Opinie o Cronimet PL sp. z o.o. w Kłopot

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cronimet PL sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cronimet PL sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cronimet PL sp. z o.o. w Kłopot

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak wygląda rozmowa w Cronimet PL sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Fizyczny? Z iloma osobami się rozmawia? 11 stycznia pojawiło się ogłoszenie.

Kandydat Nowy wpis

Odpowiedziałem na ogłoszenie o pracę PRACOWNIK PLACU ZŁOMOWEGO. Byłem na rozmowie. Pan opowiedział jak firma dynamicznie się rozwija jakie miliony zarabia. Pod koniec zapytał o moje oczekiwania finansowe. Powiedziałem 3500 zł na rękę. Mina mu zrzedła . Zaczął mamrotać jak to ciężko prowadzi się firmę w Polsce. Zus podatki itd itp. Nawet nie dowiedziałem się ile można w firmie zarobić. Podaliśmy sobie rękę na do widzenia.

Stefan

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Co niektórym to się w głowach poprzewracało. Odradzam

Marek Nowy wpis
@Stefan

Widzę, że jesteś wśród osób, które mają zastrzeżenia do pracy w firmie Cronimet PL. Może Ty będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak w okresie letnim wyglądają warunki pracy? Pracodawca dba o to, aby nie odczuwać wysokich temperatur? Proszę, abyś odpowiedział na moje poprzednie pytanie.

Stefan Nowy wpis
@Marek

Jest klimatyzacja na placu złomowym

Piesek Leszek

Serdecznie odradzam . Rola (usunięte przez administratora)sprowadza się do nadzoru przez kamery , jak w ZK . Wynagrodzenia były wyższe przed podwyżkami . Atmosfera w pracy jest dramatyczna , (usunięte przez administratora) zajmuje się głównie odpoczynkiem i monitorowaniem kamer , często tez wyzywa się na podległych pracownikach .

@Piesek Leszek

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź. Napisałeś, że wynagrodzenie jest teraz niższe aniżeli wcześniej, mimo że firma Cronimet PL dała podwyżki pracownikom. Możesz wyjaśnić mi jak to możliwe? Trudno mi to zrozumieć, dlatego proszę o wyjaśnienie.

Życzliwy
@Piesek Leszek

Zgadzam się w zupełności, atmosfera tworzona przez dyrektorów i innych ludzie się zwalniają i kolejne zwolnienia w cronimecie niemieckim kołchozie... Odradzam pracę w tym zakładzie praca w upale czy mrozie na dworze i jeszcze ta atmosfera... Zastanów się 2 razy zanim pójdziesz tam zanieść CV...

@Życzliwy

Napisałeś o warunkach pracy w firmie Cronimet PL. Jak powszechnie wiadomo w okresie letnim mamy wysokie temperatury na dworze. Chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca zabezpiecza odpowiednio pracowników przed działaniem wysokich temperatur? Pomieszczenia są odpowiednio wentylowane? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Cronimet PL sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Księgowa/y?
Stefan

Myślę, że część opinii to wpisy z inspiracji konkurencji w celu zdyskredytowania firmy!!

Michal
@Stefan

Myślę, że jesteś ograniczony i żal takich pracowników... Powinni z wami zrobić porządek, ale już niedługo...

@Stefan

Wysuwasz dosyć daleko idące wnioski. Nie jestem do końca przekonana, czy masz jakieś podstawy, by tak sądzić. Ale może lepiej będzie, jak skupimy się na Tobie. Jak rozumiem - jesteś zatrudniony w Cronimet PL? Na stronie tej firmy znalazłam aktualne oferty pracy. Orientujesz się, czy osoby z niewielkim stopniem niepełnosprawności mają szansę na pracę w tym przedsiębiorstwie? Proszę Cię o kulturalną odpowiedź.

ArnolDzik
@Stefan

Premia za komentarz jest ? Złe opinie nie są wyssane z palca .

@ArnolDzik

Chciałabym, żebyś dodawał merytoryczne opinie dotyczące pracy w Cronimet PL i przy okazji, żebyś wyjaśnił mi pewną kwestię. W ogłoszeniu o pracę napisane jest, że firma oferuje możliwość szkoleń wewnętrznych. Jaki zakres one obejmują? Czy są organizowane szkolenia z odpowiedniego tworzenia dokumentacji technicznej i rysunku technicznego? Skoro wypowiadasz się o firmie, to wnioskuję, że ją znasz, dlatego podziel się swoją wiedzą z innymi.

Bolo
@Iza

Rysunek techniczny na skupie złomu, co ty piszesz ogarnij się... Żal pl... Żenada...

Bolo
@Iza

Tam wszyscy mają stopień niepełnosprawności począwszy od ochrony jak i ludzie z placu nawet (usunięte przez administratora)...

@Bolo

Mam przez to rozumieć, że firma Cronimet preferuje zatrudnianie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności? Obecnie firma poszukuje między innymi pracownika na stanowisko pracownika placu złomowego. Z dodanego ogłoszenia nie wynika żadna informacja, aby osoby z orzeczeniem mogły aplikować na to stanowisko. Pracodawca wymaga wykształcenia zawodowego oraz chęci do pracy. Mógłbyś sprecyzować swój wpis?

Kuba

Nie polecam firmy... Uważajcie jak pojdziecie tam do pracy, totalna komuna i szkoda gadać, atmosfera do kitu...

kat
@Kuba

bzdury

Bono
@kat

Firma, dla szmalcowników... @kat

NICK
@Kuba

Kolego co mam rozumieć przez pojęcie totalna komuna,a dobra atmosfera w każdej firmie czy nawet w domu to podstawa.

Kubaa

Nie polecam tej firmy . Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej Poszukują ciągle bo nikt nie che tam iść np Kierowcy CE chcą aby być placowym i kierowcą i jeszcze bóg wie co a grosze tak naprawdę i w życiu nie chca podwyższyć pensji.

NICK
@Kubaa

Witam.Właśnie chcę złożyć tam cv czy warto.Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna proponują jakieś konkretne stawki czy lipa.

Iza

@Kuba, zachęcam Cię do bardziej obszernej opinii, chętnie poznamy szczegóły dotyczące aspektu atmosfery w firmie Cronimet PL. @Grzegorz, zapraszam Cię do dłuższego wpisu, Twój obecny komentarz nie mówi nam za wiele, proszę Cię o bardziej merytoryczny komentarz. Namawiam również inne osoby związane z firmą Cronimet PL do nowych komentarzy w tym wątku, chętnie poznamy najnowsze wieści dotyczące postępów tego pracodawcy!

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Cronimet PL Sp. z o.o.? Twoja opinia może okazać się ważna.

Grzegorz

W tej firmie coraz gorzej, robią dobra minę do złej gry... Nie polecam...

zbych

na zalomowiksu przedstawiciel handlowy? Nie slyszalem ngdy o czyms takim

200 zł premii to mało? W mojej firmie ludzie pracujący fizycznie równie ciężko jak w waszej zarabiają najniższą i premii świątecznej dostali po 50 zł... Z tego co słyszałem jak były mrozy to ludziom zupę wozili - tak wiem jest taki obowiązek... co nie zmienia faktu, że w mojej firmie ludzie usłyszeli "ubierz się cieplej i będzie po sprawie".

Witam wie ktos czy potrzebuja w tej firmie do pracy??

Zostaw merytoryczną opinię o Cronimet PL sp. z o.o. - Kłopot

• Jak się pracuje w Cronimet PL sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cronimet PL sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cronimet PL sp. z o.o.