ABoost agencja pracy tymczasowej

Huissen

Opinie o ABoost agencja pracy tymczasowej

haszysz 2011-04-20 17:59:41
[usunięte przez moderatora] mieszkałem w zeewolde warunki mieszkanoiwe znosnie i ludzie wporządku byli , mieszkałem tez w marknesse tak zwanej stodole , odradzam komu kolwiek tomiejsce bo ludzie któórzy tam mieszkają to dosłowne bydło , oczywiscie nie wszyscy ale połowa conajmiej , co niektórzy uciekali z tamtad po tygodniu mieszkania z nimi ................mieszkancy 9 to prymitywy i centósie którzy patrzą tylko na swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jak sie im nie spodobasz to dadzą ci niezle w skóre , zwyzywają od najgorszych
Fakirro 2012-09-08 15:16:28
Poznaj swoje prawa ! Holendrzy zawsze pomogą !
Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia sprawuje nadzór nad przestrzeganiem przepisów :
- wynikających z ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
- dodatku urlopowym,
- ustawy o czasie pracy,
- BHP.

Inspekcja Spraw Społecznych i Zatrudnienia nie kontroluje posiadania pisemnej umowy o prace lub przestrzegania jej warunków.
Spory o przestrzeganie indywidualnych lub zbiorowych umów o prace - o co strony kontraktowe musza same zadbac - naleza w Królestwie Niderlandów do dziedziny prawa cywilnego.
Nadzór nad prawidlowa realizacja zobowiazan kontraktowych przypada stronom umowy o prace. Czlonkowie zwiazków zawodowych moga zwracac sie o pomoc do swojego zwiazku zawodowego w Królestwie Niderlandów lub w kraju swojego pochodzenia.

Pracownicy zatrudniani przez biura posrednictwa pracy moga zwracac sie do SNCU (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników delegowanych), patrz

[usunięte przez moderatora]

Kierowcy zatrudnieni w sektorze miedzynarodowego przewozu towarów moga zwracac sie do stowarzyszenia VNB (Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy dla pracowników sektora przewozu towarów w transporcie drogowym), patrz

[usunięte przez moderatora]

A pracownicy sektora budowlanego moga zwracac sie do Stowarzyszenia ds. przestrzegania ukladu zbiorowego pracy w sektorze budowlanym bouwcao, patrz

[usunięte przez moderatora]

Skargi dotyczace jakosci miejsca zakwaterowania najlepiej zglaszac w Urzedzie Miasta lub Gminy badz w jednostce Strazy Pozarnej w miejscu zamieszkania.
myślnik 2016-04-19 22:06:23
dla mnie najważniejsze było to, że od początku zapewnione było zakwaterowanie i przejazd, co znacznie ułatwiło wyjazd
bono117 2016-11-20 14:23:06
Pracowąlem kilka miesięcy, chwalę wspołprace, wszystko na czas.Póżniej dostawałem dobre prace,jednak musiałem zjechać do Polski.Bedę do nich dzwonił w sprawie pracy ponownie.
Zostaw swoją opinię o ABoost agencja pracy tymczasowej - Huissen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABoost agencja pracy tymczasowej