brak logo

Codimex

Błonie

Opinie o Codimex

Anonimka z woli 2010-02-18 00:34:34
Pracowałam tam w zeszłym roku, nie polecam!
Tylko brud i smród.
Dużo osób zatrudniają zapewniając, że z zatrudnieniem nie ma się czego obawiać, że dbają o pracowników, po czym połowę zwalniają zasłaniając się albo wydajnością, albo brakiem zamówień.
Firma ogólnie godna pożałowania, same przekrętasy i nic więcej.
Z najgorszych wspomnień jakie mi najgłębiej utknęły w pamięci, to dziwne imprezy z procentami na drugiej i trzeciej zmianie, brudna stółówka (sprzątana przez sprzątaczkę raz na miesiąc!), śmierdzące toalety w których nigdy nie było papieru!!!, oraz taki pierdołowaty kierownik co to wielkiego znawcę każdego tematu udawał.
Jak rozmawiałyśmy, to zawsze musiał swoje trzy grosze wrzucić, że niby wie najlepiej, a jak maszyny przestawały działać, bądź jakieś % na drugiej zmianie mieli i chcieli zacząć imprezować, a on siedział w pokoju i czatował na necie, to zmykał gdzie pieprz rośnie.
Ogólnie ten człowiek nie był i pewnie nie jest zbyt pracowity.
Był jeszcze prezes, osoba co udawała wielkiego artystę gdy tylko przyjechała do tego syfu, sprawdzić jak robole harują.
On sobie tyłek w Warszawie na Czerwonych Maków grzeje, i pokazuje wszędzie jaki światowy producent, ale niech nie udaje nie wiadomo kogo, tylko niech pokaże swoim klientom w jakich warunkach pracują ci, co utrzymują jego wygodne biuro!
Cieszę się, że odeszłam z tamtąd. Jezu! jak sobie pomyślę, że tam nawet maszyny miały nie zabezpieczone kable! Czasami kogoś prąd kopnął! No obóz pracy normalnie. Ja nie wiem gdzie przepisy bhp, gdzie sanepid?
Borys 2010-05-04 09:24:37
Co fakt to fakt..
Mario 2010-10-12 02:02:55
ta firma jeszcze istnieje?
zal.pl 2010-12-18 10:39:09
Mario - 2010-10-12 02:02:55

ta firma jeszcze istnieje?

taa i znowu znajduja losi co wierza, ze zarobia krocie a tak naprawde duzo pracy - malo placy!
szlst 2013-11-16 16:42:49
spoko jest ale hajsy mogli by wieksze dawac ;D jest dobrze a narzekac kazdy bedzie i zawsze
rekon 2016-04-20 19:33:09
Tak naprawdę duże znaczenie w tej firmie mają wyniki pracownika, @krotos, ponieważ na stanowiskach handlowych oprócz samej podstawy, dostajesz także premię
Zostaw swoją opinię o Codimex - Błonie
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Codimex