiają mobbingować pracowników Polaków. Szkoda życia i zdrowia na pracę tam.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Codimex?

Całe wynagrodzenie wpływa na konto

Karol

Podpowiedzcie na jąka umowę można liczyć na początek?

Po co to komu

Jest dobrze. Czasami nawet lepiej. ????

zal.pl

Mario - 2010-10-12 02:02:55 ta firma jeszcze istnieje? taa i znowu znajduja losi co wierza, ze zarobia krocie a tak naprawde duzo pracy - malo placy!

Prawda
@zal.pl

Los dostaje prace a ty debilu siedzisz w domu i w internecie wynajdujez sobie co gdzie tu komu nawypisywac. Idz do pracy lepiej

W codimexie jak to w codimexie ploty szybko się roznoszą, doszły mnie słuchy że napisałam tu jakieś komentarze, dementuję iż nie pisałam tu żadnych komentarzy nie jest mi to potrzebne do bycia w pełni szczęśliwą, ale tak na marginesie poniższe komentarze przedstawiają prawdę o całej tej firmie, moję imię przez to zostało zniesławione i nie życzę sobie tego by ktokolwiek bez podstawnie mnie obrażał. Jestem kulturalnym człowiekiem (w przeciwieństwie do niektorych osób tam pracujących) i nigdy nikogo nie obraziłam i nie zamierzam tego robić mimo tego iż czuję szczerą nienawiść do tych osób. Pozdrawiam Karolina ("PSYCHOLKA"- to słowa wypowiedziane przez jedną z pań tam pracujących, która nie ma za grosz kultury) Rudzińska, na szczęście już były pracownik codimexu. PS. Drogie koleżanki (choć "drogie" to chyba za dobrze powiedziane) będziecie miały teraz jeszcze więcej tematów do rozmowy na mój temat przez co rozumiem że moje życie jest szalenie ciekawe, bardzo mi miło moge poczuć się jak gwiazda!

Kaczynski
@Karolina

Kazdego dochodzily takie sluchy z tego co pamietam. Wiec moze lepiej te klmentarze zachowac dla siebie e?nie maartw sie nie jestes jedyna ktora doszly takie sluchy. Bylo minelo.powodzenia

Wolodyjowski
@Kaczynski

Ps.chodzi oto ze nie jedyna oskarzona w firmie. Hej

Stella

Codimex ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Mam zamiar aplikować i szukam na forum więcej aktualności z firmy.

Dziki
@Stella

Potwierdzam. Jest bardzo serdeczna atmosfera i nie ma zbyt bardzo duzo pracownikow. Jesli ktos sie sprawdzi w pracy da rade sobie i go reszta zaakceptuje to wszystko ok.jest to dobra praca spokojna atmosfera jest ok!

Magda

To może i ja coś dodam od siebie, bo nie mam zamiaru być ciągle oskarżana o nieswoje słowa. Tak się składa, że nie wyrażałam tu swoich opinii, gdyż nie chciałam, żeby koleżanki, które tam zostały i pracują miały przez to jakiekolwiek nieprzyjemności, ale widzę, że na nic się to zdało, bo "inni wiedzą lepiej". Poniższe słowa nikogo nie obrażają, a tylko wyrażają czyjąś opinię ( w dodatku prawdziwą ). Rozdział z tą firmą związany uważam w swoim życiu za zamknięty. Były zarówno chwile dobre, jak złe. Prawda jest niestety taka, że ręka rękę myję i rządzą plotki, które w 98% przypadków mają niestety mało wspólnego z rzeczywistością. Chciałabym także "prosić" o zaprzestanie powiązywania mnie z sytuacjami, na które "szanowne, byłe koleżanki" nie mają dowodów, bo z początku było to jeszcze zabawne, ale już przestaje i pokazuje tylko, i wyłącznie fakt ich zafascynowania moją osobą ( co nie ukrywam, nawet mi schlebia :) ). Polecam zając się własnym życiem i problemami, a nie zachowywać się jak dzieci i zaśmiecać sobie głowę jakimiś komentarzami w świecie Internetu, które napisać może KAŻDY, bo tak się składa, że w naszym pięknym kraju mamy wolność słowa, a portal ten do tego służy. ;-) Pozdrawiam serdecznie, Magda

Prezes
@Magda

A ladnie to tak dodawac komentarze jest w czyims imieniu? Podpisujac sie kogos innego z firmy imieniem? Chyba nie. Pozdrow swoje kolezanki serdecznie. I to nie jest smieszne!

Zostaw merytoryczną opinię o Codimex - Błonie

• Jak się pracuje w Codimex?

Zobacz opinie na temat firmy Codimex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Codimex?

Codimex