Lactalis Polska

Opinie o Lactalis Polska

anonim 2014-11-24 21:00:11
Firma ogólnie ok wszystko zależy na jakiego regionalnego trafisz.. podstawa na jaka mozna liczyc to 2500 netto plus premia zazwyczaj jakies 1000 netto na kwartał mozna wyrwac. samochody nowe co 3 lata bez znaczenia na przebieg skody fabia 1.2. marka znana i raczej nie ma problemu z wstawienie do klientów ale problemem jest to ze jest droga i slabe zejście ale firma daje budżety na wymiane, jak madrze gospodarujesz to starcza na wszystko. ogólnie jak ktoś lubi pracować i chce realizować się jako handlowiec firma daje duzo mozliwsci i jak chcesz cos zrobic to nie musisz za kazdym razem pytac o zgode tylko działasz. Firma nie zwalnia z byle powodu a jezeli juz to musisz pic w pracy, krasc lub naprawde nic nie robic.
łydka 2016-05-11 20:40:14
spore wymagania, ale coś za coś. Zwłaszcza, że to praca w stolicy, a tu rynek pracy wymaga coraz więcej niestety
Zostaw swoją opinię o Lactalis Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lactalis Polska