Opinie o AQUATOR SP. Z O.O. w Ostrzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AQUATOR SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AQUATOR SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AQUATOR SP. Z O.O. w Ostrzeszów

Elżbieta Nowy wpis

Kiedyś pisaliście coś o zarobkach, że podstawa od 2000, ale to jednak są stare informacje. Czemu nikt już tutaj nie pisze, co się stało? Chciałam wiedzieć, czy mają jakieś oferty, i właśnie jak płacą, bo szukam czegoś w najbliższej okolicy.

Ja Nowy wpis
@Elżbieta

Bo ta firma już nie istnieje od 4 lat

anonymous Nowy wpis

Prowadziłem kiedyś Oddzial tej firmy...zaczalem prace w momencie w którym został wprowadzony nowy system. Absolutnie nic się nie zgadzało, stany u klientów, stany na magazynie etc. Było to przeze mnie nie raz wskazywane. Finał był taki iż po kilku latach zostałem zwolniony po czym minęło pół roku i dostałem wezwanie do uregulowania braków w: dystrybutorach, butlach, wodzie, stojakach, kubkach...nawet gadżety reklamowe dla klientów. Sprawa przeniosła się do sądu, trwała 1,5 roku, jeżdżenie do centrali, przesłuchiwanie świadków (przy czym wszyscy z centrali z którymi wcześniej byłem na "ty" zaczęli przed sądem mówić do mnie na "pan"- gratuluje odwagi i honoru). Sprawa skończyła się odrzuceniem zarzutów...Także absolutnie nie polecam!!!

kolega Nowy wpis

kochani, jeśli piszecie " nie polecam" to napiszcie dlaczego

Paulina

@on, dlaczego nie polecasz? Powiedz więcej na ten temat.

Czy po rozmowie w AQUATOR SP. Z O.O. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
rabona

Tak na prawdę w tym przypadku wiele zależy od wyników pracownika @robert, jest podstawa, która zaczyna się od 2000 netto, ale jeśli masz dobre wyniki sprzedażowe to będziesz mieć wysoką premię. Można również liczyć na to że dostanie się służbowy samochód oraz telefon

on

nie polecam

Pej

Ta praca nie da Tobie zadnej satysfakcji, Normalnych zarobkow czy stabilizacji

...

stabilizację i pewność bytu. czy AQUATOR SP. Z O.O. może mi to zapewnić ???? Ty chyba rzeczywiście jesteś z księżyca jeśli myslisz że Aquator Ci to zapewni :):) Jak masz rodzinę to szukaj innej pracy Pozdrawiam

księżycowy górnik

no właśnie, też mam rodzinę i potrzebuję jako osoba szukająca pracy odnaleźć wraz z nią stabilizację i pewność bytu. czy AQUATOR SP. Z O.O. może mi to zapewnić? mam tu na mysli nie tylko wysokie zarobki ale przede wszysztkim umowę o pracę na czas nieokreslony. czy firma byłaby w stanie mi to zapewnić?

Przerdzewiały dystrybutorek

Dalej Julian na lodzi czy popłynął ? :)

było minęło

brak jakichkolwiek chęci rozwoju i zdobywania nowej wiedzy oraz doświadczenia. Lepiej pływać w znanym szambie niż zaryzykować i wypłynąć gdzieś indziej. To co trzyma tych, którzy zostali to po prostu tylko strach, że w prawdziwej pracy sobie nie poradzą. 3mcie się

kintats

I jak tam wodniki? Śrubka się dokręca, zobaczymy kto pęknie.

Katmandu
@kintats

(usunięte przez administratora) Tak czytam te wypowiedzi i wiele zapewne jest przesadzonych, ale niechby jeden procent był prawdziwy to aplikować się odechciewa. Żałosna firma i żałośni ludzie tam pracujący.

było minęło
@Katmandu

niestety te opinie nie są przesadzone. pracowałem w tej firemce chwilę i na własnej skórze sie przekonałem o nieudolności zarządzania i braku organizacji

co to k..wa jest??

[usunięte przez moderatora]. Opinie o firmie były jednoznaczne. Zero rozwoju osobistego, kasa baaardzo słaba i te [usunięte przez moderatora] z centrali, którym się wydaje, że wszystkie rozumy pozjadali. Z resztą czego wymagać od tej metropolii jaką jest Ostrzeszów??? Zanim podejmiecie decyzję o pracy w tej firmie mocno się zastanówcie, chyba że jest to tylko na przeczekanie. Krótko mówiąc jest to praca dla ludzi bez ambicji lubiących taplać się w błocie.

rotauqa

Hej aquatorki, jak żyjecie? Jak tam w ekipa [usunięte przez moderatora] z Łodzi, cwaniaczki z Poznania nadal takie ze strachu [usunięte przez moderatora]? Pozdrowienia

Były Pływak :)

No wreszcie jakas dobra nowina... nie pracuje juz troche ale z ciekawosci zagladalem co jakis czas :) Z perspektwy czasu milo wspominam prace, mam tu na mysli handlowcow. Trzymajcie sie i nie dajcie sie ! Pozdrowienia :)

oburzony

No i co? Przespaliśmy się z nowymi umowami i systemem wynagrodzeń. I co dalej?? Jak długo [usunięte przez moderatora] i spółka będą nas [usunięte przez moderatora]?? Ludzie opamiętajmy się bo to jest tak nieczytelne i zawiłe, że nigdy nie dojdziemy czy kaska się zgadza. [usunięte przez moderatora] Mimo tych kilku lat spędzonych tutaj, chyba nadszedł czas się pożegnać. Trochę smutno, ale skoro kilku głupków robi z nami co chce, a my nie mamy siły się temu przeciwstawić bo straszą wymówieniami to mam to gdzieś. Czas podjąć życiową decyzję.

graf

Ale opinie... Wynika z tego że nie warto aplikować.

leming

Kraków? To raczej była prowizorka? Wszędzie sprzedaż pada, słabo Łódź, Poznań... Małe oddziały też kiepsko. A pomysłu na jakąś zmianę brak. Ciekawe co na to akcjonariusze? Julian chyba zaczyna odliczać godziny :) Trzeba wytrzymać do marca :)

P

Odział Kraków jeszcze działa ?

siurator

A tu co taka cisza? [usunięte przez moderatora] się jeszcze napina czy już mu przeszło? Ile to już lat?.... Chyba dwa jeśli mnie pamięć nie myli, więc pewnie koniec bliski, zaraz walne i ten doskonały manager znajdzie się na rynku pracy, a ten szybko zweryfikuje jego umiejętności a raczej ich brak:) Trzymajcie się tam chłopaki!!! (jeśli jeszcze tam ktoś jest)

Zostaw merytoryczną opinię o AQUATOR SP. Z O.O. - Ostrzeszów

AQUATOR SP. Z O.O.