RAWLPLUG S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RAWLPLUG S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Cieszymy się, że korzystacie z naszej nowej platformy komunikacyjnej. Informujemy jednak, iż spółka Koelner S.A. zakończyła swoją działalność, w dniu 4 stycznia 2021 r. Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej dokonał wpisu połączenia spółki Rawlplug S.A. ze spółką Koelner Polska Sp. z o.o. do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Aktualnie funkcjonuje pod nazwą Rawlplug S.A., dlatego również zachęcamy do prowadzenia dyskusji i dzielenia się swoimi opiniami, na profilu Opinie Rawlplug S.A. Wrocław - GoWork.pl. Profil, na którym aktualnie się Państwo znajdują jest już nieaktywny.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Rawlplug S.A.

Czy Koelner S.A. zatrudnia studentów?

Czy pracownicy w Koelner S.A. dogadują się między sobą?

Berna

I tak i nie

Nickers

Tak. Po mandżursku.

Różowy Tygrysek Nowy wpis

W grupkach i pod grupkach, między swymi tak. Ale tak ogólnie duża presja konkurencyjności, rywalizacji, częste "szczucie" jeden na drugiego i powszechne kolesiostwo nie tworzą dobrej, koleżeńskiej atmosfery.

Czy pracownicy Koelner S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Różowy Tygrysek Nowy wpis

O, tak! Spotkania integracyjne, wyjazdy i podróże Rawlplug, Koelner mają opracowane do perfekcji. Są wzorem do naśladowania. Nie zarobisz tam godziwej wypłaty ale co się wybawisz, napijesz i zwiedzisz świata to Twoje!

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Rawlplug S.A.
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Koelner S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Maciej

Slaby pracodawca

Sabinka

Szukam Katarzyny Pawlikowskiej pracuje tam taka ?????

Job

Praca handlowca w terenie nie jest za kolorowa. Podstawa jest niższa niż najniższa krajowa. Trzeba zrobic bardzo duży obrót by zarobić godne pieniądze. Robią co roku wewnętrzne konkursy, w których nagrodą jest wyjazd za granicę i z około 100 handlowcow w Polsce zawsze jeździ te same 10-15 osób. Mało motywacji. Doceniają lojalność. Nie doceniają ludzi, którzy mają aspiracje. Właściciel jest bardziej zainteresowany działalnością zagraniczną niż rodzimym rynkiem. Dobra praca na start, nic poza tym. Nie daje szans na większy rozwój. Pieniądze nie koniecznie dobre. Social nie istnieje! Bardzo dużo biurokracji. Dla początkujących handlowców. Doświadczenie powinni omijać bardzo szerokim łukiem. Ogólnie nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy. Cały czas kogoś szukają. To już coś oznacza!

Czarek

Nie każdy spełnia kryteria żeby tu pracować. Firma z opinią dobrego pracodawcy ,ale przy tym wymaga dobrej pracy, ja polecam.

Mazowsze

Nie znane są kryteria doboru pracowników w tej firmie . Są menadżerowie którzy nie przeczytali żadnej książki w swoim życiu ,nie mają wyników a i tak piastują wysokie stanowiska w tej firmie. Trzeba być miernym ,ale wiernym i umiejętnie donosić. Można powiedzieć ze intelektualna nizina dopadła tę kiedyś bardzo obiecującą firmę. Na dzisiaj kto rozsądny ten odchodzi z tej organizacji . Jestem klientem tej firmy ,ale już mam dosyć :( decyzję podjąłem z ciężkim bólem by się rozstać,ale nie było wyjścia . Powody ; Braki !!! Nie rozliczne programy lojalnościowe ! Brak partnerów do rozmów ! Polityka cenowa nie do przyjęcia ! Handlowcy sprzedają do dystrybutorów ,następnie do odbiorców dystrybutorów ,skandal! Oferta narzędziowa totalnie zdegradowana ! Szkoda i żal :(

marek
@Mazowsze

SZkoda czasu na kooperację z nimi,wycofaj sie poki mozna

Wido
@Mazowsze

Zgadzam się w 100%

Danuta

Czy w firmie Koelner jest możliwość odbycia praktyk? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Danuta

NA BLISTRACH FAJNIE TO NAJGORSZE STANOWISKO W TEJ FIRMIE SZCZEGÓLNIE DLA PAKOWAZCA NIKT NIE CHCE TAM ROBIĆ BLISTRY WYPADAJA CO 2-3 SEKUNDY AŻ LECĄ NA PODŁOGĘ JESZCZE 2 LATA TEMU ROBIŁY TAM 4 OSOBY + OPERATOR TERAZ ROBIĄ 2 I OPERATOR O CZYMŚ TO ŚIWADCZY W ZADNEJ FIRMIE JAK W TEJ TAKIEGO CHAMSTWA NIE WIDZIAŁEM ELITA SIEDZI NA STOŁACH I SIĘ OBIKJ A RESZTA PRACUJE I TO ZA SMIESZNE GROSZE

Była
@............................

Na blistrach pracuje pięć osób plus operator :)

@Danuta

NA BLISTRACH 5 OSÓB NIE KŁAM SAM ROBIŁEM TO WIEM JEST 1 OPERATOR I 2 PAKOWACZY CHYBA ZE ZNOWU ZSZYWACZ NAWALIŁ NIKT NIE CHCE TAM ROBIĆ NA BLISTRACH MAJĄ TYLKO DOBRZE LENIWE BABY NA WAGACH TAKZE JESLI CHCESZ IŚĆ DO TEJ FIRMY PSEUDO ZASUWAĆ CO 2-3 SEKUNDY BO CO TYLE WYLATUJĄ BLISTRY DO TEGO SĄ JESZCZE INNE CZYNNOŚCI ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ W BEZNADZIEJNEJ ATMOSFERZE TO DAWAJ

@Danuta

NO WŁAŚNIE SAMA POWIEDZIAŁAŚ TY SE SIEDZISZ NA BLISTRACH CZYLI NA WARZENIU CZYLI NIC NIE ROBISZ A Z DRUGIEJ STRONY KOLEDZY ZASUWAJĄ POWINNA BYĆ JAKAŚ ROTACJA

patrycja

Hmm A ja sobie ponad rok na blistrach siedzę i uwaźam ,źe praca i ludzie są fajni, Na początku było cięźko niepowiem,ludzi tam trzeba poznać bo są specyficzni,ale bez nich niebyło by tak jak jest,.,jest pozytywnie a przysłowie takie znacie ?,,Kto się czubi ten się lubi,,Pozdrawiam wszystkich,ale naj ,,theblisters,, ekipa Leszka i Mariolki. A ha a o tym wiecie źe ,,Bajorczyk, Pobiegło po Chaśiową bo w Niewoli u Ostrowskiej,,:)pozdro anonimek

Pracownik Firmy

Czas zmienić brygadzistów , pan Szymon największy śmieć w tej firmie,wyglada jak by miał anoreksje ,bardzo niski poziom kultury wręcz dno,uważa się za gwiazde,pan Mateusz ztego co zauważyłam bardzo podobny,.Nie tędy droga panowie aby stać się dla swojego wrogiem.

Anja

Czy obecnie poszukuja pracowników? Jakie są wymagania i na jakie stanowiska są wakaty?

animusz

Jak każdy zajmie się swoją pracą tak jak powinien sie zająć to jestem pewien, że nikt nie będzie narzekał!

@animusz

naucz się czytać to będziesz wiedział gdzie się kończy zdanie a to nie dyktando tylko forum żeby dawać przecinek kropkę prawie nikt tak nie robi ale widzę że syn miodka się znalazł

legia

nie może być dobrze w tej firmie jak zarząd reprezentowany jest przez wieśniaków bez szkoły z pod Warszawy i uzależnionych od ciężkich używek "biznesmenów" wyniki giełdowe dowodzą,że trzeba tę melinę natychmiast sprzedać.

bez szkoły ale z pomysłami
@legia

Steve Jobs, Branson, Gates, Zuckerberg, nie skończyli szkoły i co, to oni wyznaczają trendy marketingu i naukowcy od nich się uczą, więc szkoły nie mają znaczenia. Powiem więcej szkoła czasami ogranicza więc argument bez szkoły tu nie ma znaczenia.

PanW.
@legia

Uzaleznione od używek maliny? :-) nje rozumiem

Kuba

Jeśli komuś tak bardzo nie odpowiada praca w firmie niech ją zmieni i nie obraża ludzi!!!

@Kuba

jakich ludzi człowiek człowieka traktuje z szacunkiem tam tego nie ma nowy ma robić a starzy w ciula walą pracują najciężej i najmniej zarabiają żeby być człowiekiem trzeba mieć godność kulturę osobistą, i choć trochę ogłady najlepszym przykładem są ostatnie degradacje np jedna blądyneczka jeszcze jakiś czas temu nic nie robiła teraz na stole ale dalej mało robi jeden pan koordy co nie myje zębów

emik
@............................

Człowieku,naucz się pisać...Nie wiadomo gdzie się kończ zdanie,ani o co w tym bełkocie chodzi. No i ta "blądyneczka". Dramat.

Dlaczego w firmie nie funkcjonuja zwiazki zawodowe?

S

Ktoś wie jak płacą na windykacji?

Ulka

Myślę, że więcej zrozumienia będzie bardzo przydatne w pracy.

Samo sobie stwarzamy warunki w pracy a później jest narzekanie!!!

............................

warunki tworzy pracodawca głąbie a ludzie atmosferę

Zostaw merytoryczną opinię o RAWLPLUG S.A. - Wrocław

RAWLPLUG S.A.