Pol-UK Recruitment Ltd.

Edinburgh

Opinie o Pol-UK Recruitment Ltd.

admin 2015-05-17 11:15
Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Pol-UK Recruitment Ltd., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!
MartynaAussie 2015-06-05 09:07
Czesc dzis ide do szkolenie i niby prace mam otrzymac juz w poniedzialek. Dam ci znac. A ty jak?
jacek 2016-04-24 23:02
Hej, korzystał ktos z ich usług ostatnimi czasy, ciekawi mnie jak sprawdzaja angielski.
Dziadek 2017-04-10 11:00
Czesc!
Korzystalem z ich uslug. Pol-UK Edynbyrg . NIE POLECAM!
1. Angielski sprawdzaja przez telefon , lub po prostu pytaja czy znasz angielski.
2. Na P-45 mozesz czekac dlugo . Bo panie sa bardzo zajete swoimi dziecmi.
3. Wyplata za urlop moze nigdy nie pojawic sie na twoim koncie , a jesli tak to na pewno nie tyle ile Ci sie nalezy.
4. Panie czesto rowniez nie odbieraja telefonu, szczegolnie w waznych dla Ciebie sprawach.
5. Jesli juz Ci wyplaca Twoja kase , to niestety kwota pobranego podatku z Twoich paysleep-ow jest wieksza od kwoty jaka jest zapisana w Twoim P-45
6. Ogolnie panie czesto mijaja sie z prawda. ( tak w rozmowach , jak i w dokumentach.)
Jesli nie masz innego wyjscia i tylko tam moszesz sie zalapac to tylko na tak dlugo jak musisz.
I pamietaj , placa 7,50 za godzine , ale jesli wezmiesz urlop to juz 6,60 za godzine???
Zostaw swoją opinię o Pol-UK Recruitment Ltd. - Edinburgh
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-UK Recruitment Ltd.