Opinie o Lactalis Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lactalis Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lactalis Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lactalis Polska w Warszawa

Szukają pracownika na stanowisko kontrolera finansowego. Na sam początek wyczytałam, że pracuje się tutaj w trybie hybrydowym. Jeśli ktoś wie, to poproszę informację na temat rozłożenia pracy - ile dni w firmie, a ile z domu. Poza tym, chciałbym się dowiedzieć, w jakiej wysokości dofinansowana jest prywatna opieka medyczna. Z góry dzięki za informacje.

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Lactalis Polska poszukiwała osoby na stanowisko brak. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

Zażenowana Nowy wpis

Może dlatego, że firma nie ma żadnego szacunku do kandydatów i ma wygórowane wymagania. Sama byłam kandydatką i gdzie rozmowa z Paniami z księgowości przebiegła w bardzo fajnej atmosferze, tak kolejna rozmowa bodajże z Panią M od Human Resources to jakaś porażka. Nieprzyjemna Pani, która robiła wywiad gdzie w nieprzyjemny sposób komentowała każdą odpowiedź. Nie każdy pracownik ubiegający się o pracę kłamie, może oczekuje od potencjalnego pracodawcy chęci rozszerzenia wiedzy pracownika i szacunku względem samej osoby. Pani M, której nie podobały się moje odpowiedzi, łapała za słowa, była nieprzyjemna i opryskiwa, sprawiło tylko, że uzyskałam pewność, ze firma Lactalis nie jest dobrym pracodawcą.

Ap Nowy wpis

Od czerwca 2022 firma Lactslis prowadzi rekrutacje na stanowisko księgowej. Do chwili obecnej nieskuteczne, bo co 3 miesiące odnawiają ogłoszenie. Co z ta firma jest nie tak ???

Justyna

cześć, a opinię z pracy jako specjalista ds planowania to ktoś ma? Pytam, bo szukali jakiś czas temu. w mile widzianych widziałam znajomość SAPa a nie podali stawki więc czy wiadomo ile mogliby oferować komuś z dwuletnim doświadczeniem pracy przy programie?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Dor.

Witam Wszystkich, chciałabym dowiedzieć się informacji o pracy w działach związanych z logistyką, łańcuchem dostaw, zapasami w biurze w Warszawie. Polecacie?

Nie polecam. Pensje jak na czasy w ktorych zyjemy nedzne. Wszystko trzeba robic samemu bo kierownicy to tylko baki zbijaja. A nikt nie jest w zaden sposob z ph doceniony. Kasa jest b. Wazna, a tu jest srednia. Premia kwartalna, smieszna jak podzielisz przez 3 miesiace. Srednio polecam..

internauta

A możesz cos konkretniej napisać. Bo właśnie widzę ze jest oferta na PH. Jak warunki zatrudnienia zwalniają za byle co itd.....

Ph
@internauta

Ja pracuje w Lactalis i uważam że wszystko jest ok oprócz kasy oczywiście

Gal
@Ph

To chyba jednak nie ok :)

Agnieszka

Czy w zakres obowiązków tych kierowników wchodzi tylko nadzór nad pracownikami podległymi czy też wykonywanie razem z nimi ich prac, gdy tych jest za mało i się nie wyrabiają?

W Bydgoszcz Lactalis Polska prowadzi rekrutację na stanowisko przedstawiciel handlowy. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Odpowiedz administrator

Dajcie spokój Jaka rekreacja? Zal...

Xxx

Rekrutację prowadzi amator nie mający pojęcia o profesjonalnej rekrutacji. Kandydat nic nie musi umieć, wystarczy że zgodzi się na śmieszne pieniądze i robotę ma.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Lactalis Polska? Czy warto aplikować na ofertę pracy Specjalista ds. Obsługi Klienta?

Bond

Daj sobie spokoj.. Ogromna spychologia, zadnych powyżej.. No no no!

Sławek

Cześć wszystkim! Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Liczę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie Lactalis? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Sławek

Jony
@Sławek

Jakie stanowisko? Biuro, teren?

Wiecie, czy Lactalis Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Handlowiec

Tak

Czy dyżury międzyświąteczne w Lactalis Polska obstawiają najmłodszymi stażem?

Raczej tak, a skąd takie pytanie?

@Anonim

a jakie dyżury ? Nic mi nie wiadomo, aby takowe były … Czy pracujemy w tej samej firmie?

Łukasz

Pracujesz może w dalszym ciągu w firmie Lactalis Polska? Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu i szczerze mówiąc chciałbym dowiedzieć się, czy praca w tym miejscu jest godna polecenia. Z chęcią ustaliłbym poziom oferowanego przez nich wynagrodzenia stąd też mój wpis w tym właśnie wątku. Wiesz, ile tam teraz można zarobić? Godnie?

@Łukasz

Tyle ile wywalczysz:) A warto walczyc.. za dobrego pracownika, zapłacą :) podstawa jak dla mnie spoko.. gorzej z premiamii, bo kwartalne.. to jedyny minus.

No szkoda, że nie ma opcji na szybki awans ? A jak z premiami?

Xyz
@Marcin

A o jaki dział pytasz?

Olga

Dla mnie to dobry pracodawca, zresztą mają opinię dobrego pracodawcy,. polecam.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Lactalis Polska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Jeśli szuka się rozwoju, to raczej trzeba tę firmę omijać. Struktura jest płaska, więc trudno o jakiekolwiek awanse

Słyszałem sporo dobrego o firmie, czy mają jakieś oferty pracy?

Ilość pracy i atmosfera zależy od działu. Są działy, w których wychodzi się punkt 16, ale są też pokoje, w których nawet po 20stej świeci się światło...

Ona
@anonymous

Bo wtedy przychodzi ekipa sprzątająca - stąd te światło ... ;)

Agata

@łydka piszesz o dosyć dużych wymaganiach, jakie stawia przed pracownikiem Lactalis Polska. Mógłbyś je opisać? Twój wpis będzie przydatny dla wszystkich osób, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy tym pracodawcą, zwłaszcza, że już sporo czasu minęło od ostatniej aktywności na tym forum

łydka

spore wymagania, ale coś za coś. Zwłaszcza, że to praca w stolicy, a tu rynek pracy wymaga coraz więcej niestety

Firma ogólnie ok wszystko zależy na jakiego regionalnego trafisz.. podstawa na jaka mozna liczyc to 2500 netto plus premia zazwyczaj jakies 1000 netto na kwartał mozna wyrwac. samochody nowe co 3 lata bez znaczenia na przebieg skody fabia 1.2. marka znana i raczej nie ma problemu z wstawienie do klientów ale problemem jest to ze jest droga i slabe zejście ale firma daje budżety na wymiane, jak madrze gospodarujesz to starcza na wszystko. ogólnie jak ktoś lubi pracować i chce realizować się jako handlowiec firma daje duzo mozliwsci i jak chcesz cos zrobic to nie musisz za kazdym razem pytac o zgode tylko działasz. Firma nie zwalnia z byle powodu a jezeli juz to musisz pic w pracy, krasc lub naprawde nic nie robic.

Zostaw merytoryczną opinię o Lactalis Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Lactalis Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Lactalis Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lactalis Polska?

Kandydaci do pracy w Lactalis Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lactalis Polska